Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11
#291356 21/02/2005 21:15
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
Quote
no dobra a skad oni wiedza na kogo jest konto bankowe ? Jesli podaje tylko nr konta ?

Te dane są akurat chyba dostępne dla tego kto dokonuje wpłaty ze swojego konta na Twoje.

Bonus: Unibet
#291357 21/02/2005 21:18
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
nie wiedzą eska także don't panic

#291358 21/02/2005 21:21
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
jak wpłacasz to mają dane jak wyplacasz to nie maja, pozatym w regulaminie nie ma ze trzeba ze swojego wplacac, ja wplacalem kilka razy znajomym ze swojego i nic sie nie pluli wystarczy ze dobre id da sie w temacie. Przy przelewach liczy sie tylko numer konta, imie nazwisko mozesz dac "1" i tak dojdzie (jedynie przelewy z zagranicy musza sie pokrywac imie i nazwisko) a expekt robi przelewy z polski
pzdr

#291359 22/02/2005 08:47
Dołączył: Sep 2004
Posty: 220
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 220
posiadam konto w expie i kiedy moj kolega zalozyl tesh z mego kompa konto w expie czy nie bedzie zadnych problemow?

#291360 22/02/2005 08:52
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
nie bedzie. nie ważne skąd konto zostalo zalozone. ważne żeby nie bylo na tą samą osobe

#291361 22/02/2005 17:38
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,560
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,560
czy to mozliwe ze wypłacałem z expektu 212 zł a na konto w WBK banku doszło 187zł. Gdzie się podziały 25 zeta? Jak ktos wie to ........ .

#291362 22/02/2005 18:59
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
ile zajela im ta wyplata ?

#291363 22/02/2005 19:01
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
o wlasnie dostalem tez wyplate, u mnie jest wszystko ok pelna suma jest nic mi nie 'zabrali'

#291364 22/02/2005 19:59
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931
Quote
czy to mozliwe ze wypłacałem z expektu 212 zł a na konto w WBK banku doszło 187zł. Gdzie się podziały 25 zeta? Jak ktos wie to ........ .
tez wypłacam na konto w BZWBK i zawsze wszystko dochodzi !!!
nie wiem dlaczego Ci ucieli 25 zeta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

POZDRAWIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#291365 22/02/2005 20:38
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
Jak masz inna walute to chyba dowalaja takja prowizje, albo bank w innym kraju niz twoje miejsce zamieszkania, mozliwe ze nie dales polska przy wyplacie tylko afganistan bodajze na poczatku jest i tak ci policzyli, napisz do nich to ci powinni dodac ta kaske na konto pzdr

#291366 23/02/2005 13:23
Dołączył: Feb 2004
Posty: 50
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 50
ma ktos osttanio opoznienie w wywplacie Z Expekt ja czekam na kase od 15.02.2005 support powtarza ze maja opoznienie w wyplatach.
ma ktos podobnie ?


czaja

#291367 23/02/2005 22:19
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
NIE SLUCHAJ ICH to jakas sciema! chyba ze wyplacasz grubą kase, ja wyplacalem w poniedzialek doszlo we wtorek, wyplata we wtorek, kaska dzis znowu na koncie (2x po blisko 1k) wiec jakie to opoznienia? normalnie szybko jak zwykle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#291368 24/02/2005 00:48
Dołączył: Nov 2004
Posty: 168
M
member
member
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 168
Dzisiaj expekt miał niezłą wpadke. Zakłady live im sie zdupcyły. Ja po strzeleniu trzeciej bramki w meczu przez Barcelone 5 min. później obstawiłem że tą bramke strzeli barcelona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Wie może ktoś jak to expekt będzie rozliczał? Miał ktoś taki przypadek?

#291369 24/02/2005 09:33
Dołączył: Sep 2004
Posty: 41
G
newbie
newbie
G Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 41
ja tez obstawialem na live <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
tylko stawialem na over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
postawilem cala kase i teraz mam juz duzo wiecej
a tak wogole to wyplacam kase bo jeszcze sie kapna i mi odejma tongue
tylko sie pomylilem w adresie banku, nie wpisalem danych banku tylko moje <LOL> mam konto w mbanku, bedą jakies problemy ?

#291370 24/02/2005 11:00
Dołączył: Feb 2005
Posty: 18
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 18
Czy w expekcie nie bedzie dzisiaj mozna postawic kto awansuje do następnej rundy?Bo na razie nie ma takiej możliwości

#291371 24/02/2005 11:10
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
no i juz zaczal expekt zaberac wygrana ktora zrobilo sie na overze wczoraj !!! mi wlasnie odjeli juz 500 zl za ten wczorajszy ich blad na live bettingu !!! co za paranoja !!!

#291372 24/02/2005 11:13
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
malo tego ze zabieraja wygrana to i odbierja rowniez to co sie wlozylylo !!! bez zadnego powiadomienia ani nic no to jzu jest skandal kurwa mac

#291373 24/02/2005 11:19
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
nie podniecaj sie tak, troche to potrwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#291374 24/02/2005 11:24
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
ale co troche potrwa ???

#291375 24/02/2005 11:27
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Zablokuja ci zaraz konto bez mozliwosci wyplacenia kasy za to ze chciales ich oszukac

Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon, Sensei, latajaca_holenderka, forty, betowiec), 583 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,578
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1