Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#301968 25/02/2005 19:19
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Zgodziłbym sie ostatecznie na posadzenie ich "okrakiem":-)

Stary Romka był w radzie konsultacyjnej Jaruzela,jak sie wiatr zmienił jął lansować "pseudo-dmowszczyznę".
Na tak wrażliwym dzieciaku jak Romuś:-) musiało to sie odcisnać silnym pietnem:P
Wychował się na kulcie jednostki z jednej strony i na lekturze "Nie przemogą" z drugiej - rozdwojenie jaźni murowane.

Z drugiej strony w Lidze pełno zetchaenowskich pojebuff i innych "katolików" z nadania betonowej kruchty.

Co łaczy jednych i drugich nie musze tłumaczyć:-)

Bonus: Unibet
#301969 26/02/2005 01:09
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
Jezeli o obliczu parti swiadcza jej liderzy
to PROSZE BARDZO PO!!!!!!!!(za tygodnikiem wprost)
link:http://64.233.183.104/search?q=cache:O0C6HzE4zYIJ:ludzie.wprost.pl/sylwetka/%3FO%3D33989+Rokita+jan+kariera&hl=pl

Jan Maria Rokita urodził się w 1959 r. Ukończył prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. W latach 80. należał do NZS, był uczestnikiem Ruchu Wolność i Pokój. W rządzie Hanny Suchockiej pełnił funkcję ministra-szefa URM. Posłem na Sejm jest od 1989 r. Był jednym z liderów Unii Demokratycznej, a potem Unii Wolności. Po odejściu z UW współtworzył SKL. W latach 2000-2002 był prezesem stronnictwa. Kiedy partia decydowała, czy opuścić AWS i współpracować z Platformą Obywatelską, namawiał do pozostania w akcji, lecz o mandat posła ubiegał się z listy platformy. Zdecydował się w niej pozostać wbrew SKL, który przekształcił się w SKL-Ruch Nowej Polski. Jest posłem PO.

PODSUMOWANIE
"z prądem to byle gówno płynie a pod prąd ino szlachetna ryba" ->stara prawda góralska

pozdrowionka

#301970 26/02/2005 09:11
Dołączył: Jun 2004
Posty: 40
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 40
Co myślicie o UPR, z tego co czytałem w ich programie, to co tam piszą jest całkiem możliwe do zrealizowaniea.

#301971 26/02/2005 09:41
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
Quote
Quote
hehe idealna?No do ku*** nę*** przecież to jest powtórka z koalicji AWS-UW

A to ostatnie SLD nie bylo powtórka wczesniejszego?

No było.I co z tego,czy ja mówie że to było dobre?Ani Ludzie AWS ani ludzie SLD nie powinni bawić sie w polityke.AWS,PO,UW,UP,SLD,PIS,SdPL-ONI JUŻ BYLI I GÓWNO ZROBILI.

#301972 26/02/2005 09:58
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Omen, na kogo będziesz głosował jak ukońcysz 18 lat?

#301973 26/02/2005 10:05
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
Quote
Omen, na kogo będziesz głosował jak ukońcysz 18 lat?
Mam już 18 lat i w sumie to oczywistą sprawą jest że nie ma parti na którą z czystym sumieniem można zagłosować.Na pewno tuż przed wyborami powstanie jakiś nowy "stwór" polityczny i dużo sie pozmienie.Na razie wiem na kogo nie będę głosował i zaliczam do tego grona przedewszystkim :

PO-bo to odszczepieńcy AWS a dotego są strasznie zarozumiali jak np.Jasiu Rokita,i wogóle karierowicze
SLD i SdPL-bo czerwony kolor do niczego nie pasuje a już napewno nie do polityki.

#301974 26/02/2005 12:51
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
Tak naprawde polsce jest potrzebna partia ktora bedzie miala bewzgledna wiekszosc w sejmie z charyzmatycznym premierem ktory nie bedzie sie bal podejmowac waznych decyzji dla kraju ale jakze niepopularnych i obnizajacych notowania.W tej chwili najblizej do takiej parti jest wedlug mnie PO.Przynajmniej sprawiaja takie wrazenie iz nie boja sie trudnych decyzji i z nimi zwiazanym spadkiem popularnosci.Byc moze to tylko wrazenie , ale najgorsze jest to ze niestety PO nie ma szans na to aby miec absolutna wiekszosc w parlamencie i bedzie zapewne musiala wejsc w koalicje z tymi awanturniczymi kaczorami:/ I to mnie martwi gdyz nastepne 4 lata beda pod znakiem ciaglych napiec wenatrz koalicyjnych. Szkoda ze UW ma teraz tak slaba pozycje na scenie politycznej.

#301975 26/02/2005 12:57
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Omen, prawda jest taka, że nie głosując tylko szkodzisz własnemu krajowi bo zawsze jest lepszy i gorszy wybór. Twoje podejście jest w ogóle niezrozumiałe bo krytykujesz wszystkich (co każdemu wolno), ale pod koniec dnia nie potrafisz wybrać "najlepszej oferty". A to akurat trzeba zrobić.

Po prostu postaw się w sytuacji selekcjonera Reprezentacji Polski. On nie siedzi i nie ględzi, że wszyscy to lipa... tylko wybiera najlepszych spośród tych co są dostępni.

#301976 26/02/2005 13:15
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Quote
Omen, prawda jest taka, że nie głosując tylko szkodzisz własnemu krajowi bo zawsze jest lepszy i gorszy wybór. Twoje podejście jest w ogóle niezrozumiałe bo krytykujesz wszystkich (co każdemu wolno), ale pod koniec dnia nie potrafisz wybrać "najlepszej oferty". A to akurat trzeba zrobić.

Po prostu postaw się w sytuacji selekcjonera Reprezentacji Polski. On nie siedzi i nie ględzi, że wszyscy to lipa... tylko wybiera najlepszych spośród tych co są dostępni.

a potem trzeba swiecic oczami przed znajomymi bo sie okaze ze ten na ktorego glosowales jest zlodziejem i oszustem

dla mnie lepsze porownianie to zebranie paruset zlodzieji na jakiejs sali i pytanie sedziego ktorego wypuscic

#301977 26/02/2005 13:44
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Najgorszy i najmniej inteligentny wybór... to nie wybierać wcale. A różnica między partiami jest dużo większa niż przedstawiasz. W życiu bym nie wrzucił wszystkich do jednego worka (np. "złodzieje"), bo kontrast na naszej arenie politycznej jest wręcz ogromny.

#301978 26/02/2005 13:50
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
Nie powiedziałem przecież że nie będę głosował.Mówię tylko że na razie nie ma odpowiednij parti.Oczywiście mógłbym zagłosować na UPR bo oni zrobią kilka radykalnych i potrzebnych zmian ale co z tego jak oni i tak nie wejdą do sejmu i to jest przykra prawda.Więc co mam iść głosowac na PIS tylko dlatego że są mniejszym złem niż PO czy SLD i mają szanse na wejście do sejmu?

#301979 26/02/2005 13:53
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Quote
Więc co mam iść głosowac na PIS tylko dlatego że są mniejszym złem niż PO czy SLD i mają szanse na wejście do sejmu?
Jeśli tak myślisz, to TAK. Głosujesz na najlepszych z możliwych i tyle.

Szkoda, że nie ma u nas takiego systemu jak np. w Australii. Tam głosując na jakąś partię "A" można zaznaczyć, że jak ta partia nie wejdzie do sejmu to Twój głos zostanie przekazany partii "B".

#301980 26/02/2005 13:56
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
A tak wogóloe to mój wujek jest posłem i dobrze wiem ilu z nich tak naprawdę myśli o dobru panstwa a ilu o własnym i stąd wiem że większość kombinuje tam tylko jakby tu kogoś swojego wepchnąć na stołek.Aż 8 członków mojej rodziny pracuje na stanowiskach politycznych,urzędniczych załatwionych przez znajomości a przed wyborami nie robil tego więc chyba coś tu jest nie halo.Dlatego ja wolę głosowac na ludzi którym ufam a nie na partie bo w każdej parti roi sie od cfaniaków i karierowiczów.

#301981 26/02/2005 14:04
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Quote
W życiu bym nie wrzucił wszystkich do jednego worka (np. "złodzieje"), bo kontrast na naszej arenie politycznej jest wręcz ogromny.

oczywiscie w tym "kontrascie" znacznie lepiej wypadaja przefarbowancy z AWS prawda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> oczywiscie za pare lat gdy bedzie dobiegac konca kadencja "kontrast" zmieni sie o 180 stopni na tym razem niekorzysc tak wielbionych tutaj przez niektorych POPiSowców.

Nie jest dzielem przypadku fakt iz kazde kolejne wybory wygrywa opozycja - swiadczy to tylko o tym iz obojetnie kto rzadzi (a rzadzili juz wszyscy) spoleczenstwo jest z tych rzadow niezadowolone

Wybieranie mniejszego zla nicczego tutaj nie zmieni - moglaby to zmienic frekwencja rzedu 5-10% na wyborach co byloby wielkim szokiem dla calej politycznej "elyty" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />

#301982 27/02/2005 12:49
Dołączył: Jun 2004
Posty: 40
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 40
SdPl uratuje polską lewice! Zobaczycie!

#301983 27/02/2005 13:17
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
Quote
SdPl uratuje polską lewice! Zobaczycie!
heh a po co ją ratować???? Trzeba ją pochować i już więcej nie odgrzebywać.

#301984 27/02/2005 18:28
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664
Z
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664
Cieszy wysokie miejsce UPR tuz za PO,potwierdza sie opinia ze UPR to partia ludzi myslacych(Tacy sa na forum:))Cieszy niskie poparcie dla komuchow,zastanawia poparcie dla zydow z UW az 10%!Przeciez oni dawno sie skompromitowali.

#301985 27/02/2005 18:58
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
tylko, że przed eurowyborami często na internecie UPR miała po 10% a w wyborach niecałe 2% o ile dobrze pamiętam.

Tak więc, różne internetowe sondaże są dla mnie niezbyt wiarygodne jeśli chodzi o tę partię

#301986 27/02/2005 19:00
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Quote
heh a po co ją ratować???? Trzeba ją pochować i już więcej nie odgrzebywać.
W Polsce jest potrzebna "normalna" partia lewicowa jako pewna przeciwwaga dla innych opcji. W USA mamy partię Demokratyczną, w Wielkiej Brytanii zaś partię 'Labour' (obecnie przy władzy).

Czasami zapominamy, że prawdziwą lewicą to był AWS. Jakiekolwiek porównania tej partii do UW czy PO są po prostu śmieszne. To właśnie AWS jest takim lewicowym betonem opartym o związki zawodowe.

Dlatego osobiście cieszyłbym się z braku AWS (prawdziwy lewicowy beton) oraz SLD (dawny partyjny beton) w przyszłym sejmie. Najchętniej na pozycji przyszłego Premiera widziałbym Rokitę - wydaje mi się to być najlepszy kandydat.

#301987 27/02/2005 19:28
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Najchętniej na pozycji przyszłego Premiera widziałbym Rokitę - wydaje mi się to być najlepszy kandydat.

Myslałem ,że dziś nic bardziej kosmicznego od porażki Bilbao się nie zdarzy,a jednak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Conrad,z calym szacunkiem dla Ciebie,ale rozwaliłes mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, ANZELMO, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, JelineK), 1,707 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,333
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1