|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
Dobra juz mi nie dziala komunikat jak wczesniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
kurde to co nie wyslales <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
a.k.a. "IcE22"
|
|
a.k.a. "IcE22"
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340 |
Oj cos czuje ze z 5 dni nie bedzie serwisu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524 |
Wypluj to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
Nic nie wysylalem teraz to juz lipa zupelna
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
a.k.a. "IcE22"
|
|
a.k.a. "IcE22"
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340 |
Niech ktos napisze do suporta co sie dzieje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
ehh szkoda jakby ci zadzialalo to wyslij
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
a.k.a. "IcE22"
|
|
a.k.a. "IcE22"
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340 |
Juz 2 razy wysyłałem o 12 odpisali: Witamy Serdecznie
Niestety rowniez oczekujemy na jakakolwiek informacje z centrali naszeg serwisu. NIe jestesmy w stanie powiedziec kiedy zostanie wznowiony dostep do naszej strony. Usterka bedzie usunieta tak szybko jak to bedzie mozliwe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 212
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 212 |
No niby zadziałał, ale co z tego jak ani jednego meczu z nocki nie rozliczyli - wszystkie kupony "w trakcie". Nie bardzo jest za co grać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 212
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 212 |
Już wszystko jest normalnie - PRZESTAŁ działać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> gamonie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2005
Posty: 30 |
Wlasnie nie rozliczyli jeszcze kuponow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A mam do was pytanie czy ktos wie jak to jest w expekcie jesli wczoraj linia Miami - Golden State byla 201 pkt. a dokladnie tyle bylo a ja obstawilem under i co z tym fantem zrobi expekt jesli jest taka sytuacja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jesli ktos zna odpowiedz na to pytanie,bede bardzo wdzieczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 212
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 212 |
Wlasnie nie rozliczyli jeszcze kuponow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A mam do was pytanie czy ktos wie jak to jest w expekcie jesli wczoraj linia Miami - Golden State byla 201 pkt. a dokladnie tyle bylo a ja obstawilem under i co z tym fantem zrobi expekt jesli jest taka sytuacja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jesli ktos zna odpowiedz na to pytanie,bede bardzo wdzieczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehe "Zakłady na powyżej/poniżej, zostają ustalone do kursu 1.00 jeżeli wynik finałowy dokładnie odpowiada liczbie punktów określonych w zakładzie." <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> z regulaminu tych łapciuchów oczywiście
Last edited by mlody; 08/02/2005 14:29.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,560
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,560 |
*** te złodzieje znowu cos kombinują , i skończy się tak ze nie zdąże obstawić ULEB CUP!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Już wszystko działa no ale rozliczenia z nocy jak nie było tak nie ma. Na szczęście jakieś ostatki gotówki jeszcze są więc można grać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2005
Posty: 30 |
Dzieki młody <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czyli z tego wynika ze jali obstawilem dwa spotkania a mianowicie Washington - Indiana over i weszło i Miami - Golden State under a linia byla rowna z proponowana przez expekt to za stówke mialem do wygrania 361 zl a teraz ze 100 zl bedzie tylko 190 bo kurs na over byl 1.9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mam nadzieje ze dobrze to zrozumialem hehe tak ?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Tak to jest jak się gra za całe konto ;-)
A swoją drogą mi dali radę rozliczyć Żabkę...o 1:04 :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 212
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 212 |
Już się trochę pogubiłem. Kosz jest liczony łącznie z dogrywką to pewne, ale jeśli postawiłem np.Philadelphie +5 i w regulaminowym czasie był remis to dodając im "piątaka" wygrali, prawda? Problem w tym, że po dogrwyce nawet te 5 im nie pomogło,więc jak rozliczą?
z góry dzięki
|
|
|
Link skopiowany do schowka