Niepotrzebnie chwaliliście się na forum o tym ich zonku. W takich sytuacjach trzeba siedzieć cicho.
Być może ktoś to przeczytał i zakapował do supportu i zaczeli wyjaśniać
dobre, pewnie gracze też nie zauważyli i dwie osoby zdążyły obstawić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Betandwin w takich sytuacjach bierze winę na siebie i czasami musi słono zapłacić za swoje gapiostwo na livebetingu.
kiedy to bylo? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> to prawda, że b&w robi błędy, ale wynikają one ze złego oszacowania kursów, w przypadkach jak ten, o którym piszemy zawsze będzie zwrot
No ale Betandwin to jest firma "wypas",[/quote]
no comments <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />