|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807 |
no dobra a skad oni wiedza na kogo jest konto bankowe ? Jesli podaje tylko nr konta ? Te dane są akurat chyba dostępne dla tego kto dokonuje wpłaty ze swojego konta na Twoje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446 |
nie wiedzą eska także don't panic
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446 |
jak wpłacasz to mają dane jak wyplacasz to nie maja, pozatym w regulaminie nie ma ze trzeba ze swojego wplacac, ja wplacalem kilka razy znajomym ze swojego i nic sie nie pluli wystarczy ze dobre id da sie w temacie. Przy przelewach liczy sie tylko numer konta, imie nazwisko mozesz dac "1" i tak dojdzie (jedynie przelewy z zagranicy musza sie pokrywac imie i nazwisko) a expekt robi przelewy z polski pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 220
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2004
Posty: 220 |
posiadam konto w expie i kiedy moj kolega zalozyl tesh z mego kompa konto w expie czy nie bedzie zadnych problemow?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
nie bedzie. nie ważne skąd konto zostalo zalozone. ważne żeby nie bylo na tą samą osobe
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,560
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,560 |
czy to mozliwe ze wypłacałem z expektu 212 zł a na konto w WBK banku doszło 187zł. Gdzie się podziały 25 zeta? Jak ktos wie to ........ .
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
ile zajela im ta wyplata ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
o wlasnie dostalem tez wyplate, u mnie jest wszystko ok pelna suma jest nic mi nie 'zabrali'
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931 |
czy to mozliwe ze wypłacałem z expektu 212 zł a na konto w WBK banku doszło 187zł. Gdzie się podziały 25 zeta? Jak ktos wie to ........ . tez wypłacam na konto w BZWBK i zawsze wszystko dochodzi !!! nie wiem dlaczego Ci ucieli 25 zeta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> POZDRAWIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446 |
Jak masz inna walute to chyba dowalaja takja prowizje, albo bank w innym kraju niz twoje miejsce zamieszkania, mozliwe ze nie dales polska przy wyplacie tylko afganistan bodajze na poczatku jest i tak ci policzyli, napisz do nich to ci powinni dodac ta kaske na konto pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 50 |
ma ktos osttanio opoznienie w wywplacie Z Expekt ja czekam na kase od 15.02.2005 support powtarza ze maja opoznienie w wyplatach. ma ktos podobnie ?
czaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446 |
NIE SLUCHAJ ICH to jakas sciema! chyba ze wyplacasz grubą kase, ja wyplacalem w poniedzialek doszlo we wtorek, wyplata we wtorek, kaska dzis znowu na koncie (2x po blisko 1k) wiec jakie to opoznienia? normalnie szybko jak zwykle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 168
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2004
Posty: 168 |
Dzisiaj expekt miał niezłą wpadke. Zakłady live im sie zdupcyły. Ja po strzeleniu trzeciej bramki w meczu przez Barcelone 5 min. później obstawiłem że tą bramke strzeli barcelona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Wie może ktoś jak to expekt będzie rozliczał? Miał ktoś taki przypadek?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2004
Posty: 41 |
ja tez obstawialem na live <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tylko stawialem na over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> postawilem cala kase i teraz mam juz duzo wiecej a tak wogole to wyplacam kase bo jeszcze sie kapna i mi odejma  tylko sie pomylilem w adresie banku, nie wpisalem danych banku tylko moje <LOL> mam konto w mbanku, bedą jakies problemy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 18
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2005
Posty: 18 |
Czy w expekcie nie bedzie dzisiaj mozna postawic kto awansuje do następnej rundy?Bo na razie nie ma takiej możliwości
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644 |
no i juz zaczal expekt zaberac wygrana ktora zrobilo sie na overze wczoraj !!! mi wlasnie odjeli juz 500 zl za ten wczorajszy ich blad na live bettingu !!! co za paranoja !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644 |
malo tego ze zabieraja wygrana to i odbierja rowniez to co sie wlozylylo !!! bez zadnego powiadomienia ani nic no to jzu jest skandal kurwa mac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737 |
nie podniecaj sie tak, troche to potrwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218 |
Zablokuja ci zaraz konto bez mozliwosci wyplacenia kasy za to ze chciales ich oszukac
|
|
|
Link skopiowany do schowka