Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 10 1 2 3 4 5 6 7 9 10
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
2009-03-22 18:30 Widzew Łódź - Zagłębie Lubin

We wtorkowym treningu nie uczestniczył Radosław Matusiak, który po spotkaniu z Koroną Kielce jest lekko poobijany. Nie jest to jednak nic poważnego. Oczywiście nadal z drużyną nie ćwiczą Łukasz Juszkiewicz oraz Arkadiusz Piech.

Po tym co zobaczyłem w Kielcach jestem pełen optymizmu, bo na trudnym terenie gdzie zawsze dostawalismy tegie baty calkiem fajne zawody udalo nam sie rozegrac piwo

Nie oszukujmy sie mysle zdroworozsadkowo i mimo iz gramy u siebie to podzial punktow nie bedzie dla mnie zly co nie zmienia faktu ze zawsze liczy sie na zwyciestwo tongue

P.S. Kiedy poobijał sie RadoMatu smirk chyba w szatni jak walił głową w mur po wspaniałym wystepie

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Jak dla mnie w niedzielnym meczu wejdzie 1
Jak zagramy z taką głową jak pierwsze 45 minut w Kielcach to będzie lekko łatwo i przyjemnie
Jedyne o co sie obawiam to głowy Widzewiaków może kielecki mecz pokazał im że trzeba grać grać i grać dopóki przeciwnik nie jest na kolanach i mam nadzieję że "Janosik" im to wpoi

Mam pytanie do kogoś z Lubina ile jeszcze meczy nie będzie grał Michał Stasiak?

W ten week idzie dubelek Widzew i sąsiedzi o tamtym meczu napisze pod koniec tygodnia o co cmon zresztą i tak sporo osób wie

Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
Witam. Bylo ostatnio pisane o Warcie, a Ci zrobili niespodzianke... no to jeszcze raz napisze smile na regionalnej w sporcie mowili ze Zieloni w Jastrzebiu zagrają bez 4 podstawowych zawodników: Jankowski pauzuje za kartki, Batata, Magdziarz i Klatt maja jakies urazy, dodatkowo Hinc w tygodniu przechodzil grype i zagra na tabletkach. A że Warciarze to typowa ekipa wlasnego boiska, na wyjazdach gra im sie ciezko, a o ich problemach finansowych wie juz cala Polska, to 1,95 na HW Jastrzebia mozna sprobowac. Mysle ze warto rowniez sprobowac x2 1,71 na Łęczna w Swinoujsciu. Beniaminek z Pomorza nie bedzie juz sie tak liczyl na wiosne, a Górnicy maja bardzo silny sklad i wciaz chyba mysla o 3 miejscu. Pozdrawiam udanej kolejki cool

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by Ryan20
Witam. Bylo ostatnio pisane o Warcie, a Ci zrobili niespodzianke... no to jeszcze raz napisze smile na regionalnej w sporcie mowili ze Zieloni w Jastrzebiu zagrają bez 4 podstawowych zawodników: Jankowski pauzuje za kartki, Batata, Magdziarz i Klatt maja jakies urazy, dodatkowo Hinc w tygodniu przechodzil grype i zagra na tabletkach. A że Warciarze to typowa ekipa wlasnego boiska, na wyjazdach gra im sie ciezko, a o ich problemach finansowych wie juz cala Polska, to 1,95 na HW Jastrzebia mozna sprobowac. Mysle ze warto rowniez sprobowac x2 1,71 na Łęczna w Swinoujsciu. Beniaminek z Pomorza nie bedzie juz sie tak liczyl na wiosne, a Górnicy maja bardzo silny sklad i wciaz chyba mysla o 3 miejscu. Pozdrawiam udanej kolejki cool
O trudnej sytuacji finansowej Warty.

O braku Magdziarza ani słowa.

Dołączył: Mar 2009
Posty: 36
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 36
ja bym uwazał na łęćzną, czeka ich daleka podróz do swinioujścia, a wiadomo jak podróz wykańcza, jesli dobrze licze to z łącznej nad morze jest przeszło 800-900 kilosów, wiec dla mnie NO BET

Dołączył: Mar 2009
Posty: 36
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 36
jeszcze mi sie przypomnialo, mecze w swinioujściu to jest tak samo jak druzyny w boliwii jezdza do quito LDU, tam na wysokosci gdzie jest 5000 tys npm stadion polozony i nie ma czym oddychac, to tutaj podroz druzyn nad morze jest zabojcza i dlatego zawsze polegają, stąd wnosze ze ten mecz jest 50-50. IMO

Dołączył: Mar 2009
Posty: 36
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 36
teraz sprawdzilem ze mecz jest o 15.30, wiec będa musieli wyjechac z łęcznej gdzies kolo 2-3 w nocy zeby byc na okolo 14 w jakims hotelu, i o 15.30 mecz wiec tymbardziej dla mnie to NO bet ze wskazaniem na Flotę

Pozdrawiam


Dołączył: Jan 2006
Posty: 330
?
enthusiast
enthusiast
? Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 330
[quote=Pumpernikiel]teraz sprawdzilem ze mecz jest o 15.30, wiec będa musieli wyjechac z łęcznej gdzies kolo 2-3 w nocy zeby byc na okolo 14 w jakims hotelu, i o 15.30 mecz wiec tymbardziej dla mnie to NO bet ze wskazaniem na Flotę

Pozdrawiam

Czasem wystarczy poszperać, myślę, że argument podróży odpada...

Ze strony Górnika:

"Dla naszej drużyny będzie to najdalszy wyjazd w historii, gdyż z Łęcznej do Świnoujścia jest ponad 800 kilometrów, dlatego też zielono-czarni w tę daleką podróż wyruszyli już w czwartek."

Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
addict
addict
Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
Jastrzebie-Warta 1.90 3.20 3.55 1.18 1.68 1.24

Do Jastrzębia, z powodu kartek, nie pojedzie Jankowski, zastąpi go młody Steinke. Pod znakiem zapytania stoi również występ Bataty oraz Bartka Hinca. Do tego możemy dodać, iż Warta to typowy zespół swojego boiska, a punkty zdobywane na wyjeździe to rzadkość. W ramach ciekawostki można dodać, iż w historii dotychczasowych potyczek GKS Jastrzębie z Wartą Poznań zawsze zwyciężali gospodarze.


Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,605
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,605
Stal Stalowa Wola - Korona Kielce

typ:2



Podobnie jak Dolcan i kilka innych zespołów, Stal Stalowa Wola walkę o utrzymanie rozpoczyna w ten weekend. W poprzedniej kolejce spotkanie z Motorem zostało odwołane z powodu fatalnego stanu murawy w Lublinie. Korona w zeszłym tygodniu pokazała nieprawdopodobny charakter w meczu dwóch pretendentów do awansu z łódzkim Widzewem. Niesieni dopingiem przez 15 tysięcy kibiców zdobyli wyrównującą bramkę w 90 minucie inkasując jeden, cenny punkt. To bez wątpienia jeszcze bardziej wzmocniło morale zespołu i w Stalowej Woli są zdecydowanym faworytem.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,605
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,605
TUR Turek - Odra Opole

typ:1


Źle się dzieje w Opolu. W sobotę przegrali z GKSem Jastrzębie, a dziś działacze Odry czekają na sygnał z opolskiego ratusza, dotyczący nominacji klubowego kuratora. Wszystko wskazuje jednak na to, że piłkarze bieżący sezon dograją do końca. Widmo upadku wcale nie jest jednak zażegnane. Jeśli kurator uzna, że problemów Odry nie da się rozwiązać, wtedy ma prawo złożyć wniosek o likwidacje klubu. Tur przegrał przed tygodniem w Płocku z Wisłą, ale każdy śledzący mecze w I lidze wie, że jest to zespół własnego boiska. Dlatego też z wytypowaniem faworyta nie mieliśmy problemów.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Originally Posted by Manchester City
Stal Stalowa Wola - Korona Kielce

typ:2



Podobnie jak Dolcan i kilka innych zespołów, Stal Stalowa Wola walkę o utrzymanie rozpoczyna w ten weekend. W poprzedniej kolejce spotkanie z Motorem zostało odwołane z powodu fatalnego stanu murawy w Lublinie. Korona w zeszłym tygodniu pokazała nieprawdopodobny charakter w meczu dwóch pretendentów do awansu z łódzkim Widzewem. Niesieni dopingiem przez 15 tysięcy kibiców zdobyli wyrównującą bramkę w 90 minucie inkasując jeden, cenny punkt. To bez wątpienia jeszcze bardziej wzmocniło morale zespołu i w Stalowej Woli są zdecydowanym faworytem.


Ja bym na ten mecz uważał. Koronie mecze ze Stalówką wybitnie nie leżą. Na 5 ostatnich pojedynków Korona wygrała 2, a te dwa mecz zostały beszczelnie wydrukowane. Do końca życie nie zapomne karniaka z kapelusza pod koniec meczu w Kielcach i jak piłkarze Stali (słusznie) zeszli z boiska. Latem Korona prowadziła już 2:0 i przegrała mecz 2:3. Boisko podobno dzisiaj jest marne i nie sprzyja technicznej piłce jaka grają Kielczanie. Dla Stalówki to jest jeden z ważnijeszych meczów w sezonie. Dzisiaj nie zagra także Konon, który w więkoszći sparingów pełni role najbardziej wysuniętego zawodnika. Niestety ale wcale bym się nie zdziwil jakby dzisiaj wygrała Stal. NO BET

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Podbeskidzie-Motor
Po porażce w ubiegłym tygodniu było troche krytyki zespołu z Bielska.Pierwsza połowa była pod dyktando gosci ale już w drugiej cłkowicie sie pogubili i w efekcie przegrali cały mecz 2:1.Teraz pora na inauguracje na własnym stadionie.W dzisiejszym meczu nie zagrają Ocholeche oraz rozgrywajacy Jarosz.Jak dobrze wiadomo Podbeskidzie gra swietnie na własnym terenie.Pierwszy mecz po przerwie przed własną publicznością,chęć zmazania plamy po spotkaniu w Poznaniu no i gra na podgrzewanej murawie.Mimo że padał śnieg boisko jest swietnie przygotowane.Jak sam trener mówił murawa wymusza szybką gre a to Podbeskidzie lubi grać.Dla gosci to pierwszy mecz i uważam że nie poradza sobie w "Bielskiej Twierdzy" Tak wiec dla mnie typ 1.Pozdrawiam

Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Troche dziwna to sytuacja, bo drfocus - kibic Korony jak sie domyslam wink upatruje niespodzianki i punktów dla Stali, ja - kibic Stalowki niestety podejrzewam, ze dziś Stal polegnie.

Co do boiska to nie jest jakieś super, ale też nie jest jakieś fatalne. Co do samego meczu to wiadomo, derby, na meczu sporo kibiców, ciekawa oprawa itd. itp. Mnie do zagrania Korony przekonują jednak głownie nieoficjalne informacje o tym co dzieje się w drużynie Stali (informacji tych jednak nie bede podawał do publicznej wiadomości) oraz gra jaka pokazali piłkarze Korony w ostatnim spotkaniu.

Typ: Korona
Stawka: 5/10


Dołączył: Jan 2009
Posty: 90
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 90
Z najbliższej kolejki gram Widzew w Świnoujściu. Najsilniejsza kadra na zapleczu, jeden z lepszych w Polsce trenerów, wszystko poukładane, jasny cel, apetyczny kurs. Imho główny kandydat do awansu w starciu z puchnącą Flotą która w pierwszych meczach na wiosnę nic nie pokazała. Po @2.3 ja to biorę, po 2-3 zwycięstwach Widzewa o takim kursie na kolejne będzie można pomarzyć.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Originally Posted by di.canio
Z najbliższej kolejki gram Widzew w Świnoujściu. Najsilniejsza kadra na zapleczu, jeden z lepszych w Polsce trenerów, wszystko poukładane, jasny cel, apetyczny kurs. Imho główny kandydat do awansu w starciu z puchnącą Flotą która w pierwszych meczach na wiosnę nic nie pokazała. Po @2.3 ja to biorę, po 2-3 zwycięstwach Widzewa o takim kursie na kolejne będzie można pomarzyć.

dokładnie wyśmienity kurs na Widzew 2,3 to niezła gratka biorąc pod uwagę potencjał kadrowy obydwu i rożnice pomiędzy tymi zespołami.

Ja polecam dodatkowo Handi kursem 4,6

Widzew Łódź 3-1 Flota Świnoujście
Znicz Pruszków 4-1 Flota Świnoujście
Dolcan Ząbki 2-0 Flota Świnoujście
Flota Świnoujście 0-2 Korona Kielce
Flota Świnoujście 0-2 Górnik Łęczna


Widzew do boju boks !!! wink


Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
Mnie zainteresowal kurs na Gornik Łeczna 2,50 z Dolcanem Zabki

Leczna ma potencjal i sklad na 3-4 miejsce , do tego uwazam trenera Stawowego za dobrego fachowca i mowie tu tylko o aspekcie filozofii gry , podejcia do treningow itd bo jako czlowieka to juz inacazej wyglada frown

Leczna pokazala ze moze sie liczyc w walce o 3-4 miejsce w spotkaniu z Flotą, gdzie wygrala 0-2 choc grali slabo i oddali ze 3 strzaly na bramke ,jednak wazne co jest w sieci smile

Wygrają ze 3 mecze z rzedu i moga wskoczyc do czolowki tabeli


Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
Taki Górnicy mają cel od samego poczatku,wskoczyc do czolowki i walczyc o miejsce premiowane awansem.Nawet 4 miejsce w tabeli moze dac awans.Ewentualna degradacja z extraklasy,a jesli nie to to spodziewane przeze mnie orzeczenie SN,ktore uniemozliwi Widzewowi awans do extraklasy,bo niby czemu w podobnych sytuacjach utrzymano kary degradacji dla Arki,wlasnie Gornika,Zaglebia L i S,Korony,KSzo,Polkowic,a Widzewa nie.
Co do meczu to ostatni mecz w tej klasie rozgrywkowej w Zabkach zakonczyl sie zwyciestwem Dolcanu przeciwko Łecznianom ktory i tak spadl klase nizej pamietam to bo ten mecz polozyl mi pare lat temu kupon.Niepokojace jest to ze Gornik w Swinoujsciu nie blyszczal na tle przecietnej kadrowo Floty.

Podbeskidzie-Korona 1X
Zaglebie-Stal 1
Zabki-Gornik X2
Flota-Widzew X2

Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
oczywiscie Korona-Podbeskidzie 1X

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Tylko, że Korona z Podbeskidziem gra w Kielcach

Strona 5 z 10 1 2 3 4 5 6 7 9 10

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, Sensei, betowiec, Szuman, aker, alfa, rafal08, Lukasz111), 3,072 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1