Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 16 1 2 3 4 15 16
maxxey #2964751 10/03/2009 06:14
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
4 pierwsze zaklady w wydarzeniach specjalnych/polityce normalnie powalaja laugh

klik [tobet.com]

PS. jak dadza jakis bonus to 25 % Polakow bedzie miala konta zablokowane laugh

Bonus: Unibet
Linc #2964766 10/03/2009 06:20
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,832
(
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
( Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,832
Polish Specials (Czy Gabon zaatakuje Polske do końca 2009 roku?)

laugh laugh laugh

sebkos #2964948 10/03/2009 07:13
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Originally Posted by sebkos
Originally Posted by majner
Ja póki co konta nie zakładam. Czekam na jakiś bonus dla nowych userów smile
Z rąk tak wydawałoby się ukształtowanego gracza takie słowa aż są po prostu śmieszne i nie no miejscu. Po chooojjj Ci ten bonus - jak umiesz się zakręcić na stracie go wyjmiesz...a kombinowanie z obrotami - proszę to dobre dla ...nie obrażam nikogo
Jedni szukają najwyższych kursów, inni bonusów. Ja nie widzę nic śmiesznego w czekaniu na bonus. A obrót to prosta sprawa. Nic nie trzeba kombinować, tylko obracać i wypłacać smile

majner #2967886 11/03/2009 22:03
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
Bardzo miła pani z liveczatu poinformowała mnie, ze w ciągu 2 tygodni pojawią się bonusy w zakładach sportowych, ja poczekam.

paoblo #2967908 11/03/2009 22:20
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
4 liga w ofercie?
To dopiero będzie korupcja smile

kfjatek #2968485 12/03/2009 02:59
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Nie bój sie kfjatek , jedna /dwie osoby zagrają za 200 euro i chwile potem zablokują mecz, ewentualnie mocno zrzucą kurs lub dadzą limit kilka euro na te spotkanie. To ma być liga marketingowa przyciągająca graczy a nie oferująca grube wygrane.

gryzonko #2969971 12/03/2009 15:25
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
nie powiem oferte maja dobra. ciekawe jak z wyplacalnoscia. mozna wplacac przez p24? wie ktos?

MR.FREESTYLE #2969978 12/03/2009 15:48
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Originally Posted by MR.FREESTYLE
Przecież to jest Nordicbet, tylko pod inną nazwą:

Ostatecznym właścicielem serwisu Tobet.com jest Nordic Gaming Group, zarządzająca serwisem za pośrednictwem firm należących do grupy. Nordic Gaming Group jest operatorem serwisów tobet.com, nordicbet.com oraz triobet.com

Osobiście, nie zamierzam tam zakładać konta gracza bo po co...skoro w nordicbet nie mogę postawić zakładu za więcej niz 12euro (oni mają chyba teraz najmniejsze limity na świecie!!), to ten cały tobet pewnie będzie równie "śmieszny" po tym względem blush blush


Właśnie tu się mylisz !!! Dla mnie fantastyczny buk !!! mogę stawiać na 5 lige drużyny z okolicy gdzie się orientuję co się dzieje , na włąsną drużynę w ktrej grałem na Skre Konstancin wink FENOMENALNA SPRAWA !!!

A co do limitow tosą one w Nordic i Triobet tam pozwolili mi pograć na mecz ŁKS ŁOMŻA - OKOCIMski tylko za 16 i 20 Euro natomiast w Tobet przyjęli 1860 pln na to zdarzenie po kursie 1.8 !!! więc nastawiają się na Polakow mocno i podejrzewam że nigdzie indziej by mi tyle nie przyjęli na to darzenie !!!


Pizza-man #2969981 12/03/2009 15:55
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Originally Posted by Pizza-man
nie powiem oferte maja dobra. ciekawe jak z wyplacalnoscia. mozna wplacac przez p24? wie ktos?

Wszystko można...wpłaty p24 i inne możliwości - wypłacalność jest sprawdziłem...No i znajomi z forum wink

sebkos #2969982 12/03/2009 15:58
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Wpłaciłem, chyba czekałem najkrócej ze wszystkich buków na pojawienie się kasy. Powalczymy i zobaczymy.

sebkos #2969995 12/03/2009 16:54
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Originally Posted by sebkos
Wszystko można...wpłaty p24 i inne możliwości - wypłacalność jest sprawdziłem...No i znajomi z forum wink
bezcenne piwo

ale jak to wszystko jest, netellera nie maja. A bardzo liczylem na ta opcje

Ojro #2970026 12/03/2009 17:52
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664
Z
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664
wyciąg z regulaminu:
.25 W niektórych sytuacjach możemy zażądać weryfikacji tożsamości użytkownika i/lub jego adresu w celu spełnienia naszych wymagań statutowych. Użytkownik powinien wtedy przedstawić jeden z następujących dokumentów:
• paszport lub dowód osobisty
• prawo jazdy

oraz dodatkowo:
• rachunek (np. za gaz lub telefon), wystawiony w okresie trzech ostatnich miesięcy (nie honorujemy rachunków za telefony komórkowe)
• wyciąg z rachunku bankowego lub karty kredytowej, nie starszy niż trzy miesiące
• dokument potwierdzający ubezpieczenie domu lub mieszkania

Dokumenty powinny być dostarczone w postaci poświadczonych notarialnie kopii.NOTARIALNIE????

zmudaRTS #2970030 12/03/2009 17:58
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Niektórzy tak sobie wymagają, nie widzę w tym nic dziwnego.

Piostar #2970040 12/03/2009 18:11
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664
Z
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664
Zdaje sobie sprawe że niektórzy sobie tak wymagają,chodzi o to żeby tego nie nadużywali,i naprawdę w wyjatkowych sytuacjach wołali kwitów poświadczonych u notariusza.Kusi mnie ta polska 2,3 liga w ich ofercie.

zmudaRTS #2970042 12/03/2009 18:14
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Póki co nie wołają wink Wątpię też aby "nadużywali".

Piostar #2970871 13/03/2009 03:38
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Akurat od nas cwaniaczków z Polski muszą się zabezpieczyć ...mało takich narodów jak MY POLACY

kfjatek #2970911 13/03/2009 03:46
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
Originally Posted by kfjatek
4 liga w ofercie?
To dopiero będzie korupcja smile

Przed każdym meczem kibice z młynów niech powiadomią grajków z 4 lig, ze postawili na nich kasę i jak nie włożą serca do walki na boisku, nie będą gryźć trawy i choćby pomyślą o ustawce to taki wpie...l dostaną, że im się odechce grać raz na zawsze.grin

paoblo #2971128 13/03/2009 04:25
Dołączył: Feb 2009
Posty: 534
addict
addict
Dołączył: Feb 2009
Posty: 534
Saint Etienne boks

r@fal #2971178 13/03/2009 04:37
Dołączył: Feb 2009
Posty: 534
addict
addict
Dołączył: Feb 2009
Posty: 534
Originally Posted by r@fal
Saint Etienne boks
post do usunięcia nie ten dział smirk

r@fal #2972195 13/03/2009 20:58
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
ktos od nich wyplacal, czy jak na razie wszyscy tylko wplacaja? smile pytam bo mam dobry typ z nowej III ligi polskiej do zagrania za wieksza kase z duuuuzym kursem smile

Strona 2 z 16 1 2 3 4 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, betowiec, $-man, bukma, poozon), 2,370 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,098
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1