|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,069
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,069 |
witam,
czytając ten dział widzę,ze jest spora liczba ludzi chętnie zabierających głos w temacie NASZEJ KOPANEJ.Ja osobiscie bardzo żałuje,że nie doszedł do skutku konkurs extraklasa typerów[to była naprawde fajna zabawa...pozdro dla wszystkich uczestników poprzedniej edycji]...to jesli można to ja też zabiorę głos..
juancarlos...pamiętam Twoje typy odnsnie remisów Gks Bełchatów...myślę ,że teraz nadszedł ten czas i padnie wrescie remis...ja zgadzam się z twoją opinią i pobieram w tym meczu remis.
ja całą poprzednią rundę grałem Górnika Z,w tej rundzie dalej będę tak grał...może wrescie zaskoczy i Górnik zacznie wrescie zarabiać kaskę,dobry trener,zmiany składu[wzmocnienia]wielkie oczekiwania....zobaczymy...
1/2 meczu...Górnik Z @2,60 90 min...Górnik Z @3,20
jeszcze ciekawie wygląda remisik Lechia -Sląsk....
Pozdrowienia dla wszystkich kibiców....
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,069
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,069 |
sorki,mała pomyłka.. 1/2 meczu...Górnik Z @2,60.....@3,20 90 min...Górnik Z @3,20........@2,60
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
wyscie zapomnieli jak chyba Gornik gra, dla mnie X, moze nawet na Ruch postawie. Typ na Arke tez moze byc ciekawy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
 Ruch Chorzow v Gornik Zabrze Gornik Zabrze 2.60 W Górnika włożono trochę pieniędzy więc, czas je zamienić na sukcesu. Zabrzanie są pod presją wyniku, chcąc wydobyć się z ostatniego miejsca. Mają teraz bardzo ciekawą środkową linię, w tym dwóch wiślaków - Gorawski i Strąk. Kacperczak miał całą przerwę zimową do ustawienie zespołu po swojemu co na pewno jest na korzyść Górnika. Ruch ma bardzo kiepski atak, jest jedną z mniej strzelających drużyn w naszym bagienku. W dodatku odszedł już Ćwielong i Sobczak. W przerwie zimowej nie nastąpiła żadna progresja drużyny. Po tej przerwie bardziej optymistycznie wygląda Górnik.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,069
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,069 |
pamiętamy jak grał,a jak gra to dopiero zobaczymy....boisko wszystko zweryfikuje....warto pamiętać,że są to dopiero pierwsze kolejki po przerwie zimowej... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
ja stawiam na X, gdyby pieniadze graly Gornik nie byl by tam gdzie jest, Ruch jest zgrany, Gornik jest, oczywiscie najwiekszym wzmocnieniem Gornika jest Przybylski, no ale tym bagienku to nawet nie wiadomo czy zagra. Ruch oslabiony, ale zgrany dlatego X. Arke stawiam, bardziej ze wzgledu na Jage, gdzie nie dzieje sie chyba najlepiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
Arke stawiam, bardziej ze wzgledu na Jage, gdzie nie dzieje sie chyba najlepiej jakiś konkretny argument? Arka bez Scherfena i Sokołowskiego, Jaga może bez Frankowskiego (nie potwierdzone)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,069
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,069 |
zgoda..oki...remis jest bardzo prawdopodobny...nawet 0-0???Ja postanowiłem jednak postawic na Górnik.Arka...zgadzam się z Tobą całkowicie....pozdrawiam...miłego dnia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
Zgadzasz się z nim co do Arki opartej na jakimś absurdalnym argumencie? Może ktoś mi wytłumaczyć w końcu co za "masufka" w meczu w Białymstoku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
nie doceniasz atmosfery w druzynie, wzmocnienia na krotki dystans nie sa tak wazne jak morale i zgranie, zobacz co sie wyprawia w Polonii Bytom, kazdy pilkarz, ktory tam przychodzi gra od razu lepiej, a jak odchodzi to tez wiadomo, dlaczego? Bo Trzeciak i spolka robia fenomenalna atmosfere i kazdy nowy to potwierdza, Jaga spadnie, morale jest kiepskie, Probierz preferuje pilke obronna i zapiernicz, jak jest nizsze morale to o zapiernicz trudniej, stad moj typ
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
Jaga spadnie, kiepskie morale? co ty gościu pieprzysz?  i co ma do tego wszystkiego Polonia Bytom? :|
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
O morale bym sie nie martwił bo i tak piłkarzyki grają dla siebie i będą chcieli się pokazać w tych 13 meczach , żeby załapać się do innych klubów w ektraklasie w przyszłym sezonie . W przypadku degradacji pewnie i tak większość odejdzie.
Pierwszy mecz jak zwykle niewiadoma pewnie skończy się remisem jak zwykle w meczach Jagi i Arki ( nie wliczając dwóch meczy sprzedanych w barażach prawie wszystkie mecze kończyły się tym właśnie rezultatem) i jeszcze jedno Jaga u siebie przegrała tylko z Lechem i Wisłą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
sluchaj Panie 'brak dystansu i kultury' moze jestes kibicem Jagi, nie wiem, ale z czytaniem i rozumieniem masz problemy napisalem: -jesli nie wiesz to ci powiem, Jaga poleci za korupcje -to wplywa w oczywisty sposob na morale zespolu -Polonia Bytom jest oczywisty przykladem na wplyw morale na wyniki
I moze bys sie zaczal wypowiadac w kulturalny sposob i laskawie podal jakies argumenty
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Jaga spadnie, kiepskie morale? co ty gościu pieprzysz?  i co ma do tego wszystkiego Polonia Bytom? :| jerome pewnie z antyprobierzowskiego Bytomia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
sluchaj Panie 'brak dystansu i kultury' moze jestes kibicem Jagi, nie wiem, ale z czytaniem i rozumieniem masz problemy napisalem: -jesli nie wiesz to ci powiem, Jaga poleci za korupcje -to wplywa w oczywisty sposob na morale zespolu -Polonia Bytom jest oczywisty przykladem na wplyw morale na wyniki
I moze bys sie zaczal wypowiadac w kulturalny sposob i laskawie podal jakies argumenty Jaga poleci za korupcję? Nie wiedziałem że masz już PRAWOMOCNY WYROK SKAZUJĄCY I ROZPATRZONE ODWOŁANIE. Niech Ci będzie. Resztę napisał Kura. Dystans mogę mieć ale nie w przypadku jak ktoś feruje wyroki mając informacje wyssane z dupy.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
nie doceniasz atmosfery w druzynie, wzmocnienia na krotki dystans nie sa tak wazne jak morale i zgranie, zobacz co sie wyprawia w Polonii Bytom, kazdy pilkarz, ktory tam przychodzi gra od razu lepiej, a jak odchodzi to tez wiadomo, dlaczego? Bo Trzeciak i spolka robia fenomenalna atmosfere i kazdy nowy to potwierdza, Jaga spadnie, morale jest kiepskie, Probierz preferuje pilke obronna i zapiernicz, jak jest nizsze morale to o zapiernicz trudniej, stad moj typ po meczu zremisowanym w Wisłą tak piszesz a jakby w dupę dostali to byś na pewno tego nie napisał  Co do ''Derbów Śląska''to wskazuję under 2.5 Gracze z Chorzowa nie sprzedadzą tanio skóry.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
No, także to chiałem napisać. W rundzie wcześniejszej Jaga dosyć przyzwoicie radziła sobie u siebie 4-2-2, za to Arka na wyjeździe 1-4-3.
Trudno jednak stwierdzić, czy ich mentalność się zmieniła.
Jak się spojrzy to tylko 2 drużyny grają dobrze na wyjeździe czyli Lech i Polonia - trzy średnio- Legia, Wisła i Bełchatów - a reszta klepie bide.
Max co Arka może osiągnąć, w tym meczu to remis.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
boze co za gosc, napisalem o typie poparlem argumentami a ten popada w histerie. Odczucie jest takie, ze spadnie, wiec sie uspokoj, mam prawo do swoich wnioskow.
Kura - Probierza cenie, jest dobrym trenerem do utrzymywania druzyn, jednakze jego pilka nie jest zbyt atrakcyjna (gramy na remis, moze cos wpadnie). Nie mam do niego uprzedzen.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
Bezdomny - pisze tak po trzech latach wnikliwej obserwacji tej druzyny. Kazdy ma prawo do swoich typow, ja nie wiem co to sie teraz porobilo ze jak sie tu poda typ to ludzie najezdzaja na siebie, kiedys tego nie bylo, jak sie ktos z kims nie zgadzal to podawal argumenty dlaczego nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
boze co za gosc, napisalem o typie poparlem argumentami a ten popada w histerie. Odczucie jest takie, ze spadnie, wiec sie uspokoj, mam prawo do swoich wnioskow. może najpierw naucz się pisać a potem krytykuj innych. To raz. Dwa - póki co jedynym argumentem jest Twoje odczucie. Może dasz jakiś konkretny argument bo przeczucia możesz zachować dla siebie.  Trzy - Na pewno nie ty będziesz mnie uspakajał ani decydował co będę pisał. Cztery - nikt na Ciebie nie najeżdża tylko prosi o szerszą argumentację niż "Jaga spada morale kiepskie". To ja może napiszę Arka zdziesiątkowana kontuzjami (  ) morale kiepskie, gramy Jagę 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|