|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
W tym wątku zamieszczamy analizy meczów i cenne informacje dotyczące drużyn które w ekstraklasie najwcześniej mogą wystąpić za kilka sezonów Piłka Nożna - Polska - IV Liga - Mazowiecka Południe Zryw Sobolew - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 Broniąca się przed spadkiem drużyna z Sobolewa zagra z walczącą o awans Pogonią Grodzisk Maz. Wszystko w tym meczu przemawia za drużyną gości. w Sobolewie będzie ciężko utrzymac się w IV lidze , rok temu spadli ale potem dokoptowano ich do ligi , w tym roku los może już nie być tak łaskawy , zbyt bardzo odstają umiejętnościami od reszty ligi , z druzynami z czołówki wszystkie mecze do tej pory przegrali , przegrane z Koroną Góra Kalwaria 8-1 , Szydłowianka Szydłowiec 7-1 , czy ostatni mecz grany w roli gospodarza 1-4 ze Skrą Konstancin (Obory) dobrej laurki im nie wystawia. Zryw Sobolew - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 kurs 1.65 10/10 bukmacher tobet.com
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Nie sądziłem, że doczekam czasów w których będzie można obstawiać wyniki ligi...w której gram  (w poprzedniej rundzie reprezentowałem Amur Wilga-gr.południowa, a obecnie przeszedłem do Podlasia Sokołów Podlaski-gr.północna) A co do meczu Zrywu. Mam tam kilku znajomych. Trzon zespołu został utrzymany a nawet uzupełniony kilkoma młodymi zawodnikami. Z obozu gości dopływają natomiast kiepskie informacje - trzech zawodników podstawowego składu ma kłopoty zdrowotne i ich występ jest niepewny. Co więcej, mój pierwszy sparing rozegrany w barwach Podlasia był właśnie przeciwko Pogoni Grodzisk  Wygraliśmy pewnie 2:0, a druzyna z Grodziska nie zaprezentowała niczego nadzwyczajnego, jednak trzeba zauważyc, że była to wczesna faza przygotowań i wiele mogło się od teg oczasu zmienić. Rozmawiałem wczoraj nawet z jednym z graczy z Sobolewa, powiedział otwarcie : "Grodzisk musi, my możemy" Nie sugeruję żadnego typu co do tego meczu, chciałem tylko przeybliżyć pewne fakty dotyczące tego meczu. Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
Piłka Nożna - Polska - IV Liga - Mazowiecka Południe
derby powiatu piaseczyńskiego :
Sparta Jazgarzew - Skra Konstancin (Obory) 2 kurs 3.75
Do arcyciekawego meczu dojdzie dziś w Jazgarzewie miejscowa Sparta podejmie drużynę Skry.
Skra wystąpi wzmocniona nowymi zawodnikami, Grzegorzem Urą (Start Otwock), Adrianem Szewczykiem (KOSA KONSTANCIN), Łukaszem Milewskim, Norbertem Rusakiem oraz Łukaszem Dąbrowskim.
Do niedawna jeszcze jedynym, który opuścił Skrę był Radek Wieczorek powracający do swojego klubu KS Piaseczno. W ostatniej chwili jeszcze jeden zawodnik z kadry pierwszego zespołu zmieni barwy a jest nim Paweł Grodzki. Ciekawostką jest że Paweł wzmocni właśnie naszego najbliższego przeciwnika czyli Spartę, której z powodu kontuzji posypała się formacja ofensywna, Madetko, Kania i dobrze nam znany Niemiro Paweł to podstawowi zawodnicy, którzy nie wybiegną w niedzielę o godzinie 14:00 na boisko w Jazgarzewie. Natomiast Skra wydaje się że w końcu znalazła następcę kontuzjowanego Marcina Spiżarnego i atak będzie tak mocny jak przed awansem do 4 ligi gdzie Spiżar wspólnie z dotychczasowym naszym jedynym napastnikiem tworzyli atak marzeń. Zastąpić Marcina ma zawodnik, który już w żółto niebieskich barwach występował czyli Łukasz Milewski doskonale prezentujący się w meczach sparingowych.
W ataku Skry pierwszoplanową postacią jest Piotr Krawczyk który w obecnym sezonie strzelił już 17 bramek, jest to zawodnik nietuzinkowy o którym wszyscy mówią że spokojnie poradziłby sobie nawet na zapleczu ekstraklasy. Swego czasu po niezłym sezonie w którym strzelił 46 bramek był nawet na testach w Koronie Kielce , testy oblał tylko ze względu na zły stan uzębienia.
W Skierce nastroje bojowe wszyscy mówią o 3punktach , wobec kluczowych absencji w Sparcie będzie to zadanie dużo łatwiejsze do wykonania niż wskazywałyby na to kursy meczu. ta trójka która dziś nie wystąpi to cały motor napędowy Sparty jej serce i mózg. Szczególnie bolesna dla Sparty będzie absencja Pawła Niemiro który kiedyś grał w Gwardii Warszawa , Ks Piaseczno , Otwocku i w dzisiejszym przeciwniku Sparty Skrze Konstancin , swego czasu miał nawet propozycje z Górnika Łęczna ale nie chciał się przenosić z Warszawy.
Sparta Jazgarzew - Skra Konstancin (Obory) 2 kurs 3.75
bukmacher tobet.com
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043 |
Nie sądziłem, że doczekam czasów w których będzie można obstawiać wyniki ligi...w której gram  (w poprzedniej rundzie reprezentowałem Amur Wilga-gr.południowa, a obecnie przeszedłem do Podlasia Sokołów Podlaski-gr.północna) A co do meczu Zrywu. Mam tam kilku znajomych. Trzon zespołu został utrzymany a nawet uzupełniony kilkoma młodymi zawodnikami. Z obozu gości dopływają natomiast kiepskie informacje - trzech zawodników podstawowego składu ma kłopoty zdrowotne i ich występ jest niepewny. Co więcej, mój pierwszy sparing rozegrany w barwach Podlasia był właśnie przeciwko Pogoni Grodzisk  Wygraliśmy pewnie 2:0, a druzyna z Grodziska nie zaprezentowała niczego nadzwyczajnego, jednak trzeba zauważyc, że była to wczesna faza przygotowań i wiele mogło się od teg oczasu zmienić. Rozmawiałem wczoraj nawet z jednym z graczy z Sobolewa, powiedział otwarcie : "Grodzisk musi, my możemy" Nie sugeruję żadnego typu co do tego meczu, chciałem tylko przeybliżyć pewne fakty dotyczące tego meczu. Pozdrawiam  może jednak zasugerowałbyś jakiś rezultat?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
Piłka Nożna - Polska - IV Liga - Mazowiecka Południe
derby powiatu piaseczyńskiego :
Sparta Jazgarzew - Skra Konstancin (Obory) 2 kurs 3.75
Do arcyciekawego meczu dojdzie dziś w Jazgarzewie miejscowa Sparta podejmie drużynę Skry.
Skra wystąpi wzmocniona nowymi zawodnikami, Grzegorzem Urą (Start Otwock), Adrianem Szewczykiem (KOSA KONSTANCIN), Łukaszem Milewskim, Norbertem Rusakiem oraz Łukaszem Dąbrowskim.
Do niedawna jeszcze jedynym, który opuścił Skrę był Radek Wieczorek powracający do swojego klubu KS Piaseczno. W ostatniej chwili jeszcze jeden zawodnik z kadry pierwszego zespołu zmieni barwy a jest nim Paweł Grodzki. Ciekawostką jest że Paweł wzmocni właśnie naszego najbliższego przeciwnika czyli Spartę, której z powodu kontuzji posypała się formacja ofensywna, Madetko, Kania i dobrze nam znany Niemiro Paweł to podstawowi zawodnicy, którzy nie wybiegną w niedzielę o godzinie 14:00 na boisko w Jazgarzewie. Natomiast Skra wydaje się że w końcu znalazła następcę kontuzjowanego Marcina Spiżarnego i atak będzie tak mocny jak przed awansem do 4 ligi gdzie Spiżar wspólnie z dotychczasowym naszym jedynym napastnikiem tworzyli atak marzeń. Zastąpić Marcina ma zawodnik, który już w żółto niebieskich barwach występował czyli Łukasz Milewski doskonale prezentujący się w meczach sparingowych.
W ataku Skry pierwszoplanową postacią jest Piotr Krawczyk który w obecnym sezonie strzelił już 17 bramek, jest to zawodnik nietuzinkowy o którym wszyscy mówią że spokojnie poradziłby sobie nawet na zapleczu ekstraklasy. Swego czasu po niezłym sezonie w którym strzelił 46 bramek był nawet na testach w Koronie Kielce , testy oblał tylko ze względu na zły stan uzębienia.
W Skierce nastroje bojowe wszyscy mówią o 3punktach , wobec kluczowych absencji w Sparcie będzie to zadanie dużo łatwiejsze do wykonania niż wskazywałyby na to kursy meczu. ta trójka która dziś nie wystąpi to cały motor napędowy Sparty jej serce i mózg. Szczególnie bolesna dla Sparty będzie absencja Pawła Niemiro który kiedyś grał w Gwardii Warszawa , Ks Piaseczno , Otwocku i w dzisiejszym przeciwniku Sparty Skrze Konstancin , swego czasu miał nawet propozycje z Górnika Łęczna ale nie chciał się przenosić z Warszawy.
Sparta Jazgarzew - Skra Konstancin (Obory) 2 kurs 3.75
bukmacher tobet.com info dla tych co grali a tacy byli bo kurs z początkowych 4.0 spadł do 2.95 derby dla Skierki !!!  Sparta Jazgarzew - Skra Konstancin 0:2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
W tym wątku zamieszczamy analizy meczów i cenne informacje dotyczące drużyn które w ekstraklasie najwcześniej mogą wystąpić za kilka sezonów Piłka Nożna - Polska - IV Liga - Mazowiecka Południe Zryw Sobolew - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 Broniąca się przed spadkiem drużyna z Sobolewa zagra z walczącą o awans Pogonią Grodzisk Maz. Wszystko w tym meczu przemawia za drużyną gości. w Sobolewie będzie ciężko utrzymac się w IV lidze , rok temu spadli ale potem dokoptowano ich do ligi , w tym roku los może już nie być tak łaskawy , zbyt bardzo odstają umiejętnościami od reszty ligi , z druzynami z czołówki wszystkie mecze do tej pory przegrali , przegrane z Koroną Góra Kalwaria 8-1 , Szydłowianka Szydłowiec 7-1 , czy ostatni mecz grany w roli gospodarza 1-4 ze Skrą Konstancin (Obory) dobrej laurki im nie wystawia. Zryw Sobolew - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 kurs 1.65 10/10 bukmacher tobet.com  ZRYW SOBOLEW - POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 0:3 (0:0)  tak więc 5 liga całkiem udanie rozdziewiczona Gratki za typy jednak to nie jest blog i tego typu strony. Wyniki kto chce sobie znajdzie. Nie róbmy balaganu. Pozdrawiam/Platini
Last edited by Platini; 16/03/2009 23:39.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,038
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,038 |
Zawczasu informuję, żeby sobie głupio kasy nie zamrozić, że 4 liga małopolska w całości przełożona ze względu na warunki atmosferyczne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
IV Liga - Śląska II Rymer Rybnik - Polonia Marklowice 2 1.25 10/10 Ten mecz moze wygrac tylko jedna druzyna , Polonia 5 w tabeli Rymer na samym dnie z 1pkt zdobytym w 1 kolejce , seria 16 porażek 8 strzelonych bramek 65 straconych , az wstyd sie przyznawac ze sie mieszka w takiej dzielnicy rybnika i ma taki klub , nie bede mowic co sadza na temat tego klubu niektore osoby , zeby nie zostac posadzonym o korupcje i nie zrobic komus klopotow rymer został zmuszony do gry w IV lidze , gdyż nie chcieli awansowac , a jednak ktos sie wycofal i musza grac (efekty widac niżej) Górnik Pszów 1 : 1 Rymer Rybnik Rymer Rybnik 1 : 4 Gwarek Ornontowice Polonia Marklowice 4 : 0 Rymer RybnikRymer Rybnik 1 : 2 LKS Łąka (k. Pszczyny) GTS Bojszowy 4 : 1 Rymer Rybnik Rymer Rybnik 1 : 5 LKS Czaniec Przyszłość Rogów 6 : 0 Rymer Rybnik Rekord Bielsko-Biała 2 : 0 Rymer Rybnik Rymer Rybnik 0 : 2 Skałka Żabnic Polonia Łaziska Górne 6 : 0 Rymer Rybnik Rymer Rybnik 1 : 7 Unia Racibórz Concordia Knurów 3 : 0 Rymer Rybnik Rymer Rybnik 1 : 2 Zapora Porąbka Grunwald Ruda Śląska 5 : 0 Rymer Rybnik Rymer Rybnik 0 : 2 GKS II Jastrzębie Rymer Rybnik 0 : 6 Górnik Pszów Gwarek Ornontowice 4 : 1 Rymer Rybnik Żeby nie było pytan czy jakies wzmocnienia i jak forma , zapodam wynik z mecz pucharowego rozegranego 7 marca Rymer Rybnik - ROW Rybnik 0:9 (0:5) kurs słaby bo 1,25 ale pewne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
co sie dzieje z 90minut.pl wie ktoś może ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
co sie dzieje ze strona wwww 90 minut .pl ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2009
Posty: 36 |
gdzie masz ten mecz bo w tobecie nie ma wogole tej grupy slaskiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754 |
Ja od siebie gram BKS Bolesławiec po 1.60 - zupełnie różne cele obu ekip. Bolesławiec się wzmocnił i liczy na drugie miejsce, które pod pewnymi warunkami może dać awans. W Złotoryi kilku zawodników odeszło, w tym najlepszy strzelec Popecki. Na wyjazdach z tego co pamiętam ten zespół nigdy mocny nie był.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
gdzie masz ten mecz bo w tobecie nie ma wogole tej grupy slaskiej Na dzisiejszym posiedzeniu Wydziału Gier Śląskiego Związku Piłki Nożnej zapadła decyzja o przełożeniu pierwszych wiosennych kolejek IV ligi oraz klas okręgowych. Powodem zmian w terminarzu jest niesprzyjająca aura. - Boiska są bardzo grząskie, stąd kluby same domagały się przełożenie startu rundy - wyjaśnia Teodor Wawoczny, przewodniczący Wydziału Gier Śląskiego Związku Piłki Nożnej. Obradujące gremium zadecydowało, że: - weekendowe kolejki IV ligi i klas okręgowych zostają przełożone na 8 kwietnia (godz. 16:30), - weekendowa kolejka Śląskiej Ligi Juniorów Starszych zostaje przełożona na 22 kwietnia (godz. 17:00), - weekendowe kolejka Śląskiej Ligi Juniorów Młodszych zostaje przełożona na 1 kwietnia (godz. 16:00), - kolejki II grupy IV ligi oraz I, II i IV grupy klas okręgowych z 11 kwietnia zostają przełożone na 29 kwietnia (godz. 17:00), - kolejki I grupy IV ligi i III grupy klasy okręgowej z 11 kwietnia zostają przełożone na 6 maja (godz. 17:00).
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,125
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,125 |
Sorry za off, ale wie ktoś czy jest jeszcze jakiś buk który oferuje niższe polskie ligi, czy tylko tobet.com ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754 |
W Scandicu możesz pograć 3. ligę. To chyba tyle...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374 |
Betsafe ma ofertę na III i IV ligę. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,038
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,038 |
3 liga małopolsko-świętokrzyska Niepołomice, 22.03.09 g. 15:00
Puszcza Niepołomice - Czarni Połaniec typ: 1 (1,60 - betsafe)
Opis bardzo krótki. Kto zna specyfikę tej ligi ten wie, jaki potencjał dzieli drużyny z obu województw. Góra tabeli to Małopolska + rezerwy Korony. Puszcza u siebie jeszcze nie przegrała z przedstawicielem województwa świętokrzyskiego, natomiast Czarni, w Małopolsce strzelili tylko jedną bramkę (w Myślenicach) - wygrywając 1:0. Wydaje mi się, że kursy są podane wg miejsca drużyn w tabeli, co w tej lidze nijak ma się do rzeczywistości. Sportowo Puszczę i Czarnych dzieli przepaść. Boisko nie powinno przeszkadzać. Jedyne czego się obawiam, jak zwykle w meczach z udziałem Puszczy, to motywacja zawodników. Mimo wszystko uważam, że warto zagrać na zwycięstwo gospodarzy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754 |
BKS nie bez trudu wygrał 3:1
Nie wiem jak wy, ale na środę grubo pograłem derby Elbląga z III ligi Podlasie/Warmia i Mazury)
Concordia - Olimpia 2 1.55 Concordia - Olimpia (-1 1X2 Handicap) 2 2.40
Mecz zostanie rozegrany na stadionie Olimpii, która ma delikatne problemy z napastnikami. Mimo to myślę, że niesieni dopingiem odniosą bezproblemowe zwycięstwo. W poprzedniej rundzie wygrali z rywalem zza miedzy 7:0, teraz też zaczęli dobrze (4:0 ze Spartą Augustów) więc myślę, że nie będą mieli najmniejszych problemów z lokalnym rywalem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
Derby Elbląga niestety odwołane.Na kiedy - jeszcze nie wiadomo.Szkoda bo mialem to baaardzo grubo pograne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754 |
Kuchwa... Lipa bo ten mecz już 3 raz jest przekładany i za każdym razem rynek otwiera się niżej... Za pierwszym razem było 1.70, teraz 1.55, teraz pewnie otworzą na obecnym poziomie czyli koło 1.45 co się już średnio nadaje do gry. Mecz najprawdopodobniej odbędzie się już 1 kwietnia...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|