Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Dołączył: Sep 2004
Posty: 303
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Sep 2004
Posty: 303
Sittard - Den Bosch

W statystykach na wyjazdach Den Bosch z Sittard wygrał 3 razy, 1 raz przegrał i 1 raz zremisował na 5 spotkań.

Biorąc pod uwagę to, że ostanie spotkanie z Sittard zremisowali u siebie, liczę na wygraną Den Bosch.

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Mar Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816


Sezon 2009 / 2010

Emmen - Omniworld 1 @ 2.0 8/10

Dołączył: Nov 2009
Posty: 437
addict
addict
Dołączył: Nov 2009
Posty: 437
Podbijam temat.

Jutro Jupiler League jutro startuje !

Dordrecht oraz Omniworld w planach ostatecznie typy podam jutro po zaczerpnieciu informacji od Holendrow


Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Nie tyle startuje, co rozgrywa następną kolejkę wink Jak zawsze warto poszukać overów.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by Prem
Nie tyle startuje, co rozgrywa następną kolejkę wink Jak zawsze warto poszukać overów.
proponuję;

FC Emmen-Fortuna Sittard
FC Dordrecht-BV Veendam

ako~1,75

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Originally Posted by BKS
Originally Posted by Prem
Nie tyle startuje, co rozgrywa następną kolejkę wink Jak zawsze warto poszukać overów.
proponuję;

FC Emmen-Fortuna Sittard
FC Dordrecht-BV Veendam

ako~1,75

Z tych dwóch zdecydowanie bardziej Dordrechty - nawet over 3,0 abo i 3,0-3,5 ...
Ten drugi meczyk to zestaw kalek...mogą strzelać Panu Bogu w okno...
W piatkowych meczykach mieliśmy ostatnio
23/10 - max.10/10
30/10 - jeden nie łołwerek
06/11 - dwa nie łołwerki
13/11 - ??? raczej trzeba będzie potraktować mocno wybiórczo...

Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Zgadzam się z powyższym postem. Mecz Dordrecht-Veendam wygląda zdecydowanie lepiej. Oprócz overka w Dordrechcie poszukam pewnie wielu goli w Ijmuiden, gdzie Telstar podejmie Go Ahead. W ostatnich 10 meczach pomiędzy tymi zespołami aż dziewięć razy padały więcej niż dwie bramki. Telstar jest zdecydowanie bardziej overowy niż przyjezdni z Deventer, ale skoro ci ostatni potrafili zaaplikować ostatnio Volendam na wyjeździe 6 goli, to w Ijmuiden pewnie też ukłują. Telstar z kolei kontynuuje serię dziewięciu meczów z przynajmniej jednym golem u siebie.

Na tę chwilę Dordrecht - Veendam (over) + Telstar - Go Ahead (over) jeśli o mnie chodzi.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Ten over tez wyglada bardzo dobrze, tyle, ze to juz tylko 1.40

[Linked Image] [img269.imageshack.us]

Dołączył: Jun 2005
Posty: 148
member
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 148
Może wie ktoś kto wygrał dwa pierwsze periody w Holenderskiej? Bo dzisiaj kończy się trzeci i można coś ugrac.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
dzisiaj apetycznie wwyglądają dwa overki, mianowiecie:

FC Emmen-FC Volendam @1,5
FC Eindhoven-Agovv Apeldoorn @1,52
ako:2,28

jakieś opinie ?
pozdr.

Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043
Originally Posted by lucio76
Może wie ktoś kto wygrał dwa pierwsze periody w Holenderskiej? Bo dzisiaj kończy się trzeci i można coś ugrac.

dziś dopiero kończy się drugi, w tym sezonie periody mają po 9 kolejek

Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043
pomyłka, dziś druga kolejka trzeciego

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,354
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,354
Originally Posted by BKS
dzisiaj apetycznie wwyglądają dwa overki, mianowiecie:

FC Emmen-FC Volendam @1,5
FC Eindhoven-Agovv Apeldoorn @1,52
ako:2,28

jakieś opinie ?
pozdr.

Wyglądają elegancko jeszcze z holenderskiej biorę do tego over
Haarlem FC-FC Oss 1.55

Harlem u siebie tylko raz miał czyste konto Oss na wyjezdzie to samo . Poza tym oba zespoły walczą o wyjście ze strefy spadkowej.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Tabela wraz z periodami z której korzystam analizując mecze.

http://nos.infostradasports.com/asp...;combo2=0&S00=-3&S01=4&S02=1

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
KV Mechelen - Charleroi X2 1.50 WilliamHill

Spotkanie 19 kolejki Belgijskiej Jupiler League. Na dzisiaj wybrałem spotkanie, o którym głośno już w całej Europie, pomiędzy zajmującym 9 miejsce Mechelen, a 12 Charleroi. Historia meczy pomiędzy oboma zespołami oraz tabela pokazują że faworytami tego spotkania powinni być gospodarze, którzy na swoim koncie mają 22 punkty, odnieśli 7 zwycięstw, jeden mecz zremisowali oraz ponieśli 10 porażek, bilans bramkowy 25:36. Goście mają na swoim koncie 3 punkty mniej, wygrali 4 spotkania, natomiast zremisowali i przegrali po 7 spotkań, bilans bramkowy 19:26. Tydzień temu oba zespoły spotkały się w Pucharze Belgii i po dogrywce (2:2 w regulaminowym czasie gry) lepsi okazali się goście, którzy wygrali 5:2 na wyjeździe. Jednak od tego meczu sporo się zmieniło - Mechelen przegrało 2:5 w ligowym meczu z St. Truiden, a co ważniejsze sporo powiększyła się lista zawodników, którzy nie będą mogli zagrać w dzisiejszym meczu, w porównaniu z pojedynkiem z zeszłego tygodnia zabraknie w ekipie gospodarzy 7 podstawowych zawodników, zwłaszcza defensywa wygląda fatalnie, nie zagra żaden zawodnik z bloku defensywnego, który grał tydzień temu, zabraknie Renarda, Ghomsiego, Van Hoevelena, Chena i Ivensa, oprócz nich zabraknie także przeważnie rezerwowych Van Goethema, Moro i Abdullaha, oraz ważnych ogniw pomocy i ataku, czyli Persoonsa i Destorme'a. O ich nie najwyższej formie dodatkowo świadczy fakt, że zdobyli tylko jeden punkt w 7 ostatnich meczach ligowych. W szeregach gości zabraknie podstawowego bramkarza Chabberta oraz Bia i Franquarta. Charleroi wygrało ostatnie spotkanie ligowe 3:0, a niepokonani sa od 3 kolejek, wydaje się, że dzięki dzisiejszym osłabieniom rywala powinni bez większych problemów podtrzymać tą dobrą passę.

dla odważnych 2 -> 2.70 expekt wink

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
do usunięcia post wyżej i ten

Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Orientuje się ktoś, kiedy zostaną rozegrane dzisiejsze, poprzekładane mecze ?

Dołączył: Jan 2010
Posty: 351
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 351
Sparta-Apeldoorn---2---4.2 Jak wiadomo w tej lidze sa bardzo skomplikowane zasady awansu, to jest zaległy mecz drugiego periodu(okresu), wygrana w tym meczu daje daje gosciom bezposredni awans do play off tak wiec jezeli myslą w tym sezonie o czym swiecej niz spokojne utrzymanie to chyba dla nich najwazniejszy mecz sezonu

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Almere - Sparta
o3,5 @1,86

Obie druzyny graja otwarty futbol, Almere w 20 meczach strzeliło 22 bramki, tracąc 57, a Sparta 48 zdobytych i 35 straconych. W meczach obu zespołów pada dużo bramek. Ostatnie 47 meczow Almere to 32 overy, a 23 mecze Sparty to 18 overow. Ostatni mecz obu zespolow rozegrany 20.08.2010 na boisku w Rotterdamie zakonczyl sie wynikiem.. 12-1 dla gospodarzy. Over 2,5 chyba pewny po kursach k. 1,3-1,35, over 3,5 po ~1,85 warto sprobowac.


Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rymoholik, burbon, rafal08, forty, betowiec, aker, Sensei, Lukasz111, Akhu, latajaca_holenderka, alfa, kamel, bukma, 11kera11), 2,852 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,651
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1