Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#2912 24/05/2001 20:37
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
addict
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
<B>mnie juz to po prostu wkurza!!! codziennie otwieracie po dziessiec nowych tematow na ktore i tak czesto pada zerowy odzew! ludzie! opamietajcie sie!po co nam ten baalagan! przyjrzyjcie sie np. tematom z ostatnich 5 dni! i co ???!!!<B>
do moderatorow: po przejrzeniu przez uzytkownikow forum tego niepotrzebnego nikomu tematu, prosze o jego usuniecie.

Bonus: Unibet
#2913 24/05/2001 20:58
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Wszystkie (no prwie) tematy są przenoszone w odpowiednie miejsce, tzn. do odpowiednich działów. Niepotrzebne tematy też są kasowane lub zamykane, może tego nie widać, ale tak jest. Podwójnie wysłane posty też są kasowane. A otwierania nowych tematów nikomu nie można zabronić. A stare tematy nie ma sensu już kasować.

#2914 24/05/2001 21:03
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
addict
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
szkoda... jesli tak musi byc... mnie osobiscie troche razi jezeli przegladam tematy z ostatniego dnia i wyswietla mi sie lista gdzie znajduje ich sie ponad 15. wiekszosc z nich to jest do tego przyslowiowe lanie wody.
<B>ten temat w zasadzie jest apelem do wszystkich forumowiczow. mam tylko nadzieje ze bedzie lepiej. (oszczedzicie do tego duzo pracy moderatorom!)


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, ANZELMO, alfa, wHiTe_StAr, latajaca_holenderka, aker, Sensei, betowiec, $-man), 1,862 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,375
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1