Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7
mizeria #2938835 25/02/2009 04:22
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by mizeria
P.S. Jeżeli jednak lubisz "ostrą jazdę" to proszę o dane na priva - załatwię Ci kogoś kto zapakuje Ci w dupala co tylko będziesz chciał. papa
wiesz,to Ty mówisz do nieznangeo facet cyt.:"Kochanie"......to chyba z tym dupalem to głodnemu chleb na myśli laugh

Bonus: Unibet
AGASSI #2938843 25/02/2009 04:24
Dołączył: Dec 2006
Posty: 689
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 689
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by mizeria
P.S. Jeżeli jednak lubisz "ostrą jazdę" to proszę o dane na priva - załatwię Ci kogoś kto zapakuje Ci w dupala co tylko będziesz chciał. papa
wiesz,to Ty mówisz do nieznangeo facet cyt.:"Kochanie"......to chyba z tym dupalem to głodnemu chleb na myśli laugh

To temat na inny dział - moje preferencje są różnorakie wink , ale Ciebie bym dwumetrowym kijem nie dotknął - bez urazy rzecz jasna - pokój z Tobą Słodziutki i zrób nam "dobrze" i pisz tylko w swoim ulubionym temacie - tutaj daj nam brędzlować się po naszemu. OK?

mizeria #2946610 28/02/2009 19:36
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
Kiedyś mieli jakiegoś freebeta 25 f... na betbrain wisi promocja - ale zdaje się że nie aktualna - sprawdzał ktoś to ostatnio ?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Originally Posted by antyhazardzista
Kiedyś mieli jakiegoś freebeta 25 f... na betbrain wisi promocja - ale zdaje się że nie aktualna - sprawdzał ktoś to ostatnio ?


Kod: gom1

promo na freebeta do końca marca ale pewnie przedłużą, jak zwykle
pzdr.

Mr Joke #2970078 12/03/2009 19:09
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Po jakim czasie dopisują tego freebeta 25 Ł ?
Czekam drugi dzień!

milan1231 #3461724 17/10/2009 03:17
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
up grin Myślałem ,że już się nie dokopię wink

Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Originally Posted by Rysio Ochudzki
Jak wygląda sytuacja z rejestracją w Bedtaq.Chcą jakiś skanów,rachunków itp??


Odpowie ktoś ? smile

chim123 #3463618 18/10/2009 03:31
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Originally Posted by chim123
Originally Posted by Rysio Ochudzki
Jak wygląda sytuacja z rejestracją w Bedtaq.Chcą jakiś skanów,rachunków itp??


Odpowie ktoś ? smile

Ta skany, rachunek, Id, od kumpla zarządali nawet paszportu ID za mało lol, no i przewaznie blok konta na początku, dopuki nie doślesz skanów. Tak było pare mcy temu, jak jest teraz, myślę że bez zmian.
Pzdr.

Mr Joke #3463623 18/10/2009 03:32
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Poza tym ok giełda, mało rynków, ale jak ktos pisał w temacie BF, powoli się rozkręca.
Pzdr.

Mr Joke #3465756 19/10/2009 18:53
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Na razie dalej to samo z weryfikacja. O tyle uczciwie, ze na poczatku to robia. Ale biorac pod uwage, ze sa gielda to taka weryfikacji to bzdura. Wytarczylaby weryfikacja wieku.
Druga sprawa to niemozliwosc rejestracji karty kredytowej z Polski. Probowalem kilku - bezskutecznie. Support polecil mi MB, od ktorego tez placi sie prowizje przy wplacie. To kolejny duzy minus.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
A jak u nich wygląda obstawianie rynków australijskich??

Dołączył: May 2001
Posty: 948
Dołączył: May 2001
Posty: 948
Powiedzcie co trzeba im wysłać na początku ,skan dowodu?

Benek #3477291 25/10/2009 20:56
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801

In order to fully activate your account, please forward the following:

A copy of your Machine Readable Passport
A copy of a recent utility bill or bank statement



artbledo #3477296 25/10/2009 20:59
Dołączył: May 2001
Posty: 948
Dołączył: May 2001
Posty: 948
OK Dzięki!

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by CarlosMarc
Na razie dalej to samo z weryfikacja. O tyle uczciwie, ze na poczatku to robia. Ale biorac pod uwage, ze sa gielda to taka weryfikacji to bzdura. Wytarczylaby weryfikacja wieku.
Druga sprawa to niemozliwosc rejestracji karty kredytowej z Polski. Probowalem kilku - bezskutecznie. Support polecil mi MB, od ktorego tez placi sie prowizje przy wplacie. To kolejny duzy minus.

Właśnie założyłem u nich konto i z tego co widzę, nie ma prowizji od wpłat/wypłat Netkiem i MB. Poza tym weryfikacja dotyczy tylko osob które dokonują u nich transakcji kartami. Tak przynajmniej czytam w jednej zakładek na swoim świeżo założonym koncie.

Pawcias #3652230 27/01/2010 03:51
Dołączył: Nov 2004
Posty: 100
M
member
member
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 100
Można u nich wpłacać i wypłacać na kartę. Wpłacałem i wypłacałem na kartę inteligo bez problemu.Pozd

Pawcias #3652231 27/01/2010 03:53
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by Pawcias
Poza tym weryfikacja dotyczy tylko osob które dokonują u nich transakcji kartami. Tak przynajmniej czytam w jednej zakładek na swoim świeżo założonym koncie.

Dziwne bo ja jak zakładałem na początku roku to po rejestracji nie mogłem się zalogować na swoje konto, tylko najpierw musiałem im wysłać skan paszportu. W 24h zweryfikowali i odblokowali konto i dopiero wtedy mogłem po raz pierwszy się zalogować.

Goget #3652233 27/01/2010 03:55
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801

po rejestracji blokują konto i trzeba przesłać skan paszportu lub dowodu i rachunku ..

artbledo #3652322 27/01/2010 04:32
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Spoko. Jednak wszystko w normie. Zablokowali mi konto, czyli nic się nie zmieniło, jest jak pisaliście wcześniej.

Pawcias #3652332 27/01/2010 04:35
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Na jaki adres wysyłaliście dokumenty?

[email protected]?

Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, 11kera11, $-man, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, aker, Zaixi, rymoholik, betowiec, alfa, Akhu, ANZELMO), 2,824 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,691
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1