|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
P.S. Jeżeli jednak lubisz "ostrą jazdę" to proszę o dane na priva - załatwię Ci kogoś kto zapakuje Ci w dupala co tylko będziesz chciał.  wiesz,to Ty mówisz do nieznangeo facet cyt.:"Kochanie"......to chyba z tym dupalem to głodnemu chleb na myśli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 689
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 689 |
P.S. Jeżeli jednak lubisz "ostrą jazdę" to proszę o dane na priva - załatwię Ci kogoś kto zapakuje Ci w dupala co tylko będziesz chciał.  wiesz,to Ty mówisz do nieznangeo facet cyt.:"Kochanie"......to chyba z tym dupalem to głodnemu chleb na myśli  To temat na inny dział - moje preferencje są różnorakie  , ale Ciebie bym dwumetrowym kijem nie dotknął - bez urazy rzecz jasna - pokój z Tobą Słodziutki i zrób nam "dobrze" i pisz tylko w swoim ulubionym temacie - tutaj daj nam brędzlować się po naszemu. OK?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318 |
Kiedyś mieli jakiegoś freebeta 25 f... na betbrain wisi promocja - ale zdaje się że nie aktualna - sprawdzał ktoś to ostatnio ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Kiedyś mieli jakiegoś freebeta 25 f... na betbrain wisi promocja - ale zdaje się że nie aktualna - sprawdzał ktoś to ostatnio ? Kod: gom1 promo na freebeta do końca marca ale pewnie przedłużą, jak zwykle pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723 |
Po jakim czasie dopisują tego freebeta 25 Ł ? Czekam drugi dzień!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
up  Myślałem ,że już się nie dokopię 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
Jak wygląda sytuacja z rejestracją w Bedtaq.Chcą jakiś skanów,rachunków itp?? Odpowie ktoś ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Jak wygląda sytuacja z rejestracją w Bedtaq.Chcą jakiś skanów,rachunków itp?? Odpowie ktoś ?  Ta skany, rachunek, Id, od kumpla zarządali nawet paszportu ID za mało lol, no i przewaznie blok konta na początku, dopuki nie doślesz skanów. Tak było pare mcy temu, jak jest teraz, myślę że bez zmian. Pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Poza tym ok giełda, mało rynków, ale jak ktos pisał w temacie BF, powoli się rozkręca. Pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Na razie dalej to samo z weryfikacja. O tyle uczciwie, ze na poczatku to robia. Ale biorac pod uwage, ze sa gielda to taka weryfikacji to bzdura. Wytarczylaby weryfikacja wieku. Druga sprawa to niemozliwosc rejestracji karty kredytowej z Polski. Probowalem kilku - bezskutecznie. Support polecil mi MB, od ktorego tez placi sie prowizje przy wplacie. To kolejny duzy minus.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
A jak u nich wygląda obstawianie rynków australijskich??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 948
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 948 |
Powiedzcie co trzeba im wysłać na początku ,skan dowodu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
In order to fully activate your account, please forward the following: A copy of your Machine Readable Passport A copy of a recent utility bill or bank statement
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 948
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 948 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Na razie dalej to samo z weryfikacja. O tyle uczciwie, ze na poczatku to robia. Ale biorac pod uwage, ze sa gielda to taka weryfikacji to bzdura. Wytarczylaby weryfikacja wieku. Druga sprawa to niemozliwosc rejestracji karty kredytowej z Polski. Probowalem kilku - bezskutecznie. Support polecil mi MB, od ktorego tez placi sie prowizje przy wplacie. To kolejny duzy minus. Właśnie założyłem u nich konto i z tego co widzę, nie ma prowizji od wpłat/wypłat Netkiem i MB. Poza tym weryfikacja dotyczy tylko osob które dokonują u nich transakcji kartami. Tak przynajmniej czytam w jednej zakładek na swoim świeżo założonym koncie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2004
Posty: 100 |
Można u nich wpłacać i wypłacać na kartę. Wpłacałem i wypłacałem na kartę inteligo bez problemu.Pozd
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Poza tym weryfikacja dotyczy tylko osob które dokonują u nich transakcji kartami. Tak przynajmniej czytam w jednej zakładek na swoim świeżo założonym koncie. Dziwne bo ja jak zakładałem na początku roku to po rejestracji nie mogłem się zalogować na swoje konto, tylko najpierw musiałem im wysłać skan paszportu. W 24h zweryfikowali i odblokowali konto i dopiero wtedy mogłem po raz pierwszy się zalogować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
po rejestracji blokują konto i trzeba przesłać skan paszportu lub dowodu i rachunku ..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Spoko. Jednak wszystko w normie. Zablokowali mi konto, czyli nic się nie zmieniło, jest jak pisaliście wcześniej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Na jaki adres wysyłaliście dokumenty? [email protected]?
|
|
|
Link skopiowany do schowka