Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 15 1 2 3 14 15
#2977036 15/03/2009 16:25
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
W tym wątku zamieszczamy analizy meczów i cenne informacje dotyczące drużyn które w ekstraklasie najwcześniej mogą wystąpić za kilka sezonów wink



Piłka Nożna - Polska - IV Liga - Mazowiecka Południe

Zryw Sobolew - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2

Broniąca się przed spadkiem drużyna z Sobolewa zagra z walczącą o awans Pogonią Grodzisk Maz. Wszystko w tym meczu przemawia za drużyną gości. w Sobolewie będzie ciężko utrzymac się w IV lidze , rok temu spadli ale potem dokoptowano ich do ligi , w tym roku los może już nie być tak łaskawy , zbyt bardzo odstają umiejętnościami od reszty ligi , z druzynami z czołówki wszystkie mecze do tej pory przegrali , przegrane z Koroną Góra Kalwaria 8-1 , Szydłowianka Szydłowiec 7-1 , czy ostatni mecz grany w roli gospodarza 1-4 ze Skrą Konstancin (Obory) dobrej laurki im nie wystawia.


Zryw Sobolew - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 kurs 1.65 10/10
bukmacher tobet.com


Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Nie sądziłem, że doczekam czasów w których będzie można obstawiać wyniki ligi...w której gram laugh

(w poprzedniej rundzie reprezentowałem Amur Wilga-gr.południowa, a obecnie przeszedłem do Podlasia Sokołów Podlaski-gr.północna)

A co do meczu Zrywu. Mam tam kilku znajomych. Trzon zespołu został utrzymany a nawet uzupełniony kilkoma młodymi zawodnikami.

Z obozu gości dopływają natomiast kiepskie informacje - trzech zawodników podstawowego składu ma kłopoty zdrowotne i ich występ jest niepewny.

Co więcej, mój pierwszy sparing rozegrany w barwach Podlasia był właśnie przeciwko Pogoni Grodzisk cool
Wygraliśmy pewnie 2:0, a druzyna z Grodziska nie zaprezentowała niczego nadzwyczajnego, jednak trzeba zauważyc, że była to wczesna faza przygotowań i wiele mogło się od teg oczasu zmienić.

Rozmawiałem wczoraj nawet z jednym z graczy z Sobolewa, powiedział otwarcie : "Grodzisk musi, my możemy"

Nie sugeruję żadnego typu co do tego meczu, chciałem tylko przeybliżyć pewne fakty dotyczące tego meczu.

Pozdrawiam smile

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790

Piłka Nożna - Polska - IV Liga - Mazowiecka Południe

derby powiatu piaseczyńskiego :

Sparta Jazgarzew - Skra Konstancin (Obory) 2 kurs 3.75

Do arcyciekawego meczu dojdzie dziś w Jazgarzewie miejscowa Sparta podejmie drużynę Skry.

Skra wystąpi wzmocniona nowymi zawodnikami, Grzegorzem Urą (Start Otwock), Adrianem Szewczykiem (KOSA KONSTANCIN), Łukaszem Milewskim, Norbertem Rusakiem oraz Łukaszem Dąbrowskim.

Do niedawna jeszcze jedynym, który opuścił Skrę był Radek Wieczorek powracający do swojego klubu KS Piaseczno. W ostatniej chwili jeszcze jeden zawodnik z kadry pierwszego zespołu zmieni barwy a jest nim Paweł Grodzki. Ciekawostką jest że Paweł wzmocni właśnie naszego najbliższego przeciwnika czyli Spartę, której z powodu kontuzji posypała się formacja ofensywna, Madetko, Kania i dobrze nam znany Niemiro Paweł to podstawowi zawodnicy, którzy nie wybiegną w niedzielę o godzinie 14:00 na boisko w Jazgarzewie. Natomiast Skra wydaje się że w końcu znalazła następcę kontuzjowanego Marcina Spiżarnego i atak będzie tak mocny jak przed awansem do 4 ligi gdzie Spiżar wspólnie z dotychczasowym naszym jedynym napastnikiem tworzyli atak marzeń. Zastąpić Marcina ma zawodnik, który już w żółto niebieskich barwach występował czyli Łukasz Milewski doskonale prezentujący się w meczach sparingowych.


W ataku Skry pierwszoplanową postacią jest Piotr Krawczyk który w obecnym sezonie strzelił już 17 bramek, jest to zawodnik nietuzinkowy o którym wszyscy mówią że spokojnie poradziłby sobie nawet na zapleczu ekstraklasy. Swego czasu po niezłym sezonie w którym strzelił 46 bramek był nawet na testach w Koronie Kielce , testy oblał tylko ze względu na zły stan uzębienia.

W Skierce nastroje bojowe wszyscy mówią o 3punktach , wobec kluczowych absencji w Sparcie będzie to zadanie dużo łatwiejsze do wykonania niż wskazywałyby na to kursy meczu. ta trójka która dziś nie wystąpi to cały motor napędowy Sparty jej serce i mózg. Szczególnie bolesna dla Sparty będzie absencja Pawła Niemiro który kiedyś grał w Gwardii Warszawa , Ks Piaseczno , Otwocku i w dzisiejszym przeciwniku Sparty Skrze Konstancin , swego czasu miał nawet propozycje z Górnika Łęczna ale nie chciał się przenosić z Warszawy.


Sparta Jazgarzew - Skra Konstancin (Obory) 2 kurs 3.75

bukmacher tobet.com



Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043
Originally Posted by Big Ben
Nie sądziłem, że doczekam czasów w których będzie można obstawiać wyniki ligi...w której gram laugh

(w poprzedniej rundzie reprezentowałem Amur Wilga-gr.południowa, a obecnie przeszedłem do Podlasia Sokołów Podlaski-gr.północna)

A co do meczu Zrywu. Mam tam kilku znajomych. Trzon zespołu został utrzymany a nawet uzupełniony kilkoma młodymi zawodnikami.

Z obozu gości dopływają natomiast kiepskie informacje - trzech zawodników podstawowego składu ma kłopoty zdrowotne i ich występ jest niepewny.

Co więcej, mój pierwszy sparing rozegrany w barwach Podlasia był właśnie przeciwko Pogoni Grodzisk cool
Wygraliśmy pewnie 2:0, a druzyna z Grodziska nie zaprezentowała niczego nadzwyczajnego, jednak trzeba zauważyc, że była to wczesna faza przygotowań i wiele mogło się od teg oczasu zmienić.

Rozmawiałem wczoraj nawet z jednym z graczy z Sobolewa, powiedział otwarcie : "Grodzisk musi, my możemy"

Nie sugeruję żadnego typu co do tego meczu, chciałem tylko przeybliżyć pewne fakty dotyczące tego meczu.

Pozdrawiam smile

może jednak zasugerowałbyś jakiś rezultat?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Originally Posted by McDziarz
Piłka Nożna - Polska - IV Liga - Mazowiecka Południe

derby powiatu piaseczyńskiego :

Sparta Jazgarzew - Skra Konstancin (Obory) 2 kurs 3.75

Do arcyciekawego meczu dojdzie dziś w Jazgarzewie miejscowa Sparta podejmie drużynę Skry.

Skra wystąpi wzmocniona nowymi zawodnikami, Grzegorzem Urą (Start Otwock), Adrianem Szewczykiem (KOSA KONSTANCIN), Łukaszem Milewskim, Norbertem Rusakiem oraz Łukaszem Dąbrowskim.

Do niedawna jeszcze jedynym, który opuścił Skrę był Radek Wieczorek powracający do swojego klubu KS Piaseczno. W ostatniej chwili jeszcze jeden zawodnik z kadry pierwszego zespołu zmieni barwy a jest nim Paweł Grodzki. Ciekawostką jest że Paweł wzmocni właśnie naszego najbliższego przeciwnika czyli Spartę, której z powodu kontuzji posypała się formacja ofensywna, Madetko, Kania i dobrze nam znany Niemiro Paweł to podstawowi zawodnicy, którzy nie wybiegną w niedzielę o godzinie 14:00 na boisko w Jazgarzewie. Natomiast Skra wydaje się że w końcu znalazła następcę kontuzjowanego Marcina Spiżarnego i atak będzie tak mocny jak przed awansem do 4 ligi gdzie Spiżar wspólnie z dotychczasowym naszym jedynym napastnikiem tworzyli atak marzeń. Zastąpić Marcina ma zawodnik, który już w żółto niebieskich barwach występował czyli Łukasz Milewski doskonale prezentujący się w meczach sparingowych.


W ataku Skry pierwszoplanową postacią jest Piotr Krawczyk który w obecnym sezonie strzelił już 17 bramek, jest to zawodnik nietuzinkowy o którym wszyscy mówią że spokojnie poradziłby sobie nawet na zapleczu ekstraklasy. Swego czasu po niezłym sezonie w którym strzelił 46 bramek był nawet na testach w Koronie Kielce , testy oblał tylko ze względu na zły stan uzębienia.

W Skierce nastroje bojowe wszyscy mówią o 3punktach , wobec kluczowych absencji w Sparcie będzie to zadanie dużo łatwiejsze do wykonania niż wskazywałyby na to kursy meczu. ta trójka która dziś nie wystąpi to cały motor napędowy Sparty jej serce i mózg. Szczególnie bolesna dla Sparty będzie absencja Pawła Niemiro który kiedyś grał w Gwardii Warszawa , Ks Piaseczno , Otwocku i w dzisiejszym przeciwniku Sparty Skrze Konstancin , swego czasu miał nawet propozycje z Górnika Łęczna ale nie chciał się przenosić z Warszawy.


Sparta Jazgarzew - Skra Konstancin (Obory) 2 kurs 3.75

bukmacher tobet.com

info dla tych co grali a tacy byli bo kurs z początkowych 4.0 spadł do 2.95 wink

derby dla Skierki !!!

futbol Sparta Jazgarzew - Skra Konstancin 0:2 piwo

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Originally Posted by McDziarz
W tym wątku zamieszczamy analizy meczów i cenne informacje dotyczące drużyn które w ekstraklasie najwcześniej mogą wystąpić za kilka sezonów wink



Piłka Nożna - Polska - IV Liga - Mazowiecka Południe

Zryw Sobolew - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2

Broniąca się przed spadkiem drużyna z Sobolewa zagra z walczącą o awans Pogonią Grodzisk Maz. Wszystko w tym meczu przemawia za drużyną gości. w Sobolewie będzie ciężko utrzymac się w IV lidze , rok temu spadli ale potem dokoptowano ich do ligi , w tym roku los może już nie być tak łaskawy , zbyt bardzo odstają umiejętnościami od reszty ligi , z druzynami z czołówki wszystkie mecze do tej pory przegrali , przegrane z Koroną Góra Kalwaria 8-1 , Szydłowianka Szydłowiec 7-1 , czy ostatni mecz grany w roli gospodarza 1-4 ze Skrą Konstancin (Obory) dobrej laurki im nie wystawia.


Zryw Sobolew - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 kurs 1.65 10/10
bukmacher tobet.com

futbolZRYW SOBOLEW - POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 0:3 (0:0) hura

tak więc 5 liga całkiem udanie rozdziewiczona wink kasa


Gratki za typy jednak to nie jest blog i tego typu strony. Wyniki kto chce sobie znajdzie. Nie róbmy balaganu.
Pozdrawiam/Platini

Last edited by Platini; 16/03/2009 23:39.
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,038
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,038
Zawczasu informuję, żeby sobie głupio kasy nie zamrozić, że 4 liga małopolska w całości przełożona ze względu na warunki atmosferyczne.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
IV Liga - Śląska II
Rymer Rybnik - Polonia Marklowice 2 1.25 10/10
Ten mecz moze wygrac tylko jedna druzyna , Polonia 5 w tabeli
Rymer na samym dnie z 1pkt zdobytym w 1 kolejce , seria 16 porażek
8 strzelonych bramek 65 straconych , az wstyd sie przyznawac ze sie mieszka
w takiej dzielnicy rybnika i ma taki klub , nie bede mowic co sadza na temat tego klubu niektore osoby , zeby nie zostac posadzonym o korupcje i nie zrobic komus klopotow
rymer został zmuszony do gry w IV lidze , gdyż nie chcieli awansowac , a jednak ktos sie wycofal i musza grac (efekty widac niżej)

Górnik Pszów 1 : 1 Rymer Rybnik
Rymer Rybnik 1 : 4 Gwarek Ornontowice
Polonia Marklowice 4 : 0 Rymer Rybnik
Rymer Rybnik 1 : 2 LKS Łąka (k. Pszczyny)
GTS Bojszowy 4 : 1 Rymer Rybnik
Rymer Rybnik 1 : 5 LKS Czaniec
Przyszłość Rogów 6 : 0 Rymer Rybnik
Rekord Bielsko-Biała 2 : 0 Rymer Rybnik
Rymer Rybnik 0 : 2 Skałka Żabnic
Polonia Łaziska Górne 6 : 0 Rymer Rybnik
Rymer Rybnik 1 : 7 Unia Racibórz
Concordia Knurów 3 : 0 Rymer Rybnik
Rymer Rybnik 1 : 2 Zapora Porąbka
Grunwald Ruda Śląska 5 : 0 Rymer Rybnik
Rymer Rybnik 0 : 2 GKS II Jastrzębie
Rymer Rybnik 0 : 6 Górnik Pszów
Gwarek Ornontowice 4 : 1 Rymer Rybnik

Żeby nie było pytan czy jakies wzmocnienia i jak forma , zapodam wynik z mecz pucharowego rozegranego 7 marca
Rymer Rybnik - ROW Rybnik 0:9 (0:5)

kurs słaby bo 1,25 ale pewne wink



Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
co sie dzieje z 90minut.pl wie ktoś może ???

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
co sie dzieje ze strona wwww 90 minut .pl ???

Dołączył: Mar 2009
Posty: 36
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 36
gdzie masz ten mecz bo w tobecie nie ma wogole tej grupy slaskiej

Dołączył: Jan 2003
Posty: 754
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754
Ja od siebie gram BKS Bolesławiec po 1.60 - zupełnie różne cele obu ekip. Bolesławiec się wzmocnił i liczy na drugie miejsce, które pod pewnymi warunkami może dać awans. W Złotoryi kilku zawodników odeszło, w tym najlepszy strzelec Popecki. Na wyjazdach z tego co pamiętam ten zespół nigdy mocny nie był.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Originally Posted by Pumpernikiel
gdzie masz ten mecz bo w tobecie nie ma wogole tej grupy slaskiej
Na dzisiejszym posiedzeniu Wydziału Gier Śląskiego Związku Piłki Nożnej zapadła decyzja o przełożeniu pierwszych wiosennych kolejek IV ligi oraz klas okręgowych.

Powodem zmian w terminarzu jest niesprzyjająca aura. - Boiska są bardzo grząskie, stąd kluby same domagały się przełożenie startu rundy - wyjaśnia Teodor Wawoczny, przewodniczący Wydziału Gier Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

Obradujące gremium zadecydowało, że:

- weekendowe kolejki IV ligi i klas okręgowych zostają przełożone na 8 kwietnia (godz. 16:30),

- weekendowa kolejka Śląskiej Ligi Juniorów Starszych zostaje przełożona na 22 kwietnia (godz. 17:00),

- weekendowe kolejka Śląskiej Ligi Juniorów Młodszych zostaje przełożona na 1 kwietnia (godz. 16:00),

- kolejki II grupy IV ligi oraz I, II i IV grupy klas okręgowych z 11 kwietnia zostają przełożone na 29 kwietnia (godz. 17:00),

- kolejki I grupy IV ligi i III grupy klasy okręgowej z 11 kwietnia zostają przełożone na 6 maja (godz. 17:00).

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,125
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,125
Sorry za off, ale wie ktoś czy jest jeszcze jakiś buk który oferuje niższe polskie ligi, czy tylko tobet.com ?

Dołączył: Jan 2003
Posty: 754
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754
W Scandicu możesz pograć 3. ligę. To chyba tyle...

Dołączył: Aug 2007
Posty: 374
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374
Betsafe ma ofertę na III i IV ligę. Pozdro

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,038
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,038
3 liga małopolsko-świętokrzyska
Niepołomice, 22.03.09 g. 15:00


Puszcza Niepołomice - Czarni Połaniec typ: 1 (1,60 - betsafe)

Opis bardzo krótki. Kto zna specyfikę tej ligi ten wie, jaki potencjał dzieli drużyny z obu województw. Góra tabeli to Małopolska + rezerwy Korony. Puszcza u siebie jeszcze nie przegrała z przedstawicielem województwa świętokrzyskiego, natomiast Czarni, w Małopolsce strzelili tylko jedną bramkę (w Myślenicach) - wygrywając 1:0. Wydaje mi się, że kursy są podane wg miejsca drużyn w tabeli, co w tej lidze nijak ma się do rzeczywistości. Sportowo Puszczę i Czarnych dzieli przepaść. Boisko nie powinno przeszkadzać. Jedyne czego się obawiam, jak zwykle w meczach z udziałem Puszczy, to motywacja zawodników. Mimo wszystko uważam, że warto zagrać na zwycięstwo gospodarzy.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 754
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754
BKS nie bez trudu wygrał 3:1

Nie wiem jak wy, ale na środę grubo pograłem derby Elbląga z III ligi Podlasie/Warmia i Mazury)

Concordia - Olimpia 2 1.55
Concordia - Olimpia (-1 1X2 Handicap) 2 2.40

Mecz zostanie rozegrany na stadionie Olimpii, która ma delikatne problemy z napastnikami. Mimo to myślę, że niesieni dopingiem odniosą bezproblemowe zwycięstwo. W poprzedniej rundzie wygrali z rywalem zza miedzy 7:0, teraz też zaczęli dobrze (4:0 ze Spartą Augustów) więc myślę, że nie będą mieli najmniejszych problemów z lokalnym rywalem.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Derby Elbląga niestety odwołane.Na kiedy - jeszcze nie wiadomo.Szkoda bo mialem to baaardzo grubo pograne frown

Dołączył: Jan 2003
Posty: 754
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754
Kuchwa... Lipa bo ten mecz już 3 raz jest przekładany i za każdym razem rynek otwiera się niżej... Za pierwszym razem było 1.70, teraz 1.55, teraz pewnie otworzą na obecnym poziomie czyli koło 1.45 co się już średnio nadaje do gry. Mecz najprawdopodobniej odbędzie się już 1 kwietnia...

Strona 1 z 15 1 2 3 14 15

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1