Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#293631 14/02/2005 23:04
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Jezeli Bobki wygraja to wysoki kurs bedzie zmartwieniem buka,a nie naszym:-)
W Hillu na WM(1-12)jest 3,40.

Zastanawiam sie jeszcze nad Phoenix,bo w ostatnich meczach nie spuscili przeciwnikowi łomotu,a mormońcom by sie przydało przetrzepać te poligamiczne dupska.

PHO 1 (-10,5) i niech sie stanie;P

Bonus: Unibet
#293632 14/02/2005 23:20
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
ups chyba to byla troche lekkomyslna decyzja bo :
Charlotte injuries
P. Brezec
B. Knight
E. Okafor
T. Slay
J. White

spojrzalem jak juz postawilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
bravo dla mnie

#293633 14/02/2005 23:38
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Quote
ups chyba to byla troche lekkomyslna decyzja bo :
Charlotte injuries
P. Brezec
B. Knight
E. Okafor
T. Slay
J. White

spojrzalem jak juz postawilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
bravo dla mnie
nie jestes sam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> dobrze ze tylko za drobne

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#293634 14/02/2005 23:55
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Ta lista wisi od 4 meczów Bobków i dla mnie nie ma żadnego znaczenia.

Na I-L wpisani sa tylko White i Slay,więc nie siejcie paniki:P

Obejrzyjcie zapisy z meczów Charlotte w Miami i NY i porównajcie z podana listą.

80% grajków opisanych "QUES" gra w meczach.
Podobnie "DOUB".
Co prawda pod najwiekszym znakiem zapytania stoi gra Okafora,ale w TB doubful jest zach Randolph,tak wiec co najmniej równowaga w ew.osłabieniach.

Nie twierdze,ze Bobki dzis wygraja,ale kurs wart pieniędzy i wcale nie drobnych.

#293635 15/02/2005 00:07
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
Witam

Juz zglupialem z tymi Bobkami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> poza tym zmienilem decyzje z rana i dalem Phoenix-Utah over 214,5. Ale najladniej wyglada mi dzisiaj Milwaukee +11 i to jest dzisiaj u mnie "game of the night" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />.

No coz - pozyjemy zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />


pozdrawiam

Whip <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />

#293636 15/02/2005 08:02
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
Quote
Witam

Juz zglupialem z tymi Bobkami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> poza tym zmienilem decyzje z rana i dalem Phoenix-Utah over 214,5. Ale najladniej wyglada mi dzisiaj Milwaukee +11 i to jest dzisiaj u mnie "game of the night" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />.

No coz - pozyjemy zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />


pozdrawiam

Whip <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />

Pierwszy typ z overkiem suns byl trafiony i to jeszcze jak, sloneczka razem z jazmenami sobie poszaleli nie ma co, 264pkt bez dogrywki budzi przerazenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdr.

#293637 15/02/2005 08:10
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Piękna noc i dobry humor od samego rana.
Weszło 4 overy (WAS psim swędem) - teraz nie dziwię się dlaczego większość uczestników konkursu grająca na takie właśnie zdarzenia lokuje się w górnej części tabeli (na podstawie sprawdzania typów uczestników - do czegoś się przydało).
Krajan 4 - 0 Buki tak rozpisy jak i combos z 4 overów!
Z tej nocy wyciągnęłem 2 wnioski.
1) Dotyczy mojego sposobu typowania - patent na nieprzegrywanie - nie grać w takie dni gdy ilość spotkań jest znacząca - przekracza 8-10 lub więcej (te dni z reguły zawsze są do tyłu), a jeżeli już to za symboliczne stawki.
Przy mniejszej ilości zdarzeń 3-6/8, nie przypominam sobie kiedy pokaźnie przegrałem?!
2) Ogólny dla wszystkich - po przebiegu meczu w Phoenix zauważalne stała się jedna rzecz - Słońca zdobywają punkty (duże ich ilości) tylko wtedy gdy Nash jest na parkiecie - ich akcje są 5-12sek. (czasami nawet krótsze) i przeważnie kończą się 50-60% skutecznością. Gdy tylko Nash z boiska, automatycznie daje się zauważyć niemoc drużyny, akcje przeciągają się do 20 sek. i często kończą się - TO lub rzutami z nieprzygotowanej pozycji! Próbowałem to wyłapać wcześniej, ale mecz z Mormońcami wyraziście to pokazał. Tak więc w przyp. jakiś dolegliwości lidera - zdecydowanie undery. Inna rzecz, że należy również rozpatrywać formę strzelecką przeciwnika, ale to chyba wszystcy czynią.
Inne - NY ponownie okazał się frajerami, Was zdecydowany regres formy w przeciwieństwie do słabiutkiego NO. Ustawiczny pech Bobków (od dobrych kilku spotkań), a może po prostu powracają na miejsce przypisane im przed rozgrywkami. Kozły zdecydownie nie radzą sobie w obcych halach.
Tyle moich "banaluków"
Pozdrawiam
KRAJAN

#293638 15/02/2005 09:04
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Phoenix wrrrr, detroit ok!

#293639 15/02/2005 09:49
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
A ja poszedłem spać jak było 105:104 dla NY zostawiłem sobię tę nutę niepewności na rano.No i siedze teraz zadowolony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> pikna asysts AI i jest zwycięstwo,w które szczrzemówiąc już zwątpiłem.

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, JelineK), 1,391 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,835
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1