Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#2912 24/05/2001 20:37
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
addict
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
<B>mnie juz to po prostu wkurza!!! codziennie otwieracie po dziessiec nowych tematow na ktore i tak czesto pada zerowy odzew! ludzie! opamietajcie sie!po co nam ten baalagan! przyjrzyjcie sie np. tematom z ostatnich 5 dni! i co ???!!!<B>
do moderatorow: po przejrzeniu przez uzytkownikow forum tego niepotrzebnego nikomu tematu, prosze o jego usuniecie.

Bonus: Unibet
#2913 24/05/2001 20:58
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Wszystkie (no prwie) tematy są przenoszone w odpowiednie miejsce, tzn. do odpowiednich działów. Niepotrzebne tematy też są kasowane lub zamykane, może tego nie widać, ale tak jest. Podwójnie wysłane posty też są kasowane. A otwierania nowych tematów nikomu nie można zabronić. A stare tematy nie ma sensu już kasować.

#2914 24/05/2001 21:03
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
addict
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
szkoda... jesli tak musi byc... mnie osobiscie troche razi jezeli przegladam tematy z ostatniego dnia i wyswietla mi sie lista gdzie znajduje ich sie ponad 15. wiekszosc z nich to jest do tego przyslowiowe lanie wody.
<B>ten temat w zasadzie jest apelem do wszystkich forumowiczow. mam tylko nadzieje ze bedzie lepiej. (oszczedzicie do tego duzo pracy moderatorom!)


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, Lukasz111, Sensei, latajaca_holenderka, JelineK, betowiec, burbon), 2,096 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,448
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1