Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 19 1 2 7 8 9 10 11 18 19
#290077 20/02/2005 15:21
Dołączył: Jan 2005
Posty: 12
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 12
Sławek_kk & Rafał - Okan & Layonik

Gospodarz:

Kupon 3 (STS)

VILLARREAL-ATL.MADRYT 1X 1.17
Xerez - Cordoba 1 1.75

AKO: 2.04
1 gol + 2 gole

Bonus: Unibet
#290078 20/02/2005 15:22
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
[color:"green"]AnJay & Rivaldinho - Św. Mikołaj & Typek [/color]

AnJay & Rivaldinho

Kupon nr 2 - StS :

[color:"blue"]
Osasuna (strzeli) 1.32
Hiszpania vs Rosja ( Zwyciezca - 1 ) 1.35
Fenerbahce vs Kayseri ( 1 ) 1.15
[/color]
AKO: 2.05

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> + <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

Jak narazie przegrywamy 2:0 ale jescze jeden kuponik do wyslania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#290079 20/02/2005 18:21
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Quote
[color:"green"]AnJay & Rivaldinho - Św. Mikołaj & Typek [/color]

AnJay & Rivaldinho

Kupon nr 2 - StS :

[color:"blue"]
Osasuna (strzeli) 1.32 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Hiszpania vs Rosja ( Zwyciezca - 1 ) 1.35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> 2:1
Fenerbahce vs Kayseri ( 1 ) 1.15 [/color] - <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> 60 minuta: 3:0
[/color]
AKO: 2.05 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> + <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

Jak narazie przegrywamy 2:0 ale jescze jeden kuponik do wyslania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

czas na kupon nr 3 - unibet

Villarreal vs Atletico Madrid ( 1 : 0 ) 6.50 - [dokladny wynik]

AKO: 6.50

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />


woz albo przewoz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#290080 20/02/2005 19:34
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,809
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,809
[color:"red"]Bobsley & Mariozet - Dampan & Globus [/color]
[color:"blue"] Bobsley & Mariozet [/color]

[color:"brown"] Strzał 3 - Prof
Liberec - Litvinov 1x (1.29) 1:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
Storhamar - Comet 1 (1.15) 6:3
Frisk Asker - Lillehammer 1 (1.35) 7:1
AKO:2.00
[/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />+ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

[color:"red"] Bobsley & Mariozet 1:0 Dampan & Globus
[/color]
Niestety kolejny mecz wygrany przez nas dzięki samobójom rywala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Takie wygrane nie cieszą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Jak Villarreal wygra w meczu z Atletico Madrid to przeciwnicy strzelą sobie 2 samobója <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#290081 20/02/2005 19:36
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Quote
Sławek_kk & Rafał - Okan & Layonik

Ajax - Den Bosch 1 1.15 2:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Betis - D.La Coruna 1x 1.2 2:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Burghausen - Oberhausen 1x 1.19 2:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

PAOK - Apollon Axaia Clauss 1 1.20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Redbergslids IK - HK Drott 1x 2.02 Taki kurs na 1x wart ryzyka!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> 22:26 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

AK0=3.98

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> + <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

brak gola!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#290082 20/02/2005 19:40
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Quote
Sławek_kk & Rafał - Okan & Layonik

Kupon 2

Fenerbahce - Kayseri 1 1.2 7:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Lugano - Fr.Gotteron 1 1.35 3:2 po dogrywce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Valerenga - Trondheim 1x 1.25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

AK0=2.025

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

Ps Okan nie zdążyłem zagrać typów które zapodałeś bo niedawno wróciłem, Sorry!!!

Czekamy na rozwój wypadków i potem moze 3 kupon Real strzelać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

0 goli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#290083 20/02/2005 20:27
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
La Furia Roja
La Furia Roja
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
Quote
Kupon 1
Lierse - Anderlecht 2 1,85 1:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Wolfsburg - Rostock 1 1,6 4:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Mauresmo A. - Schnyder P. 1,2 2:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Quote
Kupon 2
Barcelona - Mallorca 1 1,25 2:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
PSV - Nijmegen 1,2 4:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Frankfurt - Wolfsburg 1,35 5:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Quote
Kupon 3
Wolfsburg - Rostock 1X 1,1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Bastia - Marsyli 2X 1,25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
CS Brugge - FC Brugge 2 1,35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Ergotelis - Olympiakos 2 1,4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Betis - La Coruna 1X 1,2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ajax - Den Bosch 1 1,15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ronni Craxa wygrała, wiec niezaleznie co bys wpisał kupon i tak niewazny...

[color:"blue"] Katowiczanin & Citizen
- Ronni & Lopez 3:0 [/color]


pozdrawiam
citizen

#290084 21/02/2005 07:03
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,809
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,809
Panowie podsumujcie swoje mecze i podajcie wyniki końcowe, bo trzeba zrobić tabelkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

[color:"red"] Bobsley & Mariozet 2:0 Dampan & Globus
[/color]

#290085 21/02/2005 08:19
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,809
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,809
9. KOLEJKA
[color:"blue"]Bobsley & Mariozet 2:0 Dampan & Globus
Katowiczanin & Citizen 3:0 Ronni & Lopez
Sławek_kk & Rafał 0:0 Okan & Layonik
AnJay & Rivaldinho 0:3 Św. Mikołaj & Typek [/color]

TABELA po 9 kolejce!!: [color:"purple"]
Code
                                               M  pkt  W  R  P  bramki
1. Bobsley &amp; Mariozet         9     22    7  1  1   27-10
2. Okan &amp; Layonik               9     14    4  2  3   17-16
3. Św. Mikołaj &amp; Typek        9     13    4  1  4   16-13
4. Ronni &amp; Lopez                  9     13    4  1  4   18-19 
5. AnJay &amp; Rivaldinho         9     13    4  1  4   17-22
6. Sławek_kk &amp; Rafał           9     11    3  2  4   15-19
7. Katowiczanin &amp; Citizen    9     9     3  0  6    12-21
8. Dampan &amp; Globus            9     8     2  2  5    14-16
[/color]


Tabela uwzględnia korektę wyniku z 8 kolejki z meczu Ronni & Lopez - Sławek_kk & Rafał 6:0 a było 4:0.
[color:"blue"] [b]

10. KOLEJKA (poniedziałek - czwartek) [/color]
[color:"red"]
Ronni & Lopez - Bobsley & Mariozet
Dampan & Globus - Św. Mikołaj & Typek
Okan & Layonik - Katowiczanin & Citizen
Sławek_kk & Rafał - AnJay & Rivaldinho [/color]

#290086 21/02/2005 12:37
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
[color:"red"]Ronni & Lopez - Bobsley & Mariozet [/color]
[color:"blue"] Ronni & Lopez[/color]

[color:"brown"] Strzał 1 - Prof
Ostrava-C.Budejov. 2 1.31
Farjestad-Brynas 1 1.45
Vasteras-Ystad x2 1.11
Hammarby-Heid 1x 1.01
AKO:2.12


Hasło na dziś ... Bijemy Mistrza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />[/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />+ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

#290087 21/02/2005 12:38
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Aha...przedstawilem wczoraj Anjayowi pomysl by po tym jak rozegramy 14 kolejek zagrac play-off czyli 1z8 2z7 itd pozniej polfinaly i final jak pozadna liga hokeja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> czekam na opinie innych zespołow Pozdrawiam

#290088 21/02/2005 13:27
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
[b]Okan & Layonik - Katowiczanin & Citizen

[color:"blue"]Katowiczanin & Citizen[/color]

Kupon 1

STS

Bayern - Arsenal 1X 1,27

PSV - Monaco 1X 1,24

Farjestads - Brynas 1,35

AKO 2.09

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />+<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

#290089 21/02/2005 13:32
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
[b]Okan & Layonik - Katowiczanin & Citizen

[color:"blue"]Katowiczanin & Citizen[/color]

Kupon 2

STS

Barcelona - Chelsea 1X 1,22

Brema - Lyon 1X 1,24

FC Porto - Inter 2 2,5

AKO 3,78

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /><img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

#290090 21/02/2005 13:34
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Quote
Aha...przedstawilem wczoraj Anjayowi pomysl by po tym jak rozegramy 14 kolejek zagrac play-off czyli 1z8 2z7 itd pozniej polfinaly i final jak pozadna liga hokeja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> czekam na opinie innych zespołow Pozdrawiam

Popieram.Bedzie lepsza zabawa.Pozdro. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#290091 21/02/2005 13:48
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Dampan & Globus - Św. Mikołaj & Typek

1 Kupon :

Chomutov-H.Kralove (1) 1,9
Ostrava-C.Budejov (x2) 1,07

AKO 2,0

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

#290092 21/02/2005 16:05
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Sławek_kk & Rafał - AnJay & Rivaldinho
[color:"blue"]Sławek_kk & Rafał[/color]

Kupon#1

Gamebookers

Real Madrid v Juventus (1) 2.1
Manchester Utd v AC Milan (1) 2.15
FC Porto v Inter Milan (X2) 1,37


[color:"red"]AKO=6.18[/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

#290093 21/02/2005 19:57
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Quote
[color:"red"]Ronni & Lopez - Bobsley & Mariozet [/color]
[color:"blue"] Ronni & Lopez[/color]

[color:"brown"] Strzał 1 - Prof
Ostrava-C.Budejov. 2 1.31 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Farjestad-Brynas 1 1.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Vasteras-Ystad x2 1.11 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Hammarby-Heid 1x 1.01 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
AKO:2.12


Hasło na dziś ... Bijemy Mistrza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />[/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />+ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />


[color:"red"]Ronni & Lopez - Bobsley & Mariozet 3-0
Miszcz na razie na kolanach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/color]

#290094 21/02/2005 20:07
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
no nareszcie ktos trafil kupon grając przeciw przyszlym mistrzom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
brawo!
chyba jeszcze ani razu chlopaki nie puscili 3 goli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ale i tak juz na 90% mają mistrza.. no chyba że play-offy rozegramy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#290095 21/02/2005 20:30
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,809
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,809
No bravo Ronni, wreszcie ktoś strzelił nam 3 gole, teraz strzelcie sobie 2 samobóje i będzie fajnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
To wy nas kreujecie na mistrzów, a nam z Mario poprostu tak układają się mecze, że wygrywamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Powalczymy jeszcze żeby poprawić wynik albo sprzedamy meczyk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jest szansa że Roni wygra 9:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> to będzie nokaut <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Co do play off to jestem zdania żeby nie zmieniać zasad i regulaminu w ciągu gry, po drugie to nie mecze hokejowe a raczej piła nozna i raczej liga a nie puchary tongue
Ale jesli wszyscy będą za to nie będziemy mieli wyjścia, choć jak wygramy jeszcze 2 z 4 meczy to chyba zasłużylismy na Mistrzostwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#290096 21/02/2005 20:32
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Sławek_kk & Rafał - AnJay & Rivaldinho
[color:"blue"]Sławek_kk & Rafał[/color]

Kupon#2

STS

Bayern - Arsenal (1X) 1.27
PSV - Monaco (1X) 1.24
Real M. (strzeli) 1.18
Barcelona - Chelsea (1X) 1.22


[color:"red"]AKO=2.26[/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />+ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

Strona 9 z 19 1 2 7 8 9 10 11 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, rafal08, Akhu, Lukasz111, $-man, Sensei, aker, latajaca_holenderka, betowiec), 765 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,042
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1