Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
dokładnie tak smile

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Originally Posted by colaczek
Pytanie dla pewności.
Skoro podałem za bukiem datę i godzinę rozpoczęcia na dzisiaj (robiłem to wczoraj)a pojedynki odbędą się jutro (tak też jest w dzisiejszej ofercie buka)rozumię że nic nie muszę zmieniać w podanych typach i wynik jutrzejszych zawodów będzie zaliczony normalnie do statystyk? tongue

Problem jest tylko wówczas gdy mecze przechodzą na następny tydzień - tzn. np. mecz miał być rozegrany w sobotę w nocy lub w niedzielę, a z jakiś powodów został przełożony na poniedziałek - wtedy właśnie jest ważna data zakładu wystawiona przez buka, natomiast w tygodniu to nie ma z tym żadnego problemu - chyba, że ktoś poda typ na mecz, który już trwa wink

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
M
mkr Offline
PLAYOFF WINNER 2011
PLAYOFF WINNER 2011
M Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
Originally Posted by Fro_Lech
A prosiłem żeby w tym tygodniu nie poprawiać błędów innych smile wtedy terapia szokowa na koniec tygodnia na pewno zaowocowałaby zdecydowanie mniejszą ilością błędów w tygodniu następnym smile

Czy od tego tygodnia będą juz kary za brak stop? bo sam nie wiem jak podejsc do podawania typów, jesli nie widze stop to czy moge podac ten mecz (pomimo ze juz byl grany 3 razy) i go zastopowac? Bo obecnie to musze przekopac sie przez wszystkie posty i sprawdzic czy aby dany mecz nie był obstawiony wiecej niz 2 razy, bo na znak stop nie moge liczyc, nie wszyscy go wstawiają.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Wg regulaminu :

13. Dany typ nie może się powtórzyć więcej niż 3 razy przy typowaniu przez uczestników. Uczestnik, który podaje dany typ jako trzeci ma obowiązek postawienia obok tego typu znak : .Każdy z uczestników może "zastopować" typ maxymalnie 2 razy w tygodniu.

Czyli, pomimo iż ktoś nie zastopował - nie możesz podać typu jako 4 osoba, bo automatycznie będzie liczony jako typ-LOST.


Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
PROSZĘ UCZESTNIKÓW KONKURSU O PRZESŁANIE MI NA PRIV'A LOGINÓW W BETWAY.COM - WYMÓG SPONSORA !!!

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
JESZCZE 4 OSOBY NIE PODAŁY LOGINÓW, A MUSZĘ DZIŚ WYSŁAĆ LISTĘ !!! - NAWET PRIV'Y NIE PRZYNIOSŁY SKUTKU POZA 1 OSOBĄ, KTÓRA MA PEŁNĄ SKRZYNKĘ.
JAK MY BĘDZIEMY "OLEWAĆ" SPONSORA - TO SPONSOR NAS TEŻ W NASTEPNEJ EDYCJI "OLEJE" mad


Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Co najmniej 2 osoby się zdziwią jutro przy tabeli smile

Jedna już podała tygodniowy bilans, a druga nie kwapi się do poprawienia swojego typu.

Tak więc niech każdy jeszcze raz prześledzi swój bilans w tym tygodniu.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
#4 Szavay A. - King V. set handicap (-1.5/+1.5) @2 BAH

Co to za typ? i czemu zostal rozliczony jako wygrany, skoro nie wiadomo do końca o co chodzi?

Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
jak to nie wiadomo o co chodzi? to zwykły HC w setach jak masz napisane, dla Szavay -1.5 seta a dla king +1.5 seta
wszystko dobrze rozliczone

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
a typ i kurs?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,793
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,793
Likes: 12
No nie wiem ja widze typ tongue

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,793
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,793
Likes: 12
Originally Posted by rafal08
No nie wiem ja widze typ tongue

heh albo kurs grin

Dobra.Wasza zabawa nie wcinam sie papa

Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
masz racje, nie przypatrzyłem sie dokładnie
teraz sądzę że pinnien byc lost bo nie zagrał zastepczego a po tym typie to nie wiadomo czy to kusr czy typ,jesli typ to gdzie kurs? tongue

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
widze ze co niektorym żal dupe sciska smirk typ byl prosty dog byl pod tym logiczny kurs byl, sam nie zauwazylem wczesniej, ale jak gracie troche tenisa ( a wierze ze tak ) to bedziecie wiedziec ze kurs byl adekwantny, sorry ale takie sranie boktos trafil a Wy nie to wiecie...

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Originally Posted by Pawciu
widze ze co niektorym żal dupe sciska smirk typ byl prosty, dog byl pod tym tego samego meczu i logiczny kurs byl ma set handicap, sam nie zauwazylem wczesniej ( to nie powod zeby tak sie stresowac boktos trafia; bo majac doga pod tym mozna wnioskowac z ekurs byl dobry na typ podstawowy, jakby nie byloto inna bajka) , ale jak gracie troche tenisa ( a wierze ze tak ) to bedziecie wiedziec ze kurs byl adekwantny, sorry ale takie sranie boktos trafil a Wy nie to wiecie...

Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
nie wściekaj sie, ale jesli podałes typ niezgodny z regulaminem to co sie dziwisz
jedni graja dla zabawy a inni dla kasy smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Originally Posted by Pawciu
typ byl prosty, dog byl pod tym tego samego meczu i logiczny kurs byl ma set handicap

smirk

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Originally Posted by lukiwa
Originally Posted by Pawciu
typ byl prosty, dog byl pod tym tego samego meczu i logiczny kurs byl ma set handicap

smirk

a Tu co? wazniaka zgrywasz?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Originally Posted by Boomber
nie wściekaj sie, ale jesli podałes typ niezgodny z regulaminem to co sie dziwisz
jedni graja dla zabawy a inni dla kasy smile

ta nie wsciekaj sie laugh wiesz cojest najsmieszniejsze? ze obaj jestescie przede mna ( az mi trudno w to uwierzyc, i jako drugo wraz z dominixem robie 10-0 w tej edycji ) i Tylko Wy cos piszecie smile no ale rozumiem, "pelne gacie", poczekam tylko az bedziecie " ogladac moje plecy "

Dołączył: Apr 2008
Posty: 521
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 521
dzieki Fro za poprawienie mojego bilansu.

a co do pawcia ,#4 Szavay A. - King V. set handicap (-1.5/+1.5) @2 BAH,rzeczywiscie nie ma tutaj kursu i dziwny zapis ale ja nie mam watpliwosci ze chodzilo o King +1.5 seta(kurs byl napewno powyzej 1.45),podal doga na wygrana King i widac ze ja liczyl tak wiec nie mogl podac szavay -1.5 bo to wykluczajace sie typy.

Strona 7 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1