|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
Odpowiedź na pytanie, tak żyję z bukmacherki, a konkretnie z tych którzy przegrywają  Ja też, powiedziałem sobie, że przez post nawet się nie tykam, co za tym idzie, nic nie przegrywam i kasa w portfelu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
Odpowiedź na pytanie, tak żyję z bukmacherki, a konkretnie z tych którzy przegrywają  Ja też, powiedziałem sobie, że przez post nawet się nie tykam, co za tym idzie, nic nie przegrywam i kasa w portfelu  Do ... soboty, ewentualnie LM w przyszlym tygodniu skonczysz ... post 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970 |
Jest kilka ladnych stronek z typami dla osob ktore nie potrafia sami selekcjonowac i wybierac te najlepsze... wystarczy poszukac popytac i grac zalozona taktyke jaka sie dobralo... Jezeli ktos odrabia , szuka typow na sile to wiecej wlozy w ten interes niz wyciagnie... Tak jak z innymi dziedzinami i tutaj mozna powiedziec ze Bukmacherka nie jest dla kazdego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 215 |
" wystarczy poszukac popytac " wiec pytam  jakie to masz na mysli ladne stronki ?? podziel sie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
" wystarczy poszukac popytac " wiec pytam  jakie to masz na mysli ladne stronki ?? podziel sie  NA tej stronie masz dobre pefki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
na tej stronie, ktora podales juz dawno nie ma pefek  to jakis portal spolecznosciowy teraz jest...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 215 |
pfff gdzie tu widzisc jakies pefki:P "bida z nyndzą":P
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Widze pelno pewek w temacie Ligi Mistrzow, sa odwazni do grania tego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Pewki to są wszędzie, wystarczy wejść na stronę bukmachera i tam są najczęściej grane typy - to są właśnie te pewki, oczywiście duża część z nich przemienia się we wielkie wtopy np. Wolfsburg... Trza wiedzieć kiedy odpuścić pewkę...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153 |
tangerine, i jak milion chinoli postawi na swój kochany Manchester United, to dla mnie ma być wyznacznik, że typ jest "pewniakiem"?(pomijając fakt, że dla mnie nie istnieje coś takiego, jak pewniak).
Bo dla mnie taka sytuacja to sygnał, żeby zobaczyć, czy nie ma na ich przeciwnika atrakcyjnego plusa w azjanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Trzeba umieć odróżnić pojęcie "pewki" od "masówki".
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153 |
Dokładnie, dla kolegi tangerine są to niemalże synonimy, a szczerze nie znam osoby, która była by do przodu na samych masówkach...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,147
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,147 |
Nie znasz? a nie znacie beriego? gość gra same gówniane kursy i do przodu od kilku lat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153 |
"Gówniane kursy" też nie jest synonimem masówki.
Nie ważne jak niski jest kurs. Ważne, jak bardzo różni się od prawdopodobieństwa zaistnienia danego rozstrzygnięcia. Na prawidłowo selekcjonowanych valuebetach zawsze wyjdzie się do przodu, bez względu czy kursy są 1,20 czy 2,10.
A masówka to masówka. Wystarczy się przejść na jakiegoś profa czy stsa, a sam usłyszysz, jak przy każdym meczu Barcy, Machesteru czy Interu lokalni eksperci wymienią Ci cały skład ekip, podając to jako jedyny argument przemawiający za typem. "Przecież taka ekipa nie może przegrać"...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Na prawidłowo selekcjonowanych valuebetach zawsze wyjdzie się do przodu, bez względu czy kursy są 1,20 czy 2,10. Rewelka  Podaj TU jakieś valuebety po kursie 1,20 z ostatniego tygodnia/miesiaca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 713 |
Na prawidłowo selekcjonowanych valuebetach zawsze wyjdzie się do przodu, bez względu czy kursy są 1,20 czy 2,10. Rewelka  Podaj TU jakieś valuebety po kursie 1,20 z ostatniego tygodnia/miesiaca  To, że trafiłeś kilka kuponów po wyższych kursach nie daje ci prawa do wyśmiewania innych, szczególnie, że gość ma rację w tym co pisze. A, że Ty czegoś nie widziałeś to nie znaczy, że to coś nie istnieje (value w kursie 1,2).
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
BM. Ciudad Real - HSV Hamburg 1 1.25
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2004
Posty: 98 |
Z bukmacherki da sie żyć, wiem , sam tego doświadczyłem i jeśli o mnie chodzi nie chce tak prowadzic zycia, kosztowalo mnie to zbyt wiele nerwow i problemow żołądkowych , choc mysle ze bylo to spowodowane zbyt małym bankrollem , moze inaczej.. bankroll nie byl maly..ale miewal zbyt duze wahania co bylo przyczyna stresow.Grałem od podstawowki, po kilku grubych latach znalazlem sie daleko daleko za górami za lasami gdzie poznałem sliczną dupencje, a że szkoda mi bylo czasu na chodzenie do pracy bo kiedy wstawałem rano i widziałem jej wielkie nabrzmiałe piersi nie umiałem zmusic sie do wyjscia z domu na conajmniej 8 h wiec. zajęłem sie tylko i wylacznie graniem...fak faktem dawalem rade.Niestety, ksiezniczki maja to do siebie ze bywaja wredne... i trzba ciagle im dogadzac... w tempie szybszym niz rosnacy bankroll...totez kiedy bankroll zaczal byc nadwyrezany zbyt duzymi stawkami i przyszla gorsza seria , ksiezniczka znalazla innego ksiecia...z baaaardzo gubym portfelem , ktory nawet na moment sie z nim nie rozstawal.Potem oczywiscie przyszedl tilt... bo jakzeby inaczej , nerwy i zlosc gdzies musza miec ujscie... potem poszlo jak z platka..zamiast ciąć straty w czarnej seriijak kazdy inwestor , to stawki osiagały szczytowe odsetki bankrollu,. potem pare przegranych wyscigow konnych oraz "all in " na ruletce i bylo po sprawie....byłem prawie jak biblijny Adam.Jednak dzieki tej historii nauczylem sie oddzielac emocje od portfela...i ta umiejetnosc zostanie do konca zycia.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2004
Posty: 98 |
Przepraszam za błędy ort i gram. w powyzszym poscie, jestem zmeczony i pijany lekko.:) zapraszam na bloga:)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|