|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Jezeli Bobki wygraja to wysoki kurs bedzie zmartwieniem buka,a nie naszym:-) W Hillu na WM(1-12)jest 3,40.
Zastanawiam sie jeszcze nad Phoenix,bo w ostatnich meczach nie spuscili przeciwnikowi łomotu,a mormońcom by sie przydało przetrzepać te poligamiczne dupska.
PHO 1 (-10,5) i niech sie stanie;P
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
ups chyba to byla troche lekkomyslna decyzja bo : Charlotte injuries P. Brezec B. Knight E. Okafor T. Slay J. White spojrzalem jak juz postawilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bravo dla mnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
ups chyba to byla troche lekkomyslna decyzja bo : Charlotte injuries P. Brezec B. Knight E. Okafor T. Slay J. White spojrzalem jak juz postawilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bravo dla mnie nie jestes sam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> dobrze ze tylko za drobne Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Ta lista wisi od 4 meczów Bobków i dla mnie nie ma żadnego znaczenia.
Na I-L wpisani sa tylko White i Slay,więc nie siejcie paniki:P
Obejrzyjcie zapisy z meczów Charlotte w Miami i NY i porównajcie z podana listą.
80% grajków opisanych "QUES" gra w meczach. Podobnie "DOUB". Co prawda pod najwiekszym znakiem zapytania stoi gra Okafora,ale w TB doubful jest zach Randolph,tak wiec co najmniej równowaga w ew.osłabieniach.
Nie twierdze,ze Bobki dzis wygraja,ale kurs wart pieniędzy i wcale nie drobnych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898 |
Witam
Juz zglupialem z tymi Bobkami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> poza tym zmienilem decyzje z rana i dalem Phoenix-Utah over 214,5. Ale najladniej wyglada mi dzisiaj Milwaukee +11 i to jest dzisiaj u mnie "game of the night" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />.
No coz - pozyjemy zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
pozdrawiam
Whip <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288 |
Witam
Juz zglupialem z tymi Bobkami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> poza tym zmienilem decyzje z rana i dalem Phoenix-Utah over 214,5. Ale najladniej wyglada mi dzisiaj Milwaukee +11 i to jest dzisiaj u mnie "game of the night" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />.
No coz - pozyjemy zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
pozdrawiam
Whip <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> Pierwszy typ z overkiem suns byl trafiony i to jeszcze jak, sloneczka razem z jazmenami sobie poszaleli nie ma co, 264pkt bez dogrywki budzi przerazenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Piękna noc i dobry humor od samego rana. Weszło 4 overy (WAS psim swędem) - teraz nie dziwię się dlaczego większość uczestników konkursu grająca na takie właśnie zdarzenia lokuje się w górnej części tabeli (na podstawie sprawdzania typów uczestników - do czegoś się przydało). Krajan 4 - 0 Buki tak rozpisy jak i combos z 4 overów! Z tej nocy wyciągnęłem 2 wnioski. 1) Dotyczy mojego sposobu typowania - patent na nieprzegrywanie - nie grać w takie dni gdy ilość spotkań jest znacząca - przekracza 8-10 lub więcej (te dni z reguły zawsze są do tyłu), a jeżeli już to za symboliczne stawki. Przy mniejszej ilości zdarzeń 3-6/8, nie przypominam sobie kiedy pokaźnie przegrałem?! 2) Ogólny dla wszystkich - po przebiegu meczu w Phoenix zauważalne stała się jedna rzecz - Słońca zdobywają punkty (duże ich ilości) tylko wtedy gdy Nash jest na parkiecie - ich akcje są 5-12sek. (czasami nawet krótsze) i przeważnie kończą się 50-60% skutecznością. Gdy tylko Nash z boiska, automatycznie daje się zauważyć niemoc drużyny, akcje przeciągają się do 20 sek. i często kończą się - TO lub rzutami z nieprzygotowanej pozycji! Próbowałem to wyłapać wcześniej, ale mecz z Mormońcami wyraziście to pokazał. Tak więc w przyp. jakiś dolegliwości lidera - zdecydowanie undery. Inna rzecz, że należy również rozpatrywać formę strzelecką przeciwnika, ale to chyba wszystcy czynią. Inne - NY ponownie okazał się frajerami, Was zdecydowany regres formy w przeciwieństwie do słabiutkiego NO. Ustawiczny pech Bobków (od dobrych kilku spotkań), a może po prostu powracają na miejsce przypisane im przed rozgrywkami. Kozły zdecydownie nie radzą sobie w obcych halach. Tyle moich "banaluków" Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Phoenix wrrrr, detroit ok!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940 |
A ja poszedłem spać jak było 105:104 dla NY zostawiłem sobię tę nutę niepewności na rano.No i siedze teraz zadowolony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> pikna asysts AI i jest zwycięstwo,w które szczrzemówiąc już zwątpiłem.
|
|
|
Link skopiowany do schowka