Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
#291376 24/02/2005 11:28
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
ale jak oszukac ?? to nie oja wina ze zrobili blad i sie na tym przejechali.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2004
Posty: 142
L
Lee Offline
member
member
L Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 142
Niepotrzebnie chwaliliście się na forum o tym ich zonku. W takich sytuacjach trzeba siedzieć cicho.
Być może ktoś to przeczytał i zakapował do supportu i zaczeli wyjaśniać
Betandwin w takich sytuacjach bierze winę na siebie i czasami musi słono zapłacić za swoje gapiostwo na livebetingu.
No ale Betandwin to jest firma "wypas", a nie jakieś expektowe "dziadostwo"(nie dość, że ich livebeting jest bardzo ubogi, to jeszcze nie potrafią nad nim zapanować) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 274
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 274
eee kiwi mam tak jak ty;/ obstawilem mecz BARCELONY... za 50zl ... i zostalo mi 50gr;/

Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,451
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,451
No cóż.. ale pamiętam że jak tę "promocję" kiwi reklamował to ktoś go ostrzegał na chacie że może się to zakończyć blokadą konta.. jak ktoś za dużo by chciał to tak kończy :|

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
no mi tez odjeli te zagrane przeze mnie 50 zeta ale o dziwo sa one w sekcji W TRAKCIE.nie placa za swoje frajerstwo.
ja sie chyba przenosze do betandwin w takim razie

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
juz nic nie rozumiem.teraz znowu mi et kupony rozliczyli i uznali jako.....wygrane.
moze sumienie ich ruszylo.heheheh

Dołączył: Jul 2004
Posty: 500
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 500
hehe no betandwin ma przed wszystkim wieksza oferte ale czasem kursy gorsze.. ja expa juz dawno pozenalem bo tylko livy gram hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2004
Posty: 496
E
Eol Offline
addict
addict
E Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 496
odpowiedz jaka dostalem Expekt na to jak im napisalem ze zaklady zawarte powinny byc uznane . Ze powinni poniesc kosztow SWOJEJ pomylki:


Witamy Serdecznie
Kupony zawierajace to zdarzenie zostaly ponownie rozliczone. Nie odniosl Pan straty, bowiem zostala Panu zwrocona na konto gracza stawka, za jaka Pan je zawieral
Thu 24/02/05 14:43 deposit refund 300.00 PLN
Thu 24/02/05 14:42 deposit refund 180.00 PLN



Liga Mistrzów - Zagraj!
Support
Expekt.com Ltd

Jeszcze reklame dokleili na koncu ... rece opadaja

Dołączył: Nov 2004
Posty: 168
M
member
member
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 168
Quote
juz nic nie rozumiem.teraz znowu mi et kupony rozliczyli i uznali jako.....wygrane.
moze sumienie ich ruszylo.heheheh

Mi też rozliczyli jako wygrane, do czasu. Właśnie zaglądam do Expekta na konto a te buce spowrotem mi odjeli to co wygrałem!! Chyba zapisze do nich emaila - niech mi pokażą punkt w ich regulaminie na podstawie którego anulowali mi moją wygraną.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 500
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 500
Quote
Quote
juz nic nie rozumiem.teraz znowu mi et kupony rozliczyli i uznali jako.....wygrane.
moze sumienie ich ruszylo.heheheh

Mi też rozliczyli jako wygrane, do czasu. Właśnie zaglądam do Expekta na konto a te buce spowrotem mi odjeli to co wygrałem!! Chyba zapisze do nich emaila - niech mi pokażą punkt w ich regulaminie na podstawie którego anulowali mi moją wygraną.

obawiam sie ze nic nei wskurasz.. jest cos o tym w regulaminie o ile dobrze pamietam..

Dołączył: Jan 2005
Posty: 101
O
member
member
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 101
Ejj mam pytanie...
Expekt chce bym przeslal im scan dowodu. Scan zrobilem i teraz problem.
Czy nie powinienem zamazac mojego nr PESEL na dowodzie??
Czy wyslac im bez zadnych zamazywan?? Boje sie ze moze byc uzyty do innych celow tongue

Prosze o szybka odpowiedz.
Z gory tnx

Dołączył: Jan 2005
Posty: 101
O
member
member
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 101
odpowie mi ktos na to pytanie czy nie ma chetnych??

Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
A do jakich niby celow mialby byc potrzebny numer PESEL ???

Dołączył: Jan 2005
Posty: 101
O
member
member
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 101
No wlasnie nie wiem ....

Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
wysylaj taki jak jest bez mazania

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
czemu chca od ciebie scan dowodu ? U mnie nigdy nie chcieli nawet jak wyplacalem 20 tys.

ktos pisal ze expekt to syf, ja uwazam go za dobrego buka nigdy nie mialem problemow, wyplacaja zawsze kase. Na maila odpowiadaja przeciagu 10 min. Mozna wplacic kasy ile sie chce- nie ma limitow tak jak na betatwin ze to 15 tys max chyba mozna, czy jakos tak.

BTW: szukam jakiegos dobrego buka poza expektem, gdzie nie ma zadych limitow wplat i gdzie wyplacaja kase bez kombinacji i zeby byla polska waluta.Myslicie ze unibet sie nada ?

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Niepotrzebnie chwaliliście się na forum o tym ich zonku. W takich sytuacjach trzeba siedzieć cicho.
Być może ktoś to przeczytał i zakapował do supportu i zaczeli wyjaśniać

dobre, pewnie gracze też nie zauważyli i dwie osoby zdążyły obstawić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Quote
Betandwin w takich sytuacjach bierze winę na siebie i czasami musi słono zapłacić za swoje gapiostwo na livebetingu.
kiedy to bylo? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> to prawda, że b&w robi błędy, ale wynikają one ze złego oszacowania kursów, w przypadkach jak ten, o którym piszemy zawsze będzie zwrot

No ale Betandwin to jest firma "wypas",[/quote]
no comments <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 17
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 17
Ja troche gralem na expekcie, ale teraz sie przerzucilem na unibet ze wzgledu na sowja promocje. Jak narazie jest ok. Jedyne co mi sie podobalo na expekcie bardziej to duzo lepiej zrobione info o druzynach. Pelne tabele i wykresy, a na uni niestety tylko ostatnie cztery mecze. Mozliwe, ze obroce tylko ta kase dodatkowa, wyplace i na b&w sie loguje.

Pozdr

#291394 25/02/2005 15:30
Dołączył: Jul 2004
Posty: 142
L
Lee Offline
member
member
L Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 142
Quote
Betandwin w takich sytuacjach bierze winę na siebie i czasami musi słono zapłacić za swoje gapiostwo na livebetingu.
kiedy to bylo? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> to prawda, że b&w robi błędy, ale wynikają one ze złego oszacowania kursów, w przypadkach jak ten, o którym piszemy [color:"blue"]zawsze będzie zwrot[/color]
[/quote]
nie zawsze, często zaliczają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#291395 25/02/2005 16:38
Dołączył: May 2003
Posty: 203
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 203
Witam.
Mam problem ze stroną expektu.
Używam opery.
Zaraz po zalogowaniu automatycznie mnie samo wylogowuje.
W explorerze wszystko jest ok.
Nigdy nie miałem takiego problemu, nawet dziś rano działało normalnie.
Ma ktoś jaki pomysł co możę być nie tak i jak to zmienić ?

PS. Pozdrawiam Calypso

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, bukma, forty, rymoholik, kamel, burbon, Lukasz111), 1,121 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1