|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Zestaw par:
1:00 Orlando @ Philadelphia 1:30 Washington @ Detroit 2:30 Atlanta @ Milwaukee
Zapraszam...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2005
Posty: 19 |
na dzien dzisiejszy licze na sollo "listonosza' z filadelfii, krotkie argumenty : domowy mecz sprzeciwko orlandowi ,dryzynie ofensywy, ,3 oczna stawka w tym sezonie ,w ktorym srednia pnk wynosila 32,w ostatnim 45 min 11/29 z gry ,(1/6za 3pkn)15/15 wolne!!!38pkt w sumie !niewzierajac na dosc niski procent z gry!Alen uwielbia weekendy w ktore srednio zdobywa 33pnk (np czwartki 24)!linia wynosi -27/28+pkt ,musle ze warte do zagrania faktem jest iz niema 2-go meczu ponktowo "zlanego'' Allen Iverson 27+pkt 8/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940 |
Coś mi mówi,że dzisiaj wygra Washington a żeby wygrał to musi paść wiele punktów dzisiaj w mieście Forda. Więc zagram vabanque i moje typy uzależnie od drużyny, którą darzę sympatia czyli Washington Wizards. Poza tym może bym w końcu dobrze jakiś over przewidział - Milwauke ostatnio sporo punktów zodbywa i idzie im to caoraz lepiej przynosząc w rezultacie zwycięstwa. Dziś zagrają z Atlantą,która z ofensywnymi zespołami stara się nawiązać strzelecką walkę i jeżeli tylko nie dostanie srogiego lania to jest szansa NA 200PKT. Boję się tylko tego,że zawodncy jakoś spuścili z tonu po ogłoszeniu powołań do ALLSTAR i ostatnio w wielu spotkaniach oglądamy popisy strzeleckiej bezradności. Ide randkonwać.<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Pozdrawiam.<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 790
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 790 |
na dzien dzisiejszy licze na sollo "listonosza' z filadelfii, krotkie argumenty : domowy mecz sprzeciwko orlandowi ,dryzynie ofensywy, ,3 oczna stawka w tym sezonie ,w ktorym srednia pnk wynosila 32,w ostatnim 45 min 11/29 z gry ,(1/6za 3pkn)15/15 wolne!!!38pkt w sumie !niewzierajac na dosc niski procent z gry!Alen uwielbia weekendy w ktore srednio zdobywa 33pnk (np czwartki 24)!linia wynosi -27/28+pkt ,musle ze warte do zagrania faktem jest iz niema 2-go meczu ponktowo "zlanego'' Allen Iverson 27+pkt 8/10 piknie,piknie naprawde szacunekdla ciebie za wyczucie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> A. Iverson 17-36 2-5 24-27 60pkt !!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka