Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#2948857 01/03/2009 18:56
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
moze mi ktos napisac swoje doswiadczenia z limitami ?

Chodzi mi dokladniej o to który buk pyta sie czy chcemy zagrac zaklad za zaakceptowana kwote i ewentualnie dac czesc do akceptacji (tak jak jest w unibet) czy istnieja takze buki które , no i teraz podam przyklad:

gram mecz za 2000 zł , buk mi przyjmuje 1000 zl i pisze ze reszta do dalszego rozpatrzenia... bez mozliwosci wycofania sie. Jezeli ktos mily moglby mi wypisac liste takich bukow z własnego doswiadczenia , dziekuje. Nie jestem pewien ale chyba expekt takie cos praktykuje.

Bonus: Unibet
Damian_bet #2948902 01/03/2009 19:40
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Expekt ma dokładnie jak mówisz, a GB ma od razu podane za ile max możesz zagrać.
mówię o tych, które znam.

wwwujek #2948926 01/03/2009 20:01
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
czym wiecej doświadczen tym lepiej, dzielcie sie smile

Damian_bet #2948935 01/03/2009 20:10
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Unibet - biorą do akceptacji, ale masz wybór czy całą kwotę czy tylko częś niezaakceptowaną
Betsson - tak samo jak Unibet
Pinnacle - z góry z znane limity
GB - z góry znane limity
Bet365 - z góry znane limity
Bwin - limity nieznane , jeśli przekroczysz , nie zagrasz za więcej
Canbet - limity nieznane , jeśli przekroczysz , nie zagrasz za więcej (chyba, że po nowym kursie)
TheGreek - limity nieznane , jeśli przekroczysz , nie zagrasz za więcej (chyba, że po nowym kursie)

jak cos wiecej mi sie przypomni dam znać

dondo #2949067 01/03/2009 21:09
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by dondo
TheGreek - limity nieznane , jeśli przekroczysz , nie zagrasz za więcej (chyba, że po nowym kursie)

Jeśli kurs się zmieni to oczywiście można zagrać od razu ponownie, ale można też raz dziennie zagrać u nich za limit tak więc jeśli się wyceluje tuż przed północą (ich czasu - serwery chyba na Jamajce) to można za kilka minut ponownie uderzyć w limit.

Conrad #2950407 02/03/2009 02:47
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Interwetten - nie zagrasz
Betsafe - nie zagrasz

tongue

muppet #2950448 02/03/2009 02:57
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
muppet a w nordicbet zagrasz grin ?

neoximek #2950541 02/03/2009 03:31
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Zagrasz, jeśli jesteś Skandynawem

Tak samo, jak jesteś Litwinem/Łotyszem/Estończykiem, to zagrasz w Triobecie

A jak jesteś Polakiem toooo... musisz poczekać kilka dni wink

muppet #2950560 02/03/2009 03:34
Dołączył: Feb 2009
Posty: 305
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 305
Originally Posted by muppet
Zagrasz, jeśli jesteś Skandynawem

Tak samo, jak jesteś Litwinem/Łotyszem/Estończykiem, to zagrasz w Triobecie

A jak jesteś Polakiem toooo... musisz poczekać kilka dni wink

nigdy nie zapowne twojego wiekopomnego cytatu, ktory zamiesciles pod tytulem analiza meczu

,,GUCCIONE TO DRWAL CO NAPIE-RDLAJA SERWISEM''


laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh

spadlem z krzesla wtedy...

muppet #2951495 02/03/2009 17:27
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
Originally Posted by muppet
Zagrasz, jeśli jesteś Skandynawem

Tak samo, jak jesteś Litwinem/Łotyszem/Estończykiem, to zagrasz w Triobecie

A jak jesteś Polakiem toooo... musisz poczekać kilka dni wink

a szykuje się coś?
jakaś wersja strony dla Polaków?
polnordicbet.com? wink

muppet #2951564 02/03/2009 19:18
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by muppet
Interwetten - nie zagrasz
Betsafe - nie zagrasz

tongue

w betsafe za ile najwięcej przyjmują? z 1k można zagrać, czy problemy będą?

_Korver_ #2951570 02/03/2009 19:28
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Bet-at-home limit nie jest znany, ale jak już poznasz kwotę max za jaką przyjmie to możesz powtórzyć zakład, czyli zagrać to samo zdarzenie na kilku kuponach.

_Korver_ #2951585 02/03/2009 19:56
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
na świeżym koncie przyjmą po kilkaset euro raz, może dwa...
a potem limit 1-2 euro

generalnie szkoda zachodu bo to niepoważna firma, nawet dla tych stawiających taśmociągi
można poczytać na forach o tym jak odmawiają wypłaty wyższych wygranych

awax76 #2951586 02/03/2009 19:58
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
chodziło mi o betsafe
brak możliwości edycji frown

dondo #2951605 02/03/2009 20:29
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by dondo
TheGreek - limity nieznane , jeśli przekroczysz , nie zagrasz za więcej (chyba, że po nowym kursie)
Na soccer płasko 500$ (risk lub win) na inne sporty pewnie też pewnie płasko więc raczej nieznane nie są.

muppet #2951607 02/03/2009 20:33
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by muppet
Zagrasz, jeśli jesteś Skandynawem

Tak samo, jak jesteś Litwinem/Łotyszem/Estończykiem, to zagrasz w Triobecie

A jak jesteś Polakiem toooo... musisz poczekać kilka dni wink
A przy weryfikacji dokumentów jeśli na zdjęciu nie jesteś w hełmie z rogami to mogą być problemy z wypłatą.

z o ® r o #2951647 02/03/2009 21:04
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by z o R r o
Originally Posted by muppet
Zagrasz, jeśli jesteś Skandynawem

Tak samo, jak jesteś Litwinem/Łotyszem/Estończykiem, to zagrasz w Triobecie

A jak jesteś Polakiem toooo... musisz poczekać kilka dni wink
A przy weryfikacji dokumentów jeśli na zdjęciu nie jesteś w hełmie z rogami to mogą być problemy z wypłatą.

ZoRro jak zwykle przesadza ale dobrze jeśli wystaje blond kosmyk choć zasadniczo wykazują już większą elastyczność ze względu na % łysych w społeczeństwie europejskim, a także "otwartość granic europejskich" i związane z tym mieszanie się nacji.
Dobrze jest też mieć swojsko brzmiące imie: YNGVE, TORSTEIN, TORVALD ew. TORHILD.
Po za tym nie ma najmniejszych problemów.

z o ® r o #2951651 02/03/2009 21:13
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Originally Posted by z o R r o
Originally Posted by dondo
TheGreek - limity nieznane , jeśli przekroczysz , nie zagrasz za więcej (chyba, że po nowym kursie)
Na soccer płasko 500$ (risk lub win) na inne sporty pewnie też pewnie płasko więc raczej nieznane nie są.
Tak z tym TheGreek to moja pomyłka, musiałem myśleć o jakimś innym buku tamtego dnia, bo w TheGreek nawet jest podane wszystko w "wager limits".

dondo #2951661 02/03/2009 21:34
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
jakie sa limity w nordicu i triobet na najmniej popularne ligi ??? np na polską 1 ligę (dawną 2) i II wschodnią i zachodnią ???

da rade coś mocniej pocisnąć ??? za 1000 pln zagram pierwszy zakład na 2 ligę ??? jak sądzicie ???

Legia #2951777 02/03/2009 23:12
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
Originally Posted by McDziarz
jakie sa limity w nordicu i triobet na najmniej popularne ligi ??? np na polską 1 ligę (dawną 2) i II wschodnią i zachodnią ???

da rade coś mocniej pocisnąć ??? za 1000 pln zagram pierwszy zakład na 2 ligę ??? jak sądzicie ???

Nie. Ja średnie limity miałem 30-60-75 euro.


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, latajaca_holenderka, ANZELMO, $-man, Sensei, aker, forty, alfa, Lukasz111), 2,553 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,340
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1