|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2005
Posty: 12 |
Sławek_kk & Rafał - Okan & Layonik
Gospodarz:
Kupon 3 (STS)
VILLARREAL-ATL.MADRYT 1X 1.17 Xerez - Cordoba 1 1.75
AKO: 2.04 1 gol + 2 gole
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
[color:"green"]AnJay & Rivaldinho - Św. Mikołaj & Typek [/color]
AnJay & Rivaldinho
Kupon nr 2 - StS :
[color:"blue"] Osasuna (strzeli) 1.32 Hiszpania vs Rosja ( Zwyciezca - 1 ) 1.35 Fenerbahce vs Kayseri ( 1 ) 1.15 [/color] AKO: 2.05
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> + <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
Jak narazie przegrywamy 2:0 ale jescze jeden kuponik do wyslania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
[color:"green"]AnJay & Rivaldinho - Św. Mikołaj & Typek [/color]
AnJay & Rivaldinho
Kupon nr 2 - StS :
[color:"blue"] Osasuna (strzeli) 1.32 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Hiszpania vs Rosja ( Zwyciezca - 1 ) 1.35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> 2:1 Fenerbahce vs Kayseri ( 1 ) 1.15 [/color] - <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> 60 minuta: 3:0 [/color] AKO: 2.05 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> + <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
Jak narazie przegrywamy 2:0 ale jescze jeden kuponik do wyslania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> czas na kupon nr 3 - unibet Villarreal vs Atletico Madrid ( 1 : 0 ) 6.50 - [dokladny wynik] AKO: 6.50<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> woz albo przewoz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,809
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,809 |
[color:"red"]Bobsley & Mariozet - Dampan & Globus [/color] [color:"blue"] Bobsley & Mariozet [/color]
[color:"brown"] Strzał 3 - Prof Liberec - Litvinov 1x (1.29) 1:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Storhamar - Comet 1 (1.15) 6:3 Frisk Asker - Lillehammer 1 (1.35) 7:1 AKO:2.00 [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />+ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
[color:"red"] Bobsley & Mariozet 1:0 Dampan & Globus [/color] Niestety kolejny mecz wygrany przez nas dzięki samobójom rywala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Takie wygrane nie cieszą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Jak Villarreal wygra w meczu z Atletico Madrid to przeciwnicy strzelą sobie 2 samobója <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482 |
Sławek_kk & Rafał - Okan & Layonik
Ajax - Den Bosch 1 1.15 2:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Betis - D.La Coruna 1x 1.2 2:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Burghausen - Oberhausen 1x 1.19 2:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
PAOK - Apollon Axaia Clauss 1 1.20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Redbergslids IK - HK Drott 1x 2.02 Taki kurs na 1x wart ryzyka!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> 22:26 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
AK0=3.98
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> + <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> brak gola!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482 |
Sławek_kk & Rafał - Okan & Layonik
Kupon 2
Fenerbahce - Kayseri 1 1.2 7:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Lugano - Fr.Gotteron 1 1.35 3:2 po dogrywce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Valerenga - Trondheim 1x 1.25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
AK0=2.025
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
Ps Okan nie zdążyłem zagrać typów które zapodałeś bo niedawno wróciłem, Sorry!!!
Czekamy na rozwój wypadków i potem moze 3 kupon Real strzelać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> 0 goli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
La Furia Roja
|
|
La Furia Roja
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383 |
Kupon 1 Lierse - Anderlecht 2 1,85 1:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Wolfsburg - Rostock 1 1,6 4:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mauresmo A. - Schnyder P. 1,2 2:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Kupon 2 Barcelona - Mallorca 1 1,25 2:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> PSV - Nijmegen 1,2 4:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Frankfurt - Wolfsburg 1,35 5:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Kupon 3 Wolfsburg - Rostock 1X 1,1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Bastia - Marsyli 2X 1,25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> CS Brugge - FC Brugge 2 1,35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ergotelis - Olympiakos 2 1,4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Betis - La Coruna 1X 1,2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ajax - Den Bosch 1 1,15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ronni Craxa wygrała, wiec niezaleznie co bys wpisał kupon i tak niewazny...
[color:"blue"] Katowiczanin & Citizen - Ronni & Lopez 3:0 [/color] pozdrawiam citizen
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,809
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,809 |
Panowie podsumujcie swoje mecze i podajcie wyniki końcowe, bo trzeba zrobić tabelkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
[color:"red"] Bobsley & Mariozet 2:0 Dampan & Globus [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,809
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,809 |
9. KOLEJKA [color:"blue"]Bobsley & Mariozet 2:0 Dampan & Globus Katowiczanin & Citizen 3:0 Ronni & Lopez Sławek_kk & Rafał 0:0 Okan & Layonik AnJay & Rivaldinho 0:3 Św. Mikołaj & Typek [/color] TABELA po 9 kolejce!!: [color:"purple"] M pkt W R P bramki
1. Bobsley & Mariozet 9 22 7 1 1 27-10
2. Okan & Layonik 9 14 4 2 3 17-16
3. Św. Mikołaj & Typek 9 13 4 1 4 16-13
4. Ronni & Lopez 9 13 4 1 4 18-19
5. AnJay & Rivaldinho 9 13 4 1 4 17-22
6. Sławek_kk & Rafał 9 11 3 2 4 15-19
7. Katowiczanin & Citizen 9 9 3 0 6 12-21
8. Dampan & Globus 9 8 2 2 5 14-16
[/color]Tabela uwzględnia korektę wyniku z 8 kolejki z meczu Ronni & Lopez - Sławek_kk & Rafał 6:0 a było 4:0. [color:"blue"] [b] 10. KOLEJKA (poniedziałek - czwartek) [/color] [color:"red"] Ronni & Lopez - Bobsley & Mariozet Dampan & Globus - Św. Mikołaj & Typek Okan & Layonik - Katowiczanin & Citizen Sławek_kk & Rafał - AnJay & Rivaldinho [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
[color:"red"]Ronni & Lopez - Bobsley & Mariozet [/color] [color:"blue"] Ronni & Lopez[/color]
[color:"brown"] Strzał 1 - Prof Ostrava-C.Budejov. 2 1.31 Farjestad-Brynas 1 1.45 Vasteras-Ystad x2 1.11 Hammarby-Heid 1x 1.01 AKO:2.12
Hasło na dziś ... Bijemy Mistrza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />[/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />+ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
Aha...przedstawilem wczoraj Anjayowi pomysl by po tym jak rozegramy 14 kolejek zagrac play-off czyli 1z8 2z7 itd pozniej polfinaly i final jak pozadna liga hokeja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> czekam na opinie innych zespołow Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
[b]Okan & Layonik - Katowiczanin & Citizen
[color:"blue"]Katowiczanin & Citizen[/color]
Kupon 1
STS
Bayern - Arsenal 1X 1,27
PSV - Monaco 1X 1,24
Farjestads - Brynas 1,35
AKO 2.09
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />+<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
[b]Okan & Layonik - Katowiczanin & Citizen
[color:"blue"]Katowiczanin & Citizen[/color]
Kupon 2
STS
Barcelona - Chelsea 1X 1,22
Brema - Lyon 1X 1,24
FC Porto - Inter 2 2,5
AKO 3,78
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /><img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Aha...przedstawilem wczoraj Anjayowi pomysl by po tym jak rozegramy 14 kolejek zagrac play-off czyli 1z8 2z7 itd pozniej polfinaly i final jak pozadna liga hokeja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> czekam na opinie innych zespołow Pozdrawiam Popieram.Bedzie lepsza zabawa.Pozdro. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Dampan & Globus - Św. Mikołaj & Typek
1 Kupon :
Chomutov-H.Kralove (1) 1,9 Ostrava-C.Budejov (x2) 1,07
AKO 2,0
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255 |
Sławek_kk & Rafał - AnJay & Rivaldinho [color:"blue"]Sławek_kk & Rafał[/color]
Kupon#1
Gamebookers
Real Madrid v Juventus (1) 2.1 Manchester Utd v AC Milan (1) 2.15 FC Porto v Inter Milan (X2) 1,37
[color:"red"]AKO=6.18[/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
[color:"red"]Ronni & Lopez - Bobsley & Mariozet [/color] [color:"blue"] Ronni & Lopez[/color]
[color:"brown"] Strzał 1 - Prof Ostrava-C.Budejov. 2 1.31 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Farjestad-Brynas 1 1.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Vasteras-Ystad x2 1.11 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Hammarby-Heid 1x 1.01 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> AKO:2.12
Hasło na dziś ... Bijemy Mistrza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />[/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />+ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"]Ronni & Lopez - Bobsley & Mariozet 3-0 Miszcz na razie na kolanach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
no nareszcie ktos trafil kupon grając przeciw przyszlym mistrzom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> brawo! chyba jeszcze ani razu chlopaki nie puscili 3 goli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale i tak juz na 90% mają mistrza.. no chyba że play-offy rozegramy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,809
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,809 |
No bravo Ronni, wreszcie ktoś strzelił nam 3 gole, teraz strzelcie sobie 2 samobóje i będzie fajnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> To wy nas kreujecie na mistrzów, a nam z Mario poprostu tak układają się mecze, że wygrywamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Powalczymy jeszcze żeby poprawić wynik albo sprzedamy meczyk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jest szansa że Roni wygra 9:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> to będzie nokaut <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Co do play off to jestem zdania żeby nie zmieniać zasad i regulaminu w ciągu gry, po drugie to nie mecze hokejowe a raczej piła nozna i raczej liga a nie puchary  Ale jesli wszyscy będą za to nie będziemy mieli wyjścia, choć jak wygramy jeszcze 2 z 4 meczy to chyba zasłużylismy na Mistrzostwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255 |
Sławek_kk & Rafał - AnJay & Rivaldinho [color:"blue"]Sławek_kk & Rafał[/color]
Kupon#2
STS
Bayern - Arsenal (1X) 1.27 PSV - Monaco (1X) 1.24 Real M. (strzeli) 1.18 Barcelona - Chelsea (1X) 1.22
[color:"red"]AKO=2.26[/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />+ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|