Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 12 1 2 10 11 12
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Kupilem tego Creativa

Zainstalowalem z plytki wsio, kamerka wczoraj hulala smile
Dzis wlaczam kamerke, i USB mi jej nie czyta, i to zaden z portow, mimo, ze wczoraj instalowalem tez sterowniki.

Co moze byc przyczyna?

Przeciez nie bede codzienie instalowal tego ponownie;/

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
A to ciekawe. Musiałbyś poszukać na jakimś forum...

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Originally Posted by lupus
Kupilem tego Creativa

Zainstalowalem z plytki wsio, kamerka wczoraj hulala smile
Dzis wlaczam kamerke, i USB mi jej nie czyta, i to zaden z portow, mimo, ze wczoraj instalowalem tez sterowniki.

Co moze byc przyczyna?

Przeciez nie bede codzienie instalowal tego ponownie;/

dokladnie mam to samo wink

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
często po otwarciu jakiegos pliku video wyskakuje mi takie okienko

[Linked Image]

jak kliknę nie wysyłaj to zamyka mi wszystkie okienka i na chwile znika dolny niebieski pasek

da się coś z tym zrobić żeby było w porządku ?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Spróbuj przejechać kompa ComboFixem. Myślę, że może pomóc.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
Witam,

Pozyczylem od kumpla karte graficzna gainwarda 6800gs tylko ze zapomnial mi dac plytki instalacyjnej, czy plyta instalacyjna jest wogole potrzebna ? Czy wystarczy sciagnac najnowsze sterowniki i zainstalowac ?

Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Optymalizacją visty,zająłem się ,i tak zoptymalizowałem,że teraz utorrent nie ściąga mi nic.orientuje się Ktoś co mogłem zrobić.?

W utorrencie pokazuje mi się ,-odmowa dostępu.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Originally Posted by Aquarius80
Witam,

Pozyczylem od kumpla karte graficzna gainwarda 6800gs tylko ze zapomnial mi dac plytki instalacyjnej, czy plyta instalacyjna jest wogole potrzebna ? Czy wystarczy sciagnac najnowsze sterowniki i zainstalowac ?


nie potrzeba płytki, wystarczy że ściągniesz sterowniki pasujące z neta

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Szukam jakiegos lcd minimum 19 cali do standardowego uzytku (gry/filmy).

Zdaje sie ze panoramy sa lepsze niz te tradycyjne ?

Ktos cos moze polecic ? Im taniej tym lepiej:)

http://allegro.pl/item586649715_benq_19_lcd_g900hda_hdready_10000_1_5ms_gw_3l.html

http://allegro.pl/item590207001_lg_flatron_pelne_19_w1942s_pf_kurier_gratis.html

moze jeden z tych ?

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
mam prośbę chcę zacząć walczyć z nałogiem współlokatorki smile
tzn. zablokwać jej na lapie dostęp do naszej-klasy smile

pomożecie mi to zrobić bo nie wiem jak jej zbanować nk smile

pewnie sie orientujecie ...bo ja nie bardzo...

dzieki


Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Jeżeli masz Operę albo Firefoxa to w ustawieniach blokowanych stron/reklam wpisz "nasza-klasa.pl" i już.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Ok to moze inaczej zapytam odnosnie monitora :>
Jakich cech poszukiwac, ktorych unikac. Rodzaj matrycy [tak to sie mowi na te TFT, TN i jakie tam jeszcze inne moga byc?], kontrast minimalny od ktorego warto brac lcd pod uwage, jasnosc... i jakies inne cechy.

Druga sprawa, sa monitory ktore maja wejscia zeby podlaczyc xboxa i zeby pograc nie na tv a na lcd ?
pozdr

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Originally Posted by micha$
Jeżeli masz Operę albo Firefoxa to w ustawieniach blokowanych stron/reklam wpisz "nasza-klasa.pl" i już.
mógłbym dokładniej napisać w jakiej to jest zakładce...te ustawiania blokowanych stron?? bo nie mogę znaleźć...

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Originally Posted by john
Originally Posted by micha$
Jeżeli masz Operę albo Firefoxa to w ustawieniach blokowanych stron/reklam wpisz "nasza-klasa.pl" i już.
mógłbym dokładniej napisać w jakiej to jest zakładce...te ustawiania blokowanych stron?? bo nie mogę znaleźć...
w operze: tools->advanced->blocked content

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
blokuje kolezance nasza klase, nie moge laugh

Strona 12 z 12 1 2 10 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, betowiec, $-man, bukma, poozon), 2,370 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,098
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1