|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Zgodziłbym sie ostatecznie na posadzenie ich "okrakiem":-)
Stary Romka był w radzie konsultacyjnej Jaruzela,jak sie wiatr zmienił jął lansować "pseudo-dmowszczyznę". Na tak wrażliwym dzieciaku jak Romuś:-) musiało to sie odcisnać silnym pietnem:P Wychował się na kulcie jednostki z jednej strony i na lekturze "Nie przemogą" z drugiej - rozdwojenie jaźni murowane.
Z drugiej strony w Lidze pełno zetchaenowskich pojebuff i innych "katolików" z nadania betonowej kruchty.
Co łaczy jednych i drugich nie musze tłumaczyć:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697 |
Jezeli o obliczu parti swiadcza jej liderzy to PROSZE BARDZO PO!!!!!!!!(za tygodnikiem wprost) link:http://64.233.183.104/search?q=cache:O0C6HzE4zYIJ:ludzie.wprost.pl/sylwetka/%3FO%3D33989+Rokita+jan+kariera&hl=pl
Jan Maria Rokita urodził się w 1959 r. Ukończył prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. W latach 80. należał do NZS, był uczestnikiem Ruchu Wolność i Pokój. W rządzie Hanny Suchockiej pełnił funkcję ministra-szefa URM. Posłem na Sejm jest od 1989 r. Był jednym z liderów Unii Demokratycznej, a potem Unii Wolności. Po odejściu z UW współtworzył SKL. W latach 2000-2002 był prezesem stronnictwa. Kiedy partia decydowała, czy opuścić AWS i współpracować z Platformą Obywatelską, namawiał do pozostania w akcji, lecz o mandat posła ubiegał się z listy platformy. Zdecydował się w niej pozostać wbrew SKL, który przekształcił się w SKL-Ruch Nowej Polski. Jest posłem PO.
PODSUMOWANIE "z prądem to byle gówno płynie a pod prąd ino szlachetna ryba" ->stara prawda góralska
pozdrowionka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2004
Posty: 40 |
Co myślicie o UPR, z tego co czytałem w ich programie, to co tam piszą jest całkiem możliwe do zrealizowaniea.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533 |
hehe idealna?No do ku*** nę*** przecież to jest powtórka z koalicji AWS-UW A to ostatnie SLD nie bylo powtórka wczesniejszego? No było.I co z tego,czy ja mówie że to było dobre?Ani Ludzie AWS ani ludzie SLD nie powinni bawić sie w polityke.AWS,PO,UW,UP,SLD,PIS,SdPL-ONI JUŻ BYLI I GÓWNO ZROBILI.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Omen, na kogo będziesz głosował jak ukońcysz 18 lat?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533 |
Omen, na kogo będziesz głosował jak ukońcysz 18 lat? Mam już 18 lat i w sumie to oczywistą sprawą jest że nie ma parti na którą z czystym sumieniem można zagłosować.Na pewno tuż przed wyborami powstanie jakiś nowy "stwór" polityczny i dużo sie pozmienie.Na razie wiem na kogo nie będę głosował i zaliczam do tego grona przedewszystkim : PO-bo to odszczepieńcy AWS a dotego są strasznie zarozumiali jak np.Jasiu Rokita,i wogóle karierowicze SLD i SdPL-bo czerwony kolor do niczego nie pasuje a już napewno nie do polityki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679 |
Tak naprawde polsce jest potrzebna partia ktora bedzie miala bewzgledna wiekszosc w sejmie z charyzmatycznym premierem ktory nie bedzie sie bal podejmowac waznych decyzji dla kraju ale jakze niepopularnych i obnizajacych notowania.W tej chwili najblizej do takiej parti jest wedlug mnie PO.Przynajmniej sprawiaja takie wrazenie iz nie boja sie trudnych decyzji i z nimi zwiazanym spadkiem popularnosci.Byc moze to tylko wrazenie , ale najgorsze jest to ze niestety PO nie ma szans na to aby miec absolutna wiekszosc w parlamencie i bedzie zapewne musiala wejsc w koalicje z tymi awanturniczymi kaczorami:/ I to mnie martwi gdyz nastepne 4 lata beda pod znakiem ciaglych napiec wenatrz koalicyjnych. Szkoda ze UW ma teraz tak slaba pozycje na scenie politycznej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Omen, prawda jest taka, że nie głosując tylko szkodzisz własnemu krajowi bo zawsze jest lepszy i gorszy wybór. Twoje podejście jest w ogóle niezrozumiałe bo krytykujesz wszystkich (co każdemu wolno), ale pod koniec dnia nie potrafisz wybrać "najlepszej oferty". A to akurat trzeba zrobić.
Po prostu postaw się w sytuacji selekcjonera Reprezentacji Polski. On nie siedzi i nie ględzi, że wszyscy to lipa... tylko wybiera najlepszych spośród tych co są dostępni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
Omen, prawda jest taka, że nie głosując tylko szkodzisz własnemu krajowi bo zawsze jest lepszy i gorszy wybór. Twoje podejście jest w ogóle niezrozumiałe bo krytykujesz wszystkich (co każdemu wolno), ale pod koniec dnia nie potrafisz wybrać "najlepszej oferty". A to akurat trzeba zrobić.
Po prostu postaw się w sytuacji selekcjonera Reprezentacji Polski. On nie siedzi i nie ględzi, że wszyscy to lipa... tylko wybiera najlepszych spośród tych co są dostępni. a potem trzeba swiecic oczami przed znajomymi bo sie okaze ze ten na ktorego glosowales jest zlodziejem i oszustem dla mnie lepsze porownianie to zebranie paruset zlodzieji na jakiejs sali i pytanie sedziego ktorego wypuscic
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Najgorszy i najmniej inteligentny wybór... to nie wybierać wcale. A różnica między partiami jest dużo większa niż przedstawiasz. W życiu bym nie wrzucił wszystkich do jednego worka (np. "złodzieje"), bo kontrast na naszej arenie politycznej jest wręcz ogromny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533 |
Nie powiedziałem przecież że nie będę głosował.Mówię tylko że na razie nie ma odpowiednij parti.Oczywiście mógłbym zagłosować na UPR bo oni zrobią kilka radykalnych i potrzebnych zmian ale co z tego jak oni i tak nie wejdą do sejmu i to jest przykra prawda.Więc co mam iść głosowac na PIS tylko dlatego że są mniejszym złem niż PO czy SLD i mają szanse na wejście do sejmu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Więc co mam iść głosowac na PIS tylko dlatego że są mniejszym złem niż PO czy SLD i mają szanse na wejście do sejmu? Jeśli tak myślisz, to TAK. Głosujesz na najlepszych z możliwych i tyle. Szkoda, że nie ma u nas takiego systemu jak np. w Australii. Tam głosując na jakąś partię "A" można zaznaczyć, że jak ta partia nie wejdzie do sejmu to Twój głos zostanie przekazany partii "B".
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533 |
A tak wogóloe to mój wujek jest posłem i dobrze wiem ilu z nich tak naprawdę myśli o dobru panstwa a ilu o własnym i stąd wiem że większość kombinuje tam tylko jakby tu kogoś swojego wepchnąć na stołek.Aż 8 członków mojej rodziny pracuje na stanowiskach politycznych,urzędniczych załatwionych przez znajomości a przed wyborami nie robil tego więc chyba coś tu jest nie halo.Dlatego ja wolę głosowac na ludzi którym ufam a nie na partie bo w każdej parti roi sie od cfaniaków i karierowiczów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
W życiu bym nie wrzucił wszystkich do jednego worka (np. "złodzieje"), bo kontrast na naszej arenie politycznej jest wręcz ogromny. oczywiscie w tym "kontrascie" znacznie lepiej wypadaja przefarbowancy z AWS prawda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> oczywiscie za pare lat gdy bedzie dobiegac konca kadencja "kontrast" zmieni sie o 180 stopni na tym razem niekorzysc tak wielbionych tutaj przez niektorych POPiSowców. Nie jest dzielem przypadku fakt iz kazde kolejne wybory wygrywa opozycja - swiadczy to tylko o tym iz obojetnie kto rzadzi (a rzadzili juz wszyscy) spoleczenstwo jest z tych rzadow niezadowolone Wybieranie mniejszego zla nicczego tutaj nie zmieni - moglaby to zmienic frekwencja rzedu 5-10% na wyborach co byloby wielkim szokiem dla calej politycznej "elyty" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2004
Posty: 40 |
SdPl uratuje polską lewice! Zobaczycie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533 |
SdPl uratuje polską lewice! Zobaczycie! heh a po co ją ratować???? Trzeba ją pochować i już więcej nie odgrzebywać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664 |
Cieszy wysokie miejsce UPR tuz za PO,potwierdza sie opinia ze UPR to partia ludzi myslacych(Tacy sa na forum:))Cieszy niskie poparcie dla komuchow,zastanawia poparcie dla zydow z UW az 10%!Przeciez oni dawno sie skompromitowali.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
tylko, że przed eurowyborami często na internecie UPR miała po 10% a w wyborach niecałe 2% o ile dobrze pamiętam.
Tak więc, różne internetowe sondaże są dla mnie niezbyt wiarygodne jeśli chodzi o tę partię
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
heh a po co ją ratować???? Trzeba ją pochować i już więcej nie odgrzebywać. W Polsce jest potrzebna "normalna" partia lewicowa jako pewna przeciwwaga dla innych opcji. W USA mamy partię Demokratyczną, w Wielkiej Brytanii zaś partię 'Labour' (obecnie przy władzy). Czasami zapominamy, że prawdziwą lewicą to był AWS. Jakiekolwiek porównania tej partii do UW czy PO są po prostu śmieszne. To właśnie AWS jest takim lewicowym betonem opartym o związki zawodowe. Dlatego osobiście cieszyłbym się z braku AWS (prawdziwy lewicowy beton) oraz SLD (dawny partyjny beton) w przyszłym sejmie. Najchętniej na pozycji przyszłego Premiera widziałbym Rokitę - wydaje mi się to być najlepszy kandydat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Najchętniej na pozycji przyszłego Premiera widziałbym Rokitę - wydaje mi się to być najlepszy kandydat. Myslałem ,że dziś nic bardziej kosmicznego od porażki Bilbao się nie zdarzy,a jednak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Conrad,z calym szacunkiem dla Ciebie,ale rozwaliłes mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|