|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495 |
moze mi ktos napisac swoje doswiadczenia z limitami ?
Chodzi mi dokladniej o to który buk pyta sie czy chcemy zagrac zaklad za zaakceptowana kwote i ewentualnie dac czesc do akceptacji (tak jak jest w unibet) czy istnieja takze buki które , no i teraz podam przyklad:
gram mecz za 2000 zł , buk mi przyjmuje 1000 zl i pisze ze reszta do dalszego rozpatrzenia... bez mozliwosci wycofania sie. Jezeli ktos mily moglby mi wypisac liste takich bukow z własnego doswiadczenia , dziekuje. Nie jestem pewien ale chyba expekt takie cos praktykuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Expekt ma dokładnie jak mówisz, a GB ma od razu podane za ile max możesz zagrać. mówię o tych, które znam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495 |
czym wiecej doświadczen tym lepiej, dzielcie sie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
Unibet - biorą do akceptacji, ale masz wybór czy całą kwotę czy tylko częś niezaakceptowaną Betsson - tak samo jak Unibet Pinnacle - z góry z znane limity GB - z góry znane limity Bet365 - z góry znane limity Bwin - limity nieznane , jeśli przekroczysz , nie zagrasz za więcej Canbet - limity nieznane , jeśli przekroczysz , nie zagrasz za więcej (chyba, że po nowym kursie) TheGreek - limity nieznane , jeśli przekroczysz , nie zagrasz za więcej (chyba, że po nowym kursie)
jak cos wiecej mi sie przypomni dam znać
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
TheGreek - limity nieznane , jeśli przekroczysz , nie zagrasz za więcej (chyba, że po nowym kursie) Jeśli kurs się zmieni to oczywiście można zagrać od razu ponownie, ale można też raz dziennie zagrać u nich za limit tak więc jeśli się wyceluje tuż przed północą (ich czasu - serwery chyba na Jamajce) to można za kilka minut ponownie uderzyć w limit.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Interwetten - nie zagrasz Betsafe - nie zagrasz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723 |
muppet a w nordicbet zagrasz  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Zagrasz, jeśli jesteś Skandynawem Tak samo, jak jesteś Litwinem/Łotyszem/Estończykiem, to zagrasz w Triobecie A jak jesteś Polakiem toooo... musisz poczekać kilka dni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 305
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2009
Posty: 305 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850 |
Zagrasz, jeśli jesteś Skandynawem Tak samo, jak jesteś Litwinem/Łotyszem/Estończykiem, to zagrasz w Triobecie A jak jesteś Polakiem toooo... musisz poczekać kilka dni  a szykuje się coś? jakaś wersja strony dla Polaków? polnordicbet.com? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Interwetten - nie zagrasz Betsafe - nie zagrasz  w betsafe za ile najwięcej przyjmują? z 1k można zagrać, czy problemy będą?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809 |
Bet-at-home limit nie jest znany, ale jak już poznasz kwotę max za jaką przyjmie to możesz powtórzyć zakład, czyli zagrać to samo zdarzenie na kilku kuponach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850 |
na świeżym koncie przyjmą po kilkaset euro raz, może dwa... a potem limit 1-2 euro
generalnie szkoda zachodu bo to niepoważna firma, nawet dla tych stawiających taśmociągi można poczytać na forach o tym jak odmawiają wypłaty wyższych wygranych
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850 |
chodziło mi o betsafe brak możliwości edycji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
TheGreek - limity nieznane , jeśli przekroczysz , nie zagrasz za więcej (chyba, że po nowym kursie) Na soccer płasko 500$ (risk lub win) na inne sporty pewnie też pewnie płasko więc raczej nieznane nie są.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Zagrasz, jeśli jesteś Skandynawem Tak samo, jak jesteś Litwinem/Łotyszem/Estończykiem, to zagrasz w Triobecie A jak jesteś Polakiem toooo... musisz poczekać kilka dni  A przy weryfikacji dokumentów jeśli na zdjęciu nie jesteś w hełmie z rogami to mogą być problemy z wypłatą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Zagrasz, jeśli jesteś Skandynawem Tak samo, jak jesteś Litwinem/Łotyszem/Estończykiem, to zagrasz w Triobecie A jak jesteś Polakiem toooo... musisz poczekać kilka dni  A przy weryfikacji dokumentów jeśli na zdjęciu nie jesteś w hełmie z rogami to mogą być problemy z wypłatą. ZoRro jak zwykle przesadza ale dobrze jeśli wystaje blond kosmyk choć zasadniczo wykazują już większą elastyczność ze względu na % łysych w społeczeństwie europejskim, a także "otwartość granic europejskich" i związane z tym mieszanie się nacji. Dobrze jest też mieć swojsko brzmiące imie: YNGVE, TORSTEIN, TORVALD ew. TORHILD. Po za tym nie ma najmniejszych problemów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
TheGreek - limity nieznane , jeśli przekroczysz , nie zagrasz za więcej (chyba, że po nowym kursie) Na soccer płasko 500$ (risk lub win) na inne sporty pewnie też pewnie płasko więc raczej nieznane nie są. Tak z tym TheGreek to moja pomyłka, musiałem myśleć o jakimś innym buku tamtego dnia, bo w TheGreek nawet jest podane wszystko w "wager limits".
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
jakie sa limity w nordicu i triobet na najmniej popularne ligi ??? np na polską 1 ligę (dawną 2) i II wschodnią i zachodnią ???
da rade coś mocniej pocisnąć ??? za 1000 pln zagram pierwszy zakład na 2 ligę ??? jak sądzicie ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844 |
jakie sa limity w nordicu i triobet na najmniej popularne ligi ??? np na polską 1 ligę (dawną 2) i II wschodnią i zachodnią ???
da rade coś mocniej pocisnąć ??? za 1000 pln zagram pierwszy zakład na 2 ligę ??? jak sądzicie ??? Nie. Ja średnie limity miałem 30-60-75 euro.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|