|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Kupilem tego Creativa Zainstalowalem z plytki wsio, kamerka wczoraj hulala  Dzis wlaczam kamerke, i USB mi jej nie czyta, i to zaden z portow, mimo, ze wczoraj instalowalem tez sterowniki. Co moze byc przyczyna? Przeciez nie bede codzienie instalowal tego ponownie;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
A to ciekawe. Musiałbyś poszukać na jakimś forum...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531 |
Kupilem tego Creativa Zainstalowalem z plytki wsio, kamerka wczoraj hulala  Dzis wlaczam kamerke, i USB mi jej nie czyta, i to zaden z portow, mimo, ze wczoraj instalowalem tez sterowniki. Co moze byc przyczyna? Przeciez nie bede codzienie instalowal tego ponownie;/ dokladnie mam to samo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
często po otwarciu jakiegos pliku video wyskakuje mi takie okienko [ Linked Image] jak kliknę nie wysyłaj to zamyka mi wszystkie okienka i na chwile znika dolny niebieski pasek da się coś z tym zrobić żeby było w porządku ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Spróbuj przejechać kompa ComboFixem. Myślę, że może pomóc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298 |
Witam,
Pozyczylem od kumpla karte graficzna gainwarda 6800gs tylko ze zapomnial mi dac plytki instalacyjnej, czy plyta instalacyjna jest wogole potrzebna ? Czy wystarczy sciagnac najnowsze sterowniki i zainstalowac ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
Optymalizacją visty,zająłem się ,i tak zoptymalizowałem,że teraz utorrent nie ściąga mi nic.orientuje się Ktoś co mogłem zrobić.?
W utorrencie pokazuje mi się ,-odmowa dostępu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
Witam,
Pozyczylem od kumpla karte graficzna gainwarda 6800gs tylko ze zapomnial mi dac plytki instalacyjnej, czy plyta instalacyjna jest wogole potrzebna ? Czy wystarczy sciagnac najnowsze sterowniki i zainstalowac ? nie potrzeba płytki, wystarczy że ściągniesz sterowniki pasujące z neta
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
mam prośbę chcę zacząć walczyć z nałogiem współlokatorki  tzn. zablokwać jej na lapie dostęp do naszej-klasy  pomożecie mi to zrobić bo nie wiem jak jej zbanować nk  pewnie sie orientujecie ...bo ja nie bardzo... dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Jeżeli masz Operę albo Firefoxa to w ustawieniach blokowanych stron/reklam wpisz "nasza-klasa.pl" i już.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Ok to moze inaczej zapytam odnosnie monitora :> Jakich cech poszukiwac, ktorych unikac. Rodzaj matrycy [tak to sie mowi na te TFT, TN i jakie tam jeszcze inne moga byc?], kontrast minimalny od ktorego warto brac lcd pod uwage, jasnosc... i jakies inne cechy.
Druga sprawa, sa monitory ktore maja wejscia zeby podlaczyc xboxa i zeby pograc nie na tv a na lcd ? pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
Jeżeli masz Operę albo Firefoxa to w ustawieniach blokowanych stron/reklam wpisz "nasza-klasa.pl" i już. mógłbym dokładniej napisać w jakiej to jest zakładce...te ustawiania blokowanych stron?? bo nie mogę znaleźć...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
Jeżeli masz Operę albo Firefoxa to w ustawieniach blokowanych stron/reklam wpisz "nasza-klasa.pl" i już. mógłbym dokładniej napisać w jakiej to jest zakładce...te ustawiania blokowanych stron?? bo nie mogę znaleźć... w operze: tools->advanced->blocked content
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
blokuje kolezance nasza klase, nie moge 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|