Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 25 z 27 1 2 23 24 25 26 27
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
czyli masz już w małym palcu język angielski ?
Znajomość angielskiego bardzo pomocna w wyszukiwaniu informacji.

laugh

https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=2840170#Post2840170


laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Originally Posted by dimes
Odpowiedź na pytanie, tak żyję z bukmacherki, a konkretnie z tych którzy przegrywają piwo


Ja też, powiedziałem sobie, że przez post nawet się nie tykam, co za tym idzie, nic nie przegrywam i kasa w portfelu smile

Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Originally Posted by gnacik
Originally Posted by dimes
Odpowiedź na pytanie, tak żyję z bukmacherki, a konkretnie z tych którzy przegrywają piwo


Ja też, powiedziałem sobie, że przez post nawet się nie tykam, co za tym idzie, nic nie przegrywam i kasa w portfelu smile

Do ... soboty, ewentualnie LM w przyszlym tygodniu skonczysz ... post smile


Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
Jest kilka ladnych stronek z typami dla osob ktore nie potrafia sami selekcjonowac i wybierac te najlepsze... wystarczy poszukac popytac i grac zalozona taktyke jaka sie dobralo... Jezeli ktos odrabia , szuka typow na sile to wiecej wlozy w ten interes niz wyciagnie... Tak jak z innymi dziedzinami i tutaj mozna powiedziec ze Bukmacherka nie jest dla kazdego wink

Dołączył: Jun 2007
Posty: 215
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 215
" wystarczy poszukac popytac " wiec pytam smile jakie to masz na mysli ladne stronki ?? podziel sie tongue

Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Originally Posted by B-A-H
" wystarczy poszukac popytac " wiec pytam smile jakie to masz na mysli ladne stronki ?? podziel sie tongue

NA tej stronie masz dobre pefki

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Bankier$
Originally Posted by B-A-H
" wystarczy poszukac popytac " wiec pytam smile jakie to masz na mysli ladne stronki ?? podziel sie tongue

NA tej stronie masz dobre pefki

na tej stronie, ktora podales juz dawno nie ma pefek laugh to jakis portal spolecznosciowy teraz jest...

Dołączył: Jun 2007
Posty: 215
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 215
Originally Posted by Bankier$
Originally Posted by B-A-H
" wystarczy poszukac popytac " wiec pytam smile jakie to masz na mysli ladne stronki ?? podziel sie tongue

NA tej stronie masz dobre pefki
pfff gdzie tu widzisc jakies pefki:P "bida z nyndzą":P

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Widze pelno pewek w temacie Ligi Mistrzow, sa odwazni do grania tego?

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Pewki to są wszędzie, wystarczy wejść na stronę bukmachera i tam są najczęściej grane typy - to są właśnie te pewki, oczywiście duża część z nich przemienia się we wielkie wtopy np. Wolfsburg... Trza wiedzieć kiedy odpuścić pewkę...

Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
tangerine, i jak milion chinoli postawi na swój kochany Manchester United, to dla mnie ma być wyznacznik, że typ jest "pewniakiem"?(pomijając fakt, że dla mnie nie istnieje coś takiego, jak pewniak).

Bo dla mnie taka sytuacja to sygnał, żeby zobaczyć, czy nie ma na ich przeciwnika atrakcyjnego plusa w azjanie.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Trzeba umieć odróżnić pojęcie "pewki" od "masówki".

Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
Dokładnie, dla kolegi tangerine są to niemalże synonimy, a szczerze nie znam osoby, która była by do przodu na samych masówkach...

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,147
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,147
Nie znasz? a nie znacie beriego? gość gra same gówniane kursy i do przodu od kilku lat.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
"Gówniane kursy" też nie jest synonimem masówki.

Nie ważne jak niski jest kurs. Ważne, jak bardzo różni się od prawdopodobieństwa zaistnienia danego rozstrzygnięcia. Na prawidłowo selekcjonowanych valuebetach zawsze wyjdzie się do przodu, bez względu czy kursy są 1,20 czy 2,10.

A masówka to masówka. Wystarczy się przejść na jakiegoś profa czy stsa, a sam usłyszysz, jak przy każdym meczu Barcy, Machesteru czy Interu lokalni eksperci wymienią Ci cały skład ekip, podając to jako jedyny argument przemawiający za typem. "Przecież taka ekipa nie może przegrać"...

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by mako_tychy
Na prawidłowo selekcjonowanych valuebetach zawsze wyjdzie się do przodu, bez względu czy kursy są 1,20 czy 2,10.

Rewelka laugh

Podaj TU jakieś valuebety po kursie 1,20 z ostatniego tygodnia/miesiaca smile

Dołączył: Jan 2004
Posty: 713
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 713
Originally Posted by amkwish
Originally Posted by mako_tychy
Na prawidłowo selekcjonowanych valuebetach zawsze wyjdzie się do przodu, bez względu czy kursy są 1,20 czy 2,10.

Rewelka laugh

Podaj TU jakieś valuebety po kursie 1,20 z ostatniego tygodnia/miesiaca smile
To, że trafiłeś kilka kuponów po wyższych kursach nie daje ci prawa do wyśmiewania innych, szczególnie, że gość ma rację w tym co pisze. A, że Ty czegoś nie widziałeś to nie znaczy, że to coś nie istnieje (value w kursie 1,2).

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
BM. Ciudad Real - HSV Hamburg
1 1.25

Dołączył: May 2004
Posty: 98
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 98
Z bukmacherki da sie żyć, wiem , sam tego doświadczyłem i jeśli o mnie chodzi nie chce tak prowadzic zycia, kosztowalo mnie to zbyt wiele nerwow i problemow żołądkowych , choc mysle ze bylo to spowodowane zbyt małym bankrollem , moze inaczej.. bankroll nie byl maly..ale miewal zbyt duze wahania co bylo przyczyna stresow.Grałem od podstawowki, po kilku grubych latach znalazlem sie daleko daleko za górami za lasami gdzie poznałem sliczną dupencje, a że szkoda mi bylo czasu na chodzenie do pracy bo kiedy wstawałem rano i widziałem jej wielkie nabrzmiałe piersi nie umiałem zmusic sie do wyjscia z domu na conajmniej 8 h wiec. zajęłem sie tylko i wylacznie graniem...fak faktem dawalem rade.Niestety, ksiezniczki maja to do siebie ze bywaja wredne... i trzba ciagle im dogadzac... w tempie szybszym niz rosnacy bankroll...totez kiedy bankroll zaczal byc nadwyrezany zbyt duzymi stawkami i przyszla gorsza seria , ksiezniczka znalazla innego ksiecia...z baaaardzo gubym portfelem , ktory nawet na moment sie z nim nie rozstawal.Potem oczywiscie przyszedl tilt... bo jakzeby inaczej , nerwy i zlosc gdzies musza miec ujscie... potem poszlo jak z platka..zamiast ciąć straty w czarnej seriijak kazdy inwestor , to stawki osiagały szczytowe odsetki bankrollu,. potem pare przegranych wyscigow konnych oraz "all in " na ruletce i bylo po sprawie....byłem prawie jak biblijny Adam.Jednak dzieki tej historii nauczylem sie oddzielac emocje od portfela...i ta umiejetnosc zostanie do konca zycia.

Dołączył: May 2004
Posty: 98
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 98
Przepraszam za błędy ort i gram. w powyzszym poscie, jestem zmeczony i pijany lekko.:) zapraszam na bloga:)

Strona 25 z 27 1 2 23 24 25 26 27

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, Sensei, Lukasz111, forty, Akhu, JelineK), 930 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1