Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,069
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,069
witam,

czytając ten dział widzę,ze jest spora liczba ludzi chętnie zabierających głos w temacie NASZEJ KOPANEJ.Ja osobiscie bardzo żałuje,że nie doszedł do skutku konkurs extraklasa typerów[to była naprawde fajna zabawa...pozdro dla wszystkich uczestników poprzedniej edycji]...to jesli można to ja też zabiorę głos..

juancarlos...pamiętam Twoje typy odnsnie remisów Gks Bełchatów...myślę ,że teraz nadszedł ten czas i padnie wrescie remis...ja zgadzam się z twoją opinią i pobieram w tym meczu remis.

ja całą poprzednią rundę grałem Górnika Z,w tej rundzie dalej będę tak grał...może wrescie zaskoczy i Górnik zacznie wrescie zarabiać kaskę,dobry trener,zmiany składu[wzmocnienia]wielkie oczekiwania....zobaczymy...

1/2 meczu...Górnik Z @2,60
90 min...Górnik Z @3,20

jeszcze ciekawie wygląda remisik Lechia -Sląsk....

Pozdrowienia dla wszystkich kibiców....

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,069
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,069
sorki,mała pomyłka..
1/2 meczu...Górnik Z @2,60.....@3,20
90 min...Górnik Z @3,20........@2,60

Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
wyscie zapomnieli jak chyba Gornik gra, dla mnie X, moze nawet na Ruch postawie. Typ na Arke tez moze byc ciekawy

Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447

futbol Ruch Chorzow v Gornik Zabrze
Gornik Zabrze 2.60

W Górnika włożono trochę pieniędzy więc, czas je zamienić na sukcesu. Zabrzanie są pod presją wyniku, chcąc wydobyć się z ostatniego miejsca. Mają teraz bardzo ciekawą środkową linię, w tym dwóch wiślaków - Gorawski i Strąk. Kacperczak miał całą przerwę zimową do ustawienie zespołu po swojemu co na pewno jest na korzyść Górnika.

Ruch ma bardzo kiepski atak, jest jedną z mniej strzelających drużyn w naszym bagienku. W dodatku odszedł już Ćwielong i Sobczak. W przerwie zimowej nie nastąpiła żadna progresja drużyny.

Po tej przerwie bardziej optymistycznie wygląda Górnik.



Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,069
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,069
pamiętamy jak grał,a jak gra to dopiero zobaczymy....boisko wszystko zweryfikuje....warto pamiętać,że są to dopiero pierwsze kolejki po przerwie zimowej... wink smile

Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
ja stawiam na X, gdyby pieniadze graly Gornik nie byl by tam gdzie jest, Ruch jest zgrany, Gornik jest, oczywiscie najwiekszym wzmocnieniem Gornika jest Przybylski, no ale tym bagienku to nawet nie wiadomo czy zagra. Ruch oslabiony, ale zgrany dlatego X.
Arke stawiam, bardziej ze wzgledu na Jage, gdzie nie dzieje sie chyba najlepiej

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by jerome
Arke stawiam, bardziej ze wzgledu na Jage, gdzie nie dzieje sie chyba najlepiej

jakiś konkretny argument?
Arka bez Scherfena i Sokołowskiego, Jaga może bez Frankowskiego (nie potwierdzone)

Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,069
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,069
zgoda..oki...remis jest bardzo prawdopodobny...nawet 0-0???Ja postanowiłem jednak postawic na Górnik.Arka...zgadzam się z Tobą całkowicie....pozdrawiam...miłego dnia.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Zgadzasz się z nim co do Arki opartej na jakimś absurdalnym argumencie? Może ktoś mi wytłumaczyć w końcu co za "masufka" w meczu w Białymstoku?

Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
nie doceniasz atmosfery w druzynie, wzmocnienia na krotki dystans nie sa tak wazne jak morale i zgranie, zobacz co sie wyprawia w Polonii Bytom, kazdy pilkarz, ktory tam przychodzi gra od razu lepiej, a jak odchodzi to tez wiadomo, dlaczego? Bo Trzeciak i spolka robia fenomenalna atmosfere i kazdy nowy to potwierdza, Jaga spadnie, morale jest kiepskie, Probierz preferuje pilke obronna i zapiernicz, jak jest nizsze morale to o zapiernicz trudniej, stad moj typ

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Jaga spadnie, kiepskie morale? co ty gościu pieprzysz? confused
i co ma do tego wszystkiego Polonia Bytom? :|

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
O morale bym sie nie martwił bo i tak piłkarzyki grają dla siebie i będą chcieli się pokazać w tych 13 meczach , żeby załapać się do innych klubów w ektraklasie w przyszłym sezonie . W przypadku degradacji pewnie i tak większość odejdzie.

Pierwszy mecz jak zwykle niewiadoma pewnie skończy się remisem jak zwykle w meczach Jagi i Arki ( nie wliczając dwóch meczy sprzedanych w barażach prawie wszystkie mecze kończyły się tym właśnie rezultatem) i jeszcze jedno Jaga u siebie przegrała tylko z Lechem i Wisłą.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
sluchaj Panie 'brak dystansu i kultury' moze jestes kibicem Jagi, nie wiem, ale z czytaniem i rozumieniem masz problemy napisalem:
-jesli nie wiesz to ci powiem, Jaga poleci za korupcje
-to wplywa w oczywisty sposob na morale zespolu
-Polonia Bytom jest oczywisty przykladem na wplyw morale na wyniki

I moze bys sie zaczal wypowiadac w kulturalny sposob i laskawie podal jakies argumenty

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by Chaoz
Jaga spadnie, kiepskie morale? co ty gościu pieprzysz? confused
i co ma do tego wszystkiego Polonia Bytom? :|

jerome pewnie z antyprobierzowskiego Bytomia smile

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by jerome
sluchaj Panie 'brak dystansu i kultury' moze jestes kibicem Jagi, nie wiem, ale z czytaniem i rozumieniem masz problemy napisalem:
-jesli nie wiesz to ci powiem, Jaga poleci za korupcje
-to wplywa w oczywisty sposob na morale zespolu
-Polonia Bytom jest oczywisty przykladem na wplyw morale na wyniki

I moze bys sie zaczal wypowiadac w kulturalny sposob i laskawie podal jakies argumenty

Jaga poleci za korupcję? Nie wiedziałem że masz już PRAWOMOCNY WYROK SKAZUJĄCY I ROZPATRZONE ODWOŁANIE. Niech Ci będzie.
Resztę napisał Kura.
Dystans mogę mieć ale nie w przypadku jak ktoś feruje wyroki mając informacje wyssane z dupy.

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by jerome
nie doceniasz atmosfery w druzynie, wzmocnienia na krotki dystans nie sa tak wazne jak morale i zgranie, zobacz co sie wyprawia w Polonii Bytom, kazdy pilkarz, ktory tam przychodzi gra od razu lepiej, a jak odchodzi to tez wiadomo, dlaczego? Bo Trzeciak i spolka robia fenomenalna atmosfere i kazdy nowy to potwierdza, Jaga spadnie, morale jest kiepskie, Probierz preferuje pilke obronna i zapiernicz, jak jest nizsze morale to o zapiernicz trudniej, stad moj typ

po meczu zremisowanym w Wisłą tak piszesz a jakby w dupę dostali to byś na pewno tego nie napisał tongue
Co do ''Derbów Śląska''to wskazuję under 2.5
Gracze z Chorzowa nie sprzedadzą tanio skóry.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
No, także to chiałem napisać. W rundzie wcześniejszej Jaga dosyć przyzwoicie radziła sobie u siebie 4-2-2, za to Arka na wyjeździe 1-4-3.

Trudno jednak stwierdzić, czy ich mentalność się zmieniła.

Jak się spojrzy to tylko 2 drużyny grają dobrze na wyjeździe czyli Lech i Polonia - trzy średnio- Legia, Wisła i Bełchatów - a reszta klepie bide.

Max co Arka może osiągnąć, w tym meczu to remis.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
boze co za gosc, napisalem o typie poparlem argumentami a ten popada w histerie.
Odczucie jest takie, ze spadnie, wiec sie uspokoj, mam prawo do swoich wnioskow.

Kura - Probierza cenie, jest dobrym trenerem do utrzymywania druzyn, jednakze jego pilka nie jest zbyt atrakcyjna (gramy na remis, moze cos wpadnie). Nie mam do niego uprzedzen.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Bezdomny - pisze tak po trzech latach wnikliwej obserwacji tej druzyny.
Kazdy ma prawo do swoich typow, ja nie wiem co to sie teraz porobilo ze jak sie tu poda typ to ludzie najezdzaja na siebie, kiedys tego nie bylo, jak sie ktos z kims nie zgadzal to podawal argumenty dlaczego nie.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by jerome
boze co za gosc, napisalem o typie poparlem argumentami a ten popada w histerie.
Odczucie jest takie, ze spadnie, wiec sie uspokoj, mam prawo do swoich wnioskow.

może najpierw naucz się pisać a potem krytykuj innych. To raz.
Dwa - póki co jedynym argumentem jest Twoje odczucie. Może dasz jakiś konkretny argument bo przeczucia możesz zachować dla siebie. crazy
Trzy - Na pewno nie ty będziesz mnie uspakajał ani decydował co będę pisał.
Cztery - nikt na Ciebie nie najeżdża tylko prosi o szerszą argumentację niż "Jaga spada morale kiepskie".
To ja może napiszę Arka zdziesiątkowana kontuzjami ( laugh ) morale kiepskie, gramy Jagę hura

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1