|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
2009-03-22 18:30 Widzew Łódź - Zagłębie LubinWe wtorkowym treningu nie uczestniczył Radosław Matusiak, który po spotkaniu z Koroną Kielce jest lekko poobijany. Nie jest to jednak nic poważnego. Oczywiście nadal z drużyną nie ćwiczą Łukasz Juszkiewicz oraz Arkadiusz Piech. Po tym co zobaczyłem w Kielcach jestem pełen optymizmu, bo na trudnym terenie gdzie zawsze dostawalismy tegie baty calkiem fajne zawody udalo nam sie rozegrac  Nie oszukujmy sie mysle zdroworozsadkowo i mimo iz gramy u siebie to podzial punktow nie bedzie dla mnie zly co nie zmienia faktu ze zawsze liczy sie na zwyciestwo  P.S. Kiedy poobijał sie RadoMatu  chyba w szatni jak walił głową w mur po wspaniałym wystepie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334 |
Jak dla mnie w niedzielnym meczu wejdzie 1 Jak zagramy z taką głową jak pierwsze 45 minut w Kielcach to będzie lekko łatwo i przyjemnie Jedyne o co sie obawiam to głowy Widzewiaków może kielecki mecz pokazał im że trzeba grać grać i grać dopóki przeciwnik nie jest na kolanach i mam nadzieję że "Janosik" im to wpoi
Mam pytanie do kogoś z Lubina ile jeszcze meczy nie będzie grał Michał Stasiak?
W ten week idzie dubelek Widzew i sąsiedzi o tamtym meczu napisze pod koniec tygodnia o co cmon zresztą i tak sporo osób wie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399 |
Witam. Bylo ostatnio pisane o Warcie, a Ci zrobili niespodzianke... no to jeszcze raz napisze  na regionalnej w sporcie mowili ze Zieloni w Jastrzebiu zagrają bez 4 podstawowych zawodników: Jankowski pauzuje za kartki, Batata, Magdziarz i Klatt maja jakies urazy, dodatkowo Hinc w tygodniu przechodzil grype i zagra na tabletkach. A że Warciarze to typowa ekipa wlasnego boiska, na wyjazdach gra im sie ciezko, a o ich problemach finansowych wie juz cala Polska, to 1,95 na HW Jastrzebia mozna sprobowac. Mysle ze warto rowniez sprobowac x2 1,71 na Łęczna w Swinoujsciu. Beniaminek z Pomorza nie bedzie juz sie tak liczyl na wiosne, a Górnicy maja bardzo silny sklad i wciaz chyba mysla o 3 miejscu. Pozdrawiam udanej kolejki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Witam. Bylo ostatnio pisane o Warcie, a Ci zrobili niespodzianke... no to jeszcze raz napisze  na regionalnej w sporcie mowili ze Zieloni w Jastrzebiu zagrają bez 4 podstawowych zawodników: Jankowski pauzuje za kartki, Batata, Magdziarz i Klatt maja jakies urazy, dodatkowo Hinc w tygodniu przechodzil grype i zagra na tabletkach. A że Warciarze to typowa ekipa wlasnego boiska, na wyjazdach gra im sie ciezko, a o ich problemach finansowych wie juz cala Polska, to 1,95 na HW Jastrzebia mozna sprobowac. Mysle ze warto rowniez sprobowac x2 1,71 na Łęczna w Swinoujsciu. Beniaminek z Pomorza nie bedzie juz sie tak liczyl na wiosne, a Górnicy maja bardzo silny sklad i wciaz chyba mysla o 3 miejscu. Pozdrawiam udanej kolejki  O trudnej sytuacji finansowej Warty. O braku Magdziarza ani słowa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2009
Posty: 36 |
ja bym uwazał na łęćzną, czeka ich daleka podróz do swinioujścia, a wiadomo jak podróz wykańcza, jesli dobrze licze to z łącznej nad morze jest przeszło 800-900 kilosów, wiec dla mnie NO BET
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2009
Posty: 36 |
jeszcze mi sie przypomnialo, mecze w swinioujściu to jest tak samo jak druzyny w boliwii jezdza do quito LDU, tam na wysokosci gdzie jest 5000 tys npm stadion polozony i nie ma czym oddychac, to tutaj podroz druzyn nad morze jest zabojcza i dlatego zawsze polegają, stąd wnosze ze ten mecz jest 50-50. IMO
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2009
Posty: 36 |
teraz sprawdzilem ze mecz jest o 15.30, wiec będa musieli wyjechac z łęcznej gdzies kolo 2-3 w nocy zeby byc na okolo 14 w jakims hotelu, i o 15.30 mecz wiec tymbardziej dla mnie to NO bet ze wskazaniem na Flotę
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 330
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2006
Posty: 330 |
[quote=Pumpernikiel]teraz sprawdzilem ze mecz jest o 15.30, wiec będa musieli wyjechac z łęcznej gdzies kolo 2-3 w nocy zeby byc na okolo 14 w jakims hotelu, i o 15.30 mecz wiec tymbardziej dla mnie to NO bet ze wskazaniem na Flotę
Pozdrawiam
Czasem wystarczy poszperać, myślę, że argument podróży odpada...
Ze strony Górnika:
"Dla naszej drużyny będzie to najdalszy wyjazd w historii, gdyż z Łęcznej do Świnoujścia jest ponad 800 kilometrów, dlatego też zielono-czarni w tę daleką podróż wyruszyli już w czwartek."
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2009
Posty: 460 |
Jastrzebie-Warta 1.90 3.20 3.55 1.18 1.68 1.24
Do Jastrzębia, z powodu kartek, nie pojedzie Jankowski, zastąpi go młody Steinke. Pod znakiem zapytania stoi również występ Bataty oraz Bartka Hinca. Do tego możemy dodać, iż Warta to typowy zespół swojego boiska, a punkty zdobywane na wyjeździe to rzadkość. W ramach ciekawostki można dodać, iż w historii dotychczasowych potyczek GKS Jastrzębie z Wartą Poznań zawsze zwyciężali gospodarze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,605
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,605 |
Stal Stalowa Wola - Korona Kielce
typ:2
Podobnie jak Dolcan i kilka innych zespołów, Stal Stalowa Wola walkę o utrzymanie rozpoczyna w ten weekend. W poprzedniej kolejce spotkanie z Motorem zostało odwołane z powodu fatalnego stanu murawy w Lublinie. Korona w zeszłym tygodniu pokazała nieprawdopodobny charakter w meczu dwóch pretendentów do awansu z łódzkim Widzewem. Niesieni dopingiem przez 15 tysięcy kibiców zdobyli wyrównującą bramkę w 90 minucie inkasując jeden, cenny punkt. To bez wątpienia jeszcze bardziej wzmocniło morale zespołu i w Stalowej Woli są zdecydowanym faworytem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,605
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,605 |
TUR Turek - Odra Opole
typ:1
Źle się dzieje w Opolu. W sobotę przegrali z GKSem Jastrzębie, a dziś działacze Odry czekają na sygnał z opolskiego ratusza, dotyczący nominacji klubowego kuratora. Wszystko wskazuje jednak na to, że piłkarze bieżący sezon dograją do końca. Widmo upadku wcale nie jest jednak zażegnane. Jeśli kurator uzna, że problemów Odry nie da się rozwiązać, wtedy ma prawo złożyć wniosek o likwidacje klubu. Tur przegrał przed tygodniem w Płocku z Wisłą, ale każdy śledzący mecze w I lidze wie, że jest to zespół własnego boiska. Dlatego też z wytypowaniem faworyta nie mieliśmy problemów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Stal Stalowa Wola - Korona Kielce
typ:2
Podobnie jak Dolcan i kilka innych zespołów, Stal Stalowa Wola walkę o utrzymanie rozpoczyna w ten weekend. W poprzedniej kolejce spotkanie z Motorem zostało odwołane z powodu fatalnego stanu murawy w Lublinie. Korona w zeszłym tygodniu pokazała nieprawdopodobny charakter w meczu dwóch pretendentów do awansu z łódzkim Widzewem. Niesieni dopingiem przez 15 tysięcy kibiców zdobyli wyrównującą bramkę w 90 minucie inkasując jeden, cenny punkt. To bez wątpienia jeszcze bardziej wzmocniło morale zespołu i w Stalowej Woli są zdecydowanym faworytem. Ja bym na ten mecz uważał. Koronie mecze ze Stalówką wybitnie nie leżą. Na 5 ostatnich pojedynków Korona wygrała 2, a te dwa mecz zostały beszczelnie wydrukowane. Do końca życie nie zapomne karniaka z kapelusza pod koniec meczu w Kielcach i jak piłkarze Stali (słusznie) zeszli z boiska. Latem Korona prowadziła już 2:0 i przegrała mecz 2:3. Boisko podobno dzisiaj jest marne i nie sprzyja technicznej piłce jaka grają Kielczanie. Dla Stalówki to jest jeden z ważnijeszych meczów w sezonie. Dzisiaj nie zagra także Konon, który w więkoszći sparingów pełni role najbardziej wysuniętego zawodnika. Niestety ale wcale bym się nie zdziwil jakby dzisiaj wygrała Stal. NO BET
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
Podbeskidzie-Motor Po porażce w ubiegłym tygodniu było troche krytyki zespołu z Bielska.Pierwsza połowa była pod dyktando gosci ale już w drugiej cłkowicie sie pogubili i w efekcie przegrali cały mecz 2:1.Teraz pora na inauguracje na własnym stadionie.W dzisiejszym meczu nie zagrają Ocholeche oraz rozgrywajacy Jarosz.Jak dobrze wiadomo Podbeskidzie gra swietnie na własnym terenie.Pierwszy mecz po przerwie przed własną publicznością,chęć zmazania plamy po spotkaniu w Poznaniu no i gra na podgrzewanej murawie.Mimo że padał śnieg boisko jest swietnie przygotowane.Jak sam trener mówił murawa wymusza szybką gre a to Podbeskidzie lubi grać.Dla gosci to pierwszy mecz i uważam że nie poradza sobie w "Bielskiej Twierdzy" Tak wiec dla mnie typ 1.Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034 |
Troche dziwna to sytuacja, bo drfocus - kibic Korony jak sie domyslam  upatruje niespodzianki i punktów dla Stali, ja - kibic Stalowki niestety podejrzewam, ze dziś Stal polegnie. Co do boiska to nie jest jakieś super, ale też nie jest jakieś fatalne. Co do samego meczu to wiadomo, derby, na meczu sporo kibiców, ciekawa oprawa itd. itp. Mnie do zagrania Korony przekonują jednak głownie nieoficjalne informacje o tym co dzieje się w drużynie Stali (informacji tych jednak nie bede podawał do publicznej wiadomości) oraz gra jaka pokazali piłkarze Korony w ostatnim spotkaniu. Typ: Korona Stawka: 5/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 90
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2009
Posty: 90 |
Z najbliższej kolejki gram Widzew w Świnoujściu. Najsilniejsza kadra na zapleczu, jeden z lepszych w Polsce trenerów, wszystko poukładane, jasny cel, apetyczny kurs. Imho główny kandydat do awansu w starciu z puchnącą Flotą która w pierwszych meczach na wiosnę nic nie pokazała. Po @2.3 ja to biorę, po 2-3 zwycięstwach Widzewa o takim kursie na kolejne będzie można pomarzyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
Z najbliższej kolejki gram Widzew w Świnoujściu. Najsilniejsza kadra na zapleczu, jeden z lepszych w Polsce trenerów, wszystko poukładane, jasny cel, apetyczny kurs. Imho główny kandydat do awansu w starciu z puchnącą Flotą która w pierwszych meczach na wiosnę nic nie pokazała. Po @2.3 ja to biorę, po 2-3 zwycięstwach Widzewa o takim kursie na kolejne będzie można pomarzyć. dokładnie wyśmienity kurs na Widzew 2,3 to niezła gratka biorąc pod uwagę potencjał kadrowy obydwu i rożnice pomiędzy tymi zespołami. Ja polecam dodatkowo Handi kursem 4,6 Widzew Łódź 3-1 Flota Świnoujście Znicz Pruszków 4-1 Flota Świnoujście Dolcan Ząbki 2-0 Flota Świnoujście Flota Świnoujście 0-2 Korona Kielce Flota Świnoujście 0-2 Górnik Łęczna Widzew do boju  !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
Mnie zainteresowal kurs na Gornik Łeczna 2,50 z Dolcanem Zabki Leczna ma potencjal i sklad na 3-4 miejsce , do tego uwazam trenera Stawowego za dobrego fachowca i mowie tu tylko o aspekcie filozofii gry , podejcia do treningow itd bo jako czlowieka to juz inacazej wyglada  Leczna pokazala ze moze sie liczyc w walce o 3-4 miejsce w spotkaniu z Flotą, gdzie wygrala 0-2 choc grali slabo i oddali ze 3 strzaly na bramke ,jednak wazne co jest w sieci  Wygrają ze 3 mecze z rzedu i moga wskoczyc do czolowki tabeli
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752 |
Taki Górnicy mają cel od samego poczatku,wskoczyc do czolowki i walczyc o miejsce premiowane awansem.Nawet 4 miejsce w tabeli moze dac awans.Ewentualna degradacja z extraklasy,a jesli nie to to spodziewane przeze mnie orzeczenie SN,ktore uniemozliwi Widzewowi awans do extraklasy,bo niby czemu w podobnych sytuacjach utrzymano kary degradacji dla Arki,wlasnie Gornika,Zaglebia L i S,Korony,KSzo,Polkowic,a Widzewa nie. Co do meczu to ostatni mecz w tej klasie rozgrywkowej w Zabkach zakonczyl sie zwyciestwem Dolcanu przeciwko Łecznianom ktory i tak spadl klase nizej pamietam to bo ten mecz polozyl mi pare lat temu kupon.Niepokojace jest to ze Gornik w Swinoujsciu nie blyszczal na tle przecietnej kadrowo Floty.
Podbeskidzie-Korona 1X Zaglebie-Stal 1 Zabki-Gornik X2 Flota-Widzew X2
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752 |
oczywiscie Korona-Podbeskidzie 1X
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Tylko, że Korona z Podbeskidziem gra w Kielcach
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|