Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 16 1 2 3 15 16
#2963686 09/03/2009 21:54
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Chyba jeszcze nie ma tematu z tym bukiem smile

Graliście u nich? Jak wypłaty i limity?

Szata graficzna podobna do nordicbet

Bonus: Unibet
podstawek #2963696 09/03/2009 21:59
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
Przecież to jest Nordicbet, tylko pod inną nazwą:

Ostatecznym właścicielem serwisu Tobet.com jest Nordic Gaming Group, zarządzająca serwisem za pośrednictwem firm należących do grupy. Nordic Gaming Group jest operatorem serwisów tobet.com, nordicbet.com oraz triobet.com

Osobiście, nie zamierzam tam zakładać konta gracza bo po co...skoro w nordicbet nie mogę postawić zakładu za więcej niz 12euro (oni mają chyba teraz najmniejsze limity na świecie!!), to ten cały tobet pewnie będzie równie "śmieszny" po tym względem blush blush

MR.FREESTYLE #2963768 09/03/2009 22:54
Dołączył: Dec 2008
Posty: 105
T
member
member
T Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 105
Ty jestes smieszny czlowieku blush

Jak myslisz ze Nordic ma najmniejsze limity to idz do tematu fonbetu i zobacz moj skan limitu 5E.

Jak masz jeszcze jakies pytania to pokaze Ci skan limitu do akceptacji w expekcie na poziomie kilku PLN.

Jak nie masz pojecia to nie zabieraj glosu.

TampaBay #2963773 09/03/2009 22:59
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
nie za ostro? Ja nikogo nie obrażałem frown

Napisałem tylko z własnego doświadczenia. W nordicbet zdarza mi się, że nie mogę postawić za więcej niż 3euro. W ostatni piątek nawet, miałem limit 5euro na 1lige Irlandia.

Skoro ten nowy buk to klon nordicbet to pewnie, prędzej czy później, będzie tak samo więc nie zakładam tam nawet konta. Szkoda zachodu...

TampaBay #2963774 09/03/2009 23:00
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,470
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,470
Likes: 11
Originally Posted by TampaBay
Ty jestes smieszny czlowieku blush

Jak myslisz ze Nordic ma najmniejsze limity to idz do tematu fonbetu i zobacz moj skan limitu 5E.

Jak masz jeszcze jakies pytania to pokaze Ci skan limitu do akceptacji w expekcie na poziomie kilku PLN.

Jak nie masz pojecia to nie zabieraj glosu.

Mojego bwin i tak nie przebijesz grin piwo

MR.FREESTYLE #2963780 09/03/2009 23:01
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Tampa grasz w nordicu na polskie konto, ze goscia chcesz osmieszyc nie majac zadnej racji?

TampaBay #2963781 09/03/2009 23:01
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
MR.FREESTYLE ma rację, Nordicbet "śmieszny" bukmacher, limity żałosne. Teraz zrobili firmę klon, aby ściągnąć nowych klientów laugh

TampaBay #2963784 09/03/2009 23:04
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Tobet to nie jest Nordicbet ! Tobet to bukmacher należący do grupy Nordic Gaming Group (jak sam zresztą cytujesz), a to już jest różnica.
Nordicbet ukierunkowany jest na klientów skandynawskich. Tobet ma być ukierunkowane na Europę Środkowo-Wschodnią. Już można zobaczyć, że w swojej ofercie ma chociażby III i IV (czyli odpowiednio IV i V) ligę polską.
Ja póki co konta nie zakładam. Czekam na jakiś bonus dla nowych userów smile

Co do limitów, to TampaBay już się wypowiedział. Dużo większe limity nakładają choćby właśnie Fonbet czy Sportingbet. Nie wspomnę już o Bwin.
Prawda jest taka, że jeśli wygrywasz to prędzej czy później każdy buk cię przytnie.

majner #2963812 09/03/2009 23:22
Dołączył: Dec 2008
Posty: 105
T
member
member
T Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 105
Originally Posted by MR.FREESTYLE
nie za ostro? Ja nikogo nie obrażałem frown
Irytuje mnie postawa ludzi ktorzy nie maja rozeznania a zabieraja glos. Juz nie pierwszy raz widze Twoja wypowiedz w kwestii w ktorej nie bardzo masz pojecia. Tyle.

Originally Posted by HAGIi
Tampa grasz w nordicu na polskie konto, ze goscia chcesz osmieszyc nie majac zadnej racji?
Gnom mialem na mysli ze sa buki zdecydowanie gorsze od NB.
Przeciez do takiego fonbetu to nie oplaca sie w ogole zakladac konta. W NB jak troche z glowa sie gra to pogra się jakis czas.

Originally Posted by majner
Co do limitów, to TampaBay już się wypowiedział. Dużo większe limity nakładają choćby właśnie Fonbet czy Sportingbet. Nie wspomnę już o Bwin.
Prawda jest taka, że jeśli wygrywasz to prędzej czy później każdy buk cię przytnie.
No wlasnie smile

A co do limitow to moze ktos by sie wypowiedzial z pracownikow NordicBet/Triobet/Tobet? Chyba ze zadnego tutaj nie ma grin

Ja "slyszalem" ze tutaj limity to inna bajka wink
Originally Posted by rafal08
Mojego bwin i tak nie przebijesz grin piwo
poka poka rafal grin
Ja moge rzucic starym skrinem na limit stawki 25 PLN. Chyba ze juz w innym miejscu widziales wink tongue


TampaBay #2963818 09/03/2009 23:27
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,470
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,470
Likes: 11
Nie pokaze bo nic tamnie mam ,ale ostatnio by 1 euro lub 1 $ .Juz nie pamietam wedlug ,ktorej waluty liczyli grin

MR.FREESTYLE #2963824 09/03/2009 23:32
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
Originally Posted by MR.FREESTYLE
Osobiście, nie zamierzam tam zakładać konta gracza bo po co...skoro w nordicbet nie mogę postawić zakładu za więcej niz 12euro (oni mają chyba teraz najmniejsze limity na świecie!!), to ten cały tobet pewnie będzie równie "śmieszny" po tym względem blush blush

Limit na zakład Polskiej III ligi(czyli się znaczy 4):
[Linked Image]
[Linked Image]
Za więcej się nie da, czyli te 120e nie do pogardzenia na początek przy takim kursie.

TampaBay #2963826 09/03/2009 23:34
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
Mam doskonałe rozeznanie bo tak jak mówię, w ostatni piątek próbowałem obstawić 1ligę Irlandia (dokładnie Galway Utd) i miałem w nordicbet limit 5EUR. Nie robię screenów każdego obstawianego kuponu tak jak TY, ale konto u tego buka mam już trochę czasu i limity 3EUR czy 5EUR zdarzają mi się od dawna. Nie wiem dlaczego obrażasz mnie a przy tym bronisz tak od początku tego Tobet'a?! Od tego będą pracownicy tego buka, którzy są na mecz.pl (bodajże tomo i terrorist). Moim zdaniem, to będzie taki sam buk jak Nordicbet i kwestią czasu jest jak wyskoczy z takimi samymi nisssskimi limitami. Szkoda czasu.


dimes #2963827 09/03/2009 23:35
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
Originally Posted by dimes
MR.FREESTYLE ma rację, Nordicbet "śmieszny" bukmacher, limity żałosne. Teraz zrobili firmę klon, aby ściągnąć nowych klientów laugh

Oby nie. Zobaczymy.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
To bedzie mozna zaczac ustawiac mecze w V lidze. Tam za skrzynke browara mozna:-)

CarlosMarc #2964461 10/03/2009 04:41
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
za 2 tygodnie sypną na stronie bonusami dla klientów

paoblo #2964494 10/03/2009 04:55
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Założyłem tam sobie konto.Dobra oferta na p.ręczną.Na razie 1-0 dla mnie,jak Cracovia w hoki nie przegra,to będzie 2-0

paoblo #2964508 10/03/2009 05:01
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
No to widzę, że już pojawili się "ekspierci" co jeszcze konta nie założyli w tym buku i zakładu nie zagrali a wiedzą już wszystko najlepiej ... Żenada.
Ja sobie konto założyłem - na bonusa pewnie i tak bym się nie załapał gdyż mam konto w nordicu, ale dla mnie największym bonusem jest unikalna możliwość zagrania IV ligi. Od razu etatowego nordicbetowego malkontenta informuję, że przyjęli mi zakład za 200 PLN bezproblemowo, wyżej i tak bym nie zagrał bo cynk niepewny smile.
A co ciekawego poza tym w tym tobecie ? Ano nic - CAŁA strona w języku polskim (nie po polskiemu jak to często bywa), wprowadzili od razu wpłaty przez przelewy 24 - także PLN, mają konto w polskim banku, niesamowitą ofertę na zakłady na rynku polskim i więcej niż przyzwoite kursy. Takie tam pierdoły nieistotne ...

majner #2964546 10/03/2009 05:19
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Originally Posted by majner
Ja póki co konta nie zakładam. Czekam na jakiś bonus dla nowych userów smile

Z rąk tak wydawałoby się ukształtowanego gracza takie słowa aż są po prostu śmieszne i nie no miejscu. Po chooojjj Ci ten bonus - jak umiesz się zakręcić na stracie go wyjmiesz...a kombinowanie z obrotami - proszę to dobre dla ...nie obrażam nikogo

sebkos #2964596 10/03/2009 05:31
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824

Niechęć do Polaków w nordicu wynikała z polityki tej firmy,która nastawiona była na Scandic.Mam nadzieję,że skoro Tobet jest adresowany do nas,to będzie inaczej.Cracowia cudem remis,tak więc 2-0 dla mnie i bonus już mam.

nawoj #2964653 10/03/2009 05:49
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
oferta powala. III i IV liga - to jest tak naprawdę bonus. Poza tym - to co pisał już m.in.: nawoj - Scandic, jak sama nazwa wskazywała, był towarem dla Skandynawów. Tobet jak na razie same plusy. (łatwość wpłat, super oferta, m.in polityka). Minusy pewnie zaczną się jak będą limitować. Sądzę, że przy III i IV ligach - jeśli ktoś dobrze to rozkminia - będzie to nieuniknione. Obym się mylił.

Strona 1 z 16 1 2 3 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, aker, alfa), 2,926 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,850
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1