Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 15 1 2 3 4 5 6 7 14 15
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
jak szybko ostatnio wyplacaja na mbank? kiedys zlecone w poludnie byly wieczorem, max rano...

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Jeśli wcześnie rano zleciłeś, to będziesz miał wieczorem, a jak nie to następnego dnia wieczorem.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
czy macie dzisiaj problemy ze strona MB? BARDZO DŁUGO SIĘ ŁADUJE I KASA Z PRZELEWÓW NIE WCHODZI W ciągu 15 minut.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 79
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 79
Tak strona ładuje się już od 5minut , jeszcze się nie załadowała , a ja szybciej znalazłem informacje , że to nie tylko u mnie wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
k.u.r.w.a....kasa nie doszła i nie wiadomo kiedy będzie..

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
juz coś się ruszyło...ale kasy nie ma

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
przymulony ten MB albo przelewy24 sam juz nie wiem .tydzień temu w weekend nie było problemów a teraz są jaja

Dołączył: Jan 2009
Posty: 120
C
member
member
C Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 120
INFO Z GB po PRZELEWIE DO puke MB
Oczekujące wypłaty : PLN 70.73
Z naszych danych wynika, że nie wysłano Ci jeszcze przedstawionych powyżej kwot wypłaty. Te pieniądze mogą zostać natychmiast przesłane na Twoje konto. Przesłanie ich jest warunkiem umożliwiającym dokonanie kolejnej wpłaty. Możesz przelać wszystkie pieniądze lub ich część, a pozostała kwota zostanie natychmiast do Ciebie wysłana..

jaja se robią czy co frown

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
Czy zeby wyplacic kase z MB na konto bankowe potrzebuje mieć zweryfikowane konto?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
ja dzisiaj mam podobne problemy zleciłem rano wypłatę z konta bankowego do róznych kont przez przelewy24 i do tej pory nic nie ma
robi się syf....

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
ja tez rano korzystalem z P24 i bylo ok

Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
come on, jakie jaja? poprostu wyplata oczekuje na realizacje i tyle, nie czytelnie to napisane, ale chodzi tez ze mozesz anulowac wyplate i spowrotem miec nie na koncie GB

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
Przekroczyłem limit transakcji. Wchodzę w "zobacz limit" i mam weryfikację nazwiska, tzn. mam wpłacić z konta jakąś kwotę.
I to ma załatwić sprawę mimo że z tego konta wpłacałem już z 10 razy?
Poniżej jest jeszcze weryfikacja adresu. Rozumiem, że to też muszę przejść?

Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
Czy jest wiadomo gdzieś oficjalnie jakie Moneybookers stosuje widełki przy przeliczaniu kursów walut ?

Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
zdaje sie ze jest to sredni kurs wymiany z banku europejskiego

Dołączył: Dec 2008
Posty: 553
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 553
Odnosnie limitow to zauwazylem ze codzien odblokowywuja mi po 30 zl, poczekac 100 dni x30 i bedzie 3000 smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Originally Posted by antyhazardzista
Czy jest wiadomo gdzieś oficjalnie jakie Moneybookers stosuje widełki przy przeliczaniu kursów walut ?


Gdy euro bylo po 3,56 przy odbiorze przeliczyli mi po 3,46. Przy wysylce podejrzewam, ze policzyliby po 3,66 w takim razie wink

Wtedy wyszedlby caly spread na 20gr, ale jak jest naprawde to nie wiem.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
Masakrycznie dużo taki spread - pytam się dlatego - bo jak przelewam np. z partybets to mając konto w USD mogę :
- albo wybrać wypłatę w PLN (wówczas kurs przelicza PB)
- wypłata w USD ale przelicza MB na moim złotówkowym koncie MB

Czasami są dość spore różnice, przy większych przelewach względem kursów PB i MB.


Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
wybieraj taka walute jak masz na mb... oni nie dosc, ze biora po kursie sprzedazy to jeszcze dochodzi do tego prowizja za przewalutowanie laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
Jak wypłacam z Party np 1000 USD to mogę od razu przeliczyć na złotówki i tyle będę miał na MB, nie ma żadnych podwójnych prowizji :]

Strona 5 z 15 1 2 3 4 5 6 7 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, JelineK, bukma, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, forty), 1,266 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,744
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1