Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#29123 20/01/2004 02:55
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
mam pytanko
wiele osob typoje remisy szukajac zespolow ktore dawno nie zremisowaly albo ma ich bardzo duzo

jednak czekanie na to moze okazac sie bardzo czasochlonne a przez co wymaga sporego wkladu i odrobiny stresu mimo dobrze platnego X

co myslicie o obstawianiu progresją na przegrana/wygrana tej samej druzyny caly czas

jest to moze mniej platne ale przeciez prawdopodobienstwo trafienia o wiele wyzsze!

Bonus: Unibet
#29124 20/01/2004 15:03
Dołączył: Oct 2003
Posty: 93
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 93
Z pewnością też jest sens w takim graniu ,ale twoja strategia musi byc dokladnie sprawdzona na wiele meczow do przodu ....gdyż może sie zdarzyc,że ktoś dobry grając u siebie ze słabiakami może miec przez kolejne np.3 mecze kurs 1.70 i co wtedy ??!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> żeby wtedy to miało sens musiałbyś wtedy nie podwajać ale chyba potrajać poprzednią stawke (trzeba by to policzyć) a i tak zysk w porównaniu do wkładu i stresu jest mizerniutki..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#29125 20/01/2004 20:02
Dołączył: Jan 2004
Posty: 20
7
stranger
stranger
7 Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 20
ello!jezeli chodzi o remisy,to przesledzcie sobie ostatnie 13 meczy los angeles kings!zarobilem na remisach z ich udzialem 430 zl!


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111), 2,320 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,210
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1