Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#292670 12/02/2005 12:43
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Zestaw par:

1:00 Orlando @ Philadelphia
1:30 Washington @ Detroit
2:30 Atlanta @ Milwaukee

Zapraszam...

Bonus: Unibet
#292671 12/02/2005 13:16
Dołączył: Feb 2005
Posty: 19
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 19
na dzien dzisiejszy licze na sollo "listonosza' z filadelfii,
krotkie argumenty : domowy mecz sprzeciwko orlandowi ,dryzynie ofensywy,
,3 oczna stawka w tym sezonie ,w ktorym srednia pnk wynosila 32,w ostatnim 45 min 11/29 z gry ,(1/6za 3pkn)15/15 wolne!!!38pkt w sumie !niewzierajac na dosc niski procent z gry!Alen uwielbia weekendy w ktore srednio zdobywa 33pnk (np czwartki 24)!linia wynosi -27/28+pkt ,musle ze warte do zagrania
faktem jest iz niema 2-go meczu ponktowo "zlanego''
Allen Iverson 27+pkt 8/10

#292672 12/02/2005 17:24
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
Coś mi mówi,że dzisiaj wygra Washington a żeby wygrał to musi paść wiele punktów dzisiaj w mieście Forda.
Więc zagram vabanque i moje typy uzależnie od drużyny, którą darzę sympatia czyli Washington Wizards.
Poza tym może bym w końcu dobrze jakiś over przewidział - Milwauke ostatnio sporo punktów zodbywa i idzie im to caoraz lepiej przynosząc w rezultacie zwycięstwa. Dziś zagrają z Atlantą,która z ofensywnymi zespołami stara się nawiązać strzelecką walkę i jeżeli tylko nie dostanie srogiego lania to jest szansa NA 200PKT.
Boję się tylko tego,że zawodncy jakoś spuścili z tonu po ogłoszeniu powołań do ALLSTAR i ostatnio w wielu spotkaniach oglądamy popisy strzeleckiej bezradności.
Ide randkonwać.<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Pozdrawiam.<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#292673 13/02/2005 07:03
Dołączył: Jan 2005
Posty: 790
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 790
Quote
na dzien dzisiejszy licze na sollo "listonosza' z filadelfii,
krotkie argumenty : domowy mecz sprzeciwko orlandowi ,dryzynie ofensywy,
,3 oczna stawka w tym sezonie ,w ktorym srednia pnk wynosila 32,w ostatnim 45 min 11/29 z gry ,(1/6za 3pkn)15/15 wolne!!!38pkt w sumie !niewzierajac na dosc niski procent z gry!Alen uwielbia weekendy w ktore srednio zdobywa 33pnk (np czwartki 24)!linia wynosi -27/28+pkt ,musle ze warte do zagrania
faktem jest iz niema 2-go meczu ponktowo "zlanego''
Allen Iverson 27+pkt 8/10

piknie,piknie naprawde szacunekdla ciebie za wyczucie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

A. Iverson 17-36 2-5 24-27 60pkt !!!


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, forty), 1,807 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,812
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1