Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#291256 08/02/2005 14:00
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
cd.tematu

Expekt [21] [mecz.org]

Bonus: Unibet
#291257 08/02/2005 14:04
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
Dobra juz mi nie dziala komunikat jak wczesniej

#291258 08/02/2005 14:05
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
kurde to co nie wyslales <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#291259 08/02/2005 14:07
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Z
a.k.a. "IcE22"
a.k.a. "IcE22"
Z Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Oj cos czuje ze z 5 dni nie bedzie serwisu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />:)

#291260 08/02/2005 14:07
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
Wypluj to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#291261 08/02/2005 14:08
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
Nic nie wysylalem teraz to juz lipa zupelna

#291262 08/02/2005 14:09
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Z
a.k.a. "IcE22"
a.k.a. "IcE22"
Z Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Niech ktos napisze do suporta co sie dzieje

#291263 08/02/2005 14:10
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
ehh szkoda jakby ci zadzialalo to wyslij

#291264 08/02/2005 14:11
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Z
a.k.a. "IcE22"
a.k.a. "IcE22"
Z Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Juz 2 razy wysyłałem o 12 odpisali:
Witamy Serdecznie

Niestety rowniez oczekujemy na jakakolwiek informacje z centrali naszeg
serwisu. NIe jestesmy w stanie powiedziec kiedy zostanie wznowiony dostep do
naszej strony. Usterka bedzie usunieta tak szybko jak to bedzie mozliwe.

#291265 08/02/2005 14:17
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
U mnie dziala.

#291266 08/02/2005 14:18
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
hurrra dziala

#291267 08/02/2005 14:22
Dołączył: Jun 2003
Posty: 212
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 212
No niby zadziałał, ale co z tego jak ani jednego meczu z nocki nie rozliczyli - wszystkie kupony "w trakcie".
Nie bardzo jest za co grać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#291268 08/02/2005 14:24
Dołączył: Jun 2003
Posty: 212
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 212
Już wszystko jest normalnie - PRZESTAŁ działać
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
gamonie...

#291269 08/02/2005 14:24
Dołączył: Feb 2005
Posty: 30
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 30
Wlasnie nie rozliczyli jeszcze kuponow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A mam do was pytanie czy ktos wie jak to jest w expekcie jesli wczoraj linia Miami - Golden State byla 201 pkt. a dokladnie tyle bylo a ja obstawilem under i co z tym fantem zrobi expekt jesli jest taka sytuacja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jesli ktos zna odpowiedz na to pytanie,bede bardzo wdzieczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehe

#291270 08/02/2005 14:28
Dołączył: Jun 2003
Posty: 212
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 212
Quote
Wlasnie nie rozliczyli jeszcze kuponow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A mam do was pytanie czy ktos wie jak to jest w expekcie jesli wczoraj linia Miami - Golden State byla 201 pkt. a dokladnie tyle bylo a ja obstawilem under i co z tym fantem zrobi expekt jesli jest taka sytuacja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jesli ktos zna odpowiedz na to pytanie,bede bardzo wdzieczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehe



"Zakłady na powyżej/poniżej, zostają ustalone do kursu 1.00 jeżeli wynik finałowy dokładnie odpowiada liczbie punktów określonych w zakładzie."
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

z regulaminu tych łapciuchów oczywiście

Last edited by mlody; 08/02/2005 14:29.
#291271 08/02/2005 14:49
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,560
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,560
*** te złodzieje znowu cos kombinują , i skończy się tak ze nie zdąże obstawić ULEB CUP!!!!!!!!!!!

#291272 08/02/2005 14:51
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Już wszystko działa no ale rozliczenia z nocy jak nie było tak nie ma. Na szczęście jakieś ostatki gotówki jeszcze są więc można grać.

#291273 08/02/2005 14:53
Dołączył: Feb 2005
Posty: 30
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 30
Dzieki młody <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czyli z tego wynika ze jali obstawilem dwa spotkania a mianowicie Washington - Indiana over i weszło i Miami - Golden State under a linia byla rowna z proponowana przez expekt to za stówke mialem do wygrania 361 zl a teraz ze 100 zl bedzie tylko 190 bo kurs na over byl 1.9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mam nadzieje ze dobrze to zrozumialem hehe tak ?? tongue

#291274 08/02/2005 14:53
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Tak to jest jak się gra za całe konto ;-)

A swoją drogą mi dali radę rozliczyć Żabkę...o 1:04 :-)

#291275 08/02/2005 14:54
Dołączył: Jun 2003
Posty: 212
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 212

Już się trochę pogubiłem.
Kosz jest liczony łącznie z dogrywką to pewne, ale jeśli postawiłem np.Philadelphie +5 i w regulaminowym czasie był remis to dodając im "piątaka" wygrali, prawda?
Problem w tym, że po dogrwyce nawet te 5 im nie pomogło,więc jak rozliczą?

z góry dzięki

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, latajaca_holenderka, rafal08, forty, ANZELMO, Sensei, rymoholik, alfa, $-man, bukma, burbon), 1,452 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1