|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
mam pytanko wiele osob typoje remisy szukajac zespolow ktore dawno nie zremisowaly albo ma ich bardzo duzo
jednak czekanie na to moze okazac sie bardzo czasochlonne a przez co wymaga sporego wkladu i odrobiny stresu mimo dobrze platnego X
co myslicie o obstawianiu progresją na przegrana/wygrana tej samej druzyny caly czas
jest to moze mniej platne ale przeciez prawdopodobienstwo trafienia o wiele wyzsze!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 93 |
Z pewnością też jest sens w takim graniu ,ale twoja strategia musi byc dokladnie sprawdzona na wiele meczow do przodu ....gdyż może sie zdarzyc,że ktoś dobry grając u siebie ze słabiakami może miec przez kolejne np.3 mecze kurs 1.70 i co wtedy ??!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> żeby wtedy to miało sens musiałbyś wtedy nie podwajać ale chyba potrajać poprzednią stawke (trzeba by to policzyć) a i tak zysk w porównaniu do wkładu i stresu jest mizerniutki..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2004
Posty: 20 |
ello!jezeli chodzi o remisy,to przesledzcie sobie ostatnie 13 meczy los angeles kings!zarobilem na remisach z ich udzialem 430 zl!
|
|
|
Link skopiowany do schowka