|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
4 pierwsze zaklady w wydarzeniach specjalnych/polityce normalnie powalaja klik [ tobet.com] PS. jak dadza jakis bonus to 25 % Polakow bedzie miala konta zablokowane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,832
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,832 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Ja póki co konta nie zakładam. Czekam na jakiś bonus dla nowych userów  Z rąk tak wydawałoby się ukształtowanego gracza takie słowa aż są po prostu śmieszne i nie no miejscu. Po chooojjj Ci ten bonus - jak umiesz się zakręcić na stracie go wyjmiesz...a kombinowanie z obrotami - proszę to dobre dla ...nie obrażam nikogo Jedni szukają najwyższych kursów, inni bonusów. Ja nie widzę nic śmiesznego w czekaniu na bonus. A obrót to prosta sprawa. Nic nie trzeba kombinować, tylko obracać i wypłacać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708 |
Bardzo miła pani z liveczatu poinformowała mnie, ze w ciągu 2 tygodni pojawią się bonusy w zakładach sportowych, ja poczekam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
4 liga w ofercie? To dopiero będzie korupcja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Nie bój sie kfjatek , jedna /dwie osoby zagrają za 200 euro i chwile potem zablokują mecz, ewentualnie mocno zrzucą kurs lub dadzą limit kilka euro na te spotkanie. To ma być liga marketingowa przyciągająca graczy a nie oferująca grube wygrane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
nie powiem oferte maja dobra. ciekawe jak z wyplacalnoscia. mozna wplacac przez p24? wie ktos?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
Przecież to jest Nordicbet, tylko pod inną nazwą: Ostatecznym właścicielem serwisu Tobet.com jest Nordic Gaming Group, zarządzająca serwisem za pośrednictwem firm należących do grupy. Nordic Gaming Group jest operatorem serwisów tobet.com, nordicbet.com oraz triobet.comOsobiście, nie zamierzam tam zakładać konta gracza bo po co...skoro w nordicbet nie mogę postawić zakładu za więcej niz 12euro (oni mają chyba teraz najmniejsze limity na świecie!!), to ten cały tobet pewnie będzie równie "śmieszny" po tym względem  Właśnie tu się mylisz !!! Dla mnie fantastyczny buk !!! mogę stawiać na 5 lige drużyny z okolicy gdzie się orientuję co się dzieje , na włąsną drużynę w ktrej grałem na Skre Konstancin  FENOMENALNA SPRAWA !!! A co do limitow tosą one w Nordic i Triobet tam pozwolili mi pograć na mecz ŁKS ŁOMŻA - OKOCIMski tylko za 16 i 20 Euro natomiast w Tobet przyjęli 1860 pln na to zdarzenie po kursie 1.8 !!! więc nastawiają się na Polakow mocno i podejrzewam że nigdzie indziej by mi tyle nie przyjęli na to darzenie !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
nie powiem oferte maja dobra. ciekawe jak z wyplacalnoscia. mozna wplacac przez p24? wie ktos? Wszystko można...wpłaty p24 i inne możliwości - wypłacalność jest sprawdziłem...No i znajomi z forum 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Wpłaciłem, chyba czekałem najkrócej ze wszystkich buków na pojawienie się kasy. Powalczymy i zobaczymy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Wszystko można...wpłaty p24 i inne możliwości - wypłacalność jest sprawdziłem.. .No i znajomi z forum  bezcenne  ale jak to wszystko jest, netellera nie maja. A bardzo liczylem na ta opcje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664 |
wyciąg z regulaminu: .25 W niektórych sytuacjach możemy zażądać weryfikacji tożsamości użytkownika i/lub jego adresu w celu spełnienia naszych wymagań statutowych. Użytkownik powinien wtedy przedstawić jeden z następujących dokumentów: • paszport lub dowód osobisty • prawo jazdy
oraz dodatkowo: • rachunek (np. za gaz lub telefon), wystawiony w okresie trzech ostatnich miesięcy (nie honorujemy rachunków za telefony komórkowe) • wyciąg z rachunku bankowego lub karty kredytowej, nie starszy niż trzy miesiące • dokument potwierdzający ubezpieczenie domu lub mieszkania
Dokumenty powinny być dostarczone w postaci poświadczonych notarialnie kopii.NOTARIALNIE????
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Niektórzy tak sobie wymagają, nie widzę w tym nic dziwnego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664 |
Zdaje sobie sprawe że niektórzy sobie tak wymagają,chodzi o to żeby tego nie nadużywali,i naprawdę w wyjatkowych sytuacjach wołali kwitów poświadczonych u notariusza.Kusi mnie ta polska 2,3 liga w ich ofercie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Póki co nie wołają  Wątpię też aby "nadużywali".
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Akurat od nas cwaniaczków z Polski muszą się zabezpieczyć ...mało takich narodów jak MY POLACY
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708 |
4 liga w ofercie? To dopiero będzie korupcja  Przed każdym meczem kibice z młynów niech powiadomią grajków z 4 lig, ze postawili na nich kasę i jak nie włożą serca do walki na boisku, nie będą gryźć trawy i choćby pomyślą o ustawce to taki wpie...l dostaną, że im się odechce grać raz na zawsze. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 534
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2009
Posty: 534 |
Saint Etienne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 534
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2009
Posty: 534 |
Saint Etienne  post do usunięcia nie ten dział 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384 |
ktos od nich wyplacal, czy jak na razie wszyscy tylko wplacaja?  pytam bo mam dobry typ z nowej III ligi polskiej do zagrania za wieksza kase z duuuuzym kursem 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|