|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 303
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2004
Posty: 303 |
Sittard - Den Bosch
W statystykach na wyjazdach Den Bosch z Sittard wygrał 3 razy, 1 raz przegrał i 1 raz zremisował na 5 spotkań.
Biorąc pod uwagę to, że ostanie spotkanie z Sittard zremisowali u siebie, liczę na wygraną Den Bosch.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816 |
Sezon 2009 / 2010
Emmen - Omniworld 1 @ 2.0 8/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 437
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2009
Posty: 437 |
Podbijam temat.
Jutro Jupiler League jutro startuje !
Dordrecht oraz Omniworld w planach ostatecznie typy podam jutro po zaczerpnieciu informacji od Holendrow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Nie tyle startuje, co rozgrywa następną kolejkę  Jak zawsze warto poszukać overów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Nie tyle startuje, co rozgrywa następną kolejkę  Jak zawsze warto poszukać overów. proponuję; FC Emmen-Fortuna Sittard FC Dordrecht-BV Veendamako~1,75
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Nie tyle startuje, co rozgrywa następną kolejkę  Jak zawsze warto poszukać overów. proponuję; FC Emmen-Fortuna Sittard FC Dordrecht-BV Veendamako~1,75 Z tych dwóch zdecydowanie bardziej Dordrechty - nawet over 3,0 abo i 3,0-3,5 ... Ten drugi meczyk to zestaw kalek...mogą strzelać Panu Bogu w okno... W piatkowych meczykach mieliśmy ostatnio 23/10 - max.10/10 30/10 - jeden nie łołwerek 06/11 - dwa nie łołwerki 13/11 - ??? raczej trzeba będzie potraktować mocno wybiórczo...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Zgadzam się z powyższym postem. Mecz Dordrecht-Veendam wygląda zdecydowanie lepiej. Oprócz overka w Dordrechcie poszukam pewnie wielu goli w Ijmuiden, gdzie Telstar podejmie Go Ahead. W ostatnich 10 meczach pomiędzy tymi zespołami aż dziewięć razy padały więcej niż dwie bramki. Telstar jest zdecydowanie bardziej overowy niż przyjezdni z Deventer, ale skoro ci ostatni potrafili zaaplikować ostatnio Volendam na wyjeździe 6 goli, to w Ijmuiden pewnie też ukłują. Telstar z kolei kontynuuje serię dziewięciu meczów z przynajmniej jednym golem u siebie.
Na tę chwilę Dordrecht - Veendam (over) + Telstar - Go Ahead (over) jeśli o mnie chodzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Ten over tez wyglada bardzo dobrze, tyle, ze to juz tylko 1.40 [Linked Image] [ img269.imageshack.us]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 148 |
Może wie ktoś kto wygrał dwa pierwsze periody w Holenderskiej? Bo dzisiaj kończy się trzeci i można coś ugrac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
dzisiaj apetycznie wwyglądają dwa overki, mianowiecie:
FC Emmen-FC Volendam @1,5 FC Eindhoven-Agovv Apeldoorn @1,52 ako:2,28
jakieś opinie ? pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043 |
Może wie ktoś kto wygrał dwa pierwsze periody w Holenderskiej? Bo dzisiaj kończy się trzeci i można coś ugrac. dziś dopiero kończy się drugi, w tym sezonie periody mają po 9 kolejek
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043 |
pomyłka, dziś druga kolejka trzeciego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,354
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,354 |
dzisiaj apetycznie wwyglądają dwa overki, mianowiecie:
FC Emmen-FC Volendam @1,5 FC Eindhoven-Agovv Apeldoorn @1,52 ako:2,28
jakieś opinie ? pozdr. Wyglądają elegancko jeszcze z holenderskiej biorę do tego over Haarlem FC-FC Oss 1.55 Harlem u siebie tylko raz miał czyste konto Oss na wyjezdzie to samo . Poza tym oba zespoły walczą o wyjście ze strefy spadkowej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
KV Mechelen - Charleroi X2 1.50 WilliamHill Spotkanie 19 kolejki Belgijskiej Jupiler League. Na dzisiaj wybrałem spotkanie, o którym głośno już w całej Europie, pomiędzy zajmującym 9 miejsce Mechelen, a 12 Charleroi. Historia meczy pomiędzy oboma zespołami oraz tabela pokazują że faworytami tego spotkania powinni być gospodarze, którzy na swoim koncie mają 22 punkty, odnieśli 7 zwycięstw, jeden mecz zremisowali oraz ponieśli 10 porażek, bilans bramkowy 25:36. Goście mają na swoim koncie 3 punkty mniej, wygrali 4 spotkania, natomiast zremisowali i przegrali po 7 spotkań, bilans bramkowy 19:26. Tydzień temu oba zespoły spotkały się w Pucharze Belgii i po dogrywce (2:2 w regulaminowym czasie gry) lepsi okazali się goście, którzy wygrali 5:2 na wyjeździe. Jednak od tego meczu sporo się zmieniło - Mechelen przegrało 2:5 w ligowym meczu z St. Truiden, a co ważniejsze sporo powiększyła się lista zawodników, którzy nie będą mogli zagrać w dzisiejszym meczu, w porównaniu z pojedynkiem z zeszłego tygodnia zabraknie w ekipie gospodarzy 7 podstawowych zawodników, zwłaszcza defensywa wygląda fatalnie, nie zagra żaden zawodnik z bloku defensywnego, który grał tydzień temu, zabraknie Renarda, Ghomsiego, Van Hoevelena, Chena i Ivensa, oprócz nich zabraknie także przeważnie rezerwowych Van Goethema, Moro i Abdullaha, oraz ważnych ogniw pomocy i ataku, czyli Persoonsa i Destorme'a. O ich nie najwyższej formie dodatkowo świadczy fakt, że zdobyli tylko jeden punkt w 7 ostatnich meczach ligowych. W szeregach gości zabraknie podstawowego bramkarza Chabberta oraz Bia i Franquarta. Charleroi wygrało ostatnie spotkanie ligowe 3:0, a niepokonani sa od 3 kolejek, wydaje się, że dzięki dzisiejszym osłabieniom rywala powinni bez większych problemów podtrzymać tą dobrą passę. dla odważnych 2 -> 2.70 expekt 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
do usunięcia post wyżej i ten
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909 |
Orientuje się ktoś, kiedy zostaną rozegrane dzisiejsze, poprzekładane mecze ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 351
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2010
Posty: 351 |
Sparta-Apeldoorn---2---4.2 Jak wiadomo w tej lidze sa bardzo skomplikowane zasady awansu, to jest zaległy mecz drugiego periodu(okresu), wygrana w tym meczu daje daje gosciom bezposredni awans do play off tak wiec jezeli myslą w tym sezonie o czym swiecej niz spokojne utrzymanie to chyba dla nich najwazniejszy mecz sezonu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Almere - Sparta o3,5 @1,86
Obie druzyny graja otwarty futbol, Almere w 20 meczach strzeliło 22 bramki, tracąc 57, a Sparta 48 zdobytych i 35 straconych. W meczach obu zespołów pada dużo bramek. Ostatnie 47 meczow Almere to 32 overy, a 23 mecze Sparty to 18 overow. Ostatni mecz obu zespolow rozegrany 20.08.2010 na boisku w Rotterdamie zakonczyl sie wynikiem.. 12-1 dla gospodarzy. Over 2,5 chyba pewny po kursach k. 1,3-1,35, over 3,5 po ~1,85 warto sprobowac.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|