|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />
7:30 pm Charlotte @ New Jersey 8:00 pm Cleveland @ Indiana 8:00 pm Denver @ Memphis 8:30 pm Washington @ Chicago 8:30 pm Toronto @ Milwaukee 9:00 pm Boston @ Utah 10:00 pm Atlanta @ Portland 10:30 pm Detroit@ LA Lakers 10:30 pm Minnesota @ Seattle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />
Last edited by amkwish; 25/02/2005 13:59.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Jeszcze dokładnie nie analizowałem, ale zagram dziś dużo zwycięstw gospodarzy (a może i 9), wszystko zależy od handicapów ustalonych przez bukuff! Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
A ja poważnie myśle nad zwycięstwem Atlanty na wyjezdzie , 15 meczy pod rząd porażki , a Portland lubi przegrywać z takimi rywalami , jak handi będzie na Atlante ponad 10 to z pewnością zagram
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 86
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2005
Posty: 86 |
jeżeli w atlancie nie zagra gary payton (zamieniony za a>walkera) to może być bardzo ciężko przypominam żeby sprawdzic zmiany w zespołach bo niektóre wyglądają naprawde interesująco (webber) wiec można troche wdupić skusił bym się na takie mecze la-detroit 1 może może utah-boston 2 seattle-minesota 1 bo minesota w dużym dołku ale tu kurs bedzie bardzo mały no i może zwycięstwo waszyngtonu nad chicago
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 423
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 423 |
Na dzis dosc pewny wydaje sie typ Milwukee z Toronto 1(-4), Kozły po powrocie Reeda ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji, kolejny atut to własne boisko, na którym wartość Bucksów znacznie wzrasta. No i przede wszystkim ostatnie pojedynki miedzy tymi druzynami, Kozły brały wzsystko, zarówno home jak i away win.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
W dużej mierze zgadzam się z Krajanem,nie szukałbym dzis "dwójek",oprócz jednej,dla mnie w miare pewnej,mianowicie wygranej Pistons w LA.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940 |
Dzisiejszy typ na 2 dla Bostonu wcale nie jest na siłę, to przed ostatni mecz ich wyjazdowej serii w ,której nie odnieśli jeszcze zwycięstwa, przed nimi jeszcze mecz z Phoenix ,więc jeżeli niechcą przywieźć do domu samych porażek muszą dziś wygrać. Mam nadzieję,że powrót do druzyny A.Walkera wpłynie pozytywnie i chłopaki z Bostonu będą grać lepiej niż ostatnio.
over 186 w New Jersey - [color:"green"]rzucić w końcu więcej punktów zważyszy na to,żę przyjeżdżają do nich bobki,które lubią ofensywny basket i mistrzami obrony i zwalniania akcji nie są.[/color]
[/b] over 202 w Chicago[/b] - grają moje dwie ulubione wschodnie drużyny,więc nie śmiem opowiadać się po którejś ze strona,powrót Hughesa pozwoli ponownie czarodziejom ustabilizować liczbęzdobywanych punktów na poziomie ponad 100.Chicago ostatnimi czasy rówież zaliczam do ekip overowych i akurat w meczu z Wizards nie powinno się nic zmienić.
Aby płynnie powróćić do grania zagram sobie te trzy typy ozpisie 2z3 plus pewniaki jak dla mnie Milwaukee i Seattle
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
po dośc długiej przerwie która wybiła mnie troche z rytmu spróbuje dzisiaj za małe stawki Pistons ML,wprawdzie Lakersi po powrocie Kobego wprawdzie coraz lepiej,ale uważam że na super-defensywe Tłoków,sam Bryant to za mało
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Po analizie , musze stwierdzić że dziś jak dla mnie warto grać:Detroit , Milwaukee też powinno , korci mnie +hc dać na Washington nie sądze aby Chicago dziś rozbiło Wizards , bykom musi sie przytrafić w końcu słabszy mecz , licze na dobry występ Arenasa , tak to widze dzisiaj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614 |
Hej, co sadzicie o meczy Seattle - Minesota? Wedlug mnie over 191 jest prawie "pewny".
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
W porownaniu z moim porannym postem są niewielkie zmiany. Na dziś wybrałem 6 zdarzeń które zagrałem jako rozpisy i combos oraz jeden singielek: 1) rozpis 2/3 Indiana Pacers - Cleveland Cavaliers 1(-3,0) Milwaukee Bucks - Toronto Raptors 1(-4,5) Memphis Grizzlies - Denver Nuggets 1(-4,0) 2) rozpis 2/3 Memphis Grizzlies - Denver Nuggets 1(-4,0) Los Angeles Lakers - Detroit Pistons 1 /2.30/ Utah Jazz - Boston Celtics 1(-3,0)
combos: Indiana Pacers - Cleveland Cavaliers 1(-3,0) Milwaukee Bucks - Toronto Raptors 1(-4,5) Memphis Grizzlies - Denver Nuggets 1(-4,0) Utah Jazz - Boston Celtics over 197,5 Los Angeles Lakers - Detroit Pistons 1 /2.30/
i singielek (grubiej: Milwaukee Bucks - Toronto Raptors 1(-4,5)
narazie tyle zobaczymy może coś się jeszcze urodzi! Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Po analizie , musze stwierdzić że dziś jak dla mnie warto grać:Detroit , Milwaukee też powinno , korci mnie +hc dać na Washington nie sądze aby Chicago dziś rozbiło Wizards , bykom musi sie przytrafić w końcu słabszy mecz , licze na dobry występ Arenasa , tak to widze dzisiaj. Moge sie pod tymi typami podpisać oburącz:-) Myslę jednak,ze chyba nie warto zabijac sie o handi dla Bucks skoro na ML mamy 1,60. Dla mnie dobrym typem jest równiez under w Chicago i overy w NJ oraz Indianapolis. To na razie tyle,bo doszedłem tylko do 2:30 na razie:-) Memphis - Denver na live w B&W i na C+,więc nastawiam się w tym meczu na typy ad hoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 423
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 423 |
Memphis po serii wschodnich wojaży wrociło do domu na tarczy, 3 porazki i dzis najwyzszy czas na przełamanie. Co prawda jeszce nie w pełnym skladzie ale dzis licze na ich wygrana. 1 za 1,50 lub handicap(-4,5) wygladaja kuszaco. Denver gra niby lepiej po zmianie trenera, ale graja w kratke i dzis wypadlo na ich przegraną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
a co sadzicie o taki dubelku New Jersey + Bucks?? warto zagrac za grubiej?? jakie przeciwskazania?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Chyba Bucks nas przewiozło dzisiaj co
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521 |
No Bucks nas powiozło, nie wiem co sie dzieje z tym Toronto! Najpierw cały czas plecy, kłótnie z trenerem Mitchellem, sadzanie na ławie pierwszopiatkowych zawodników, a teraz chyba ze 3 wygrane pod rząd, w tym 2 na wyjazdach... Masakra
Naszczęście typowany przeze mnie wczoraj Under w meczu NJ Nets - Charlotte Bobcats wszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />...
Re: Grupa ekspertow [Re: MaRcIn_7] #1491389 - 25/02/2005 17:12 Typ nr: 02 Zdarzenie: New Jersey Nets - Charlotte Bobcats Typ: Under 185,5 Kurs: 1,91 Data: 26.02.2005. Godzina: 01:30 Bukmacher: Betandwin Stawka: 7 Ewentualna wygrana: 13,37 Pozostaly stan konta: 99,10
Dzisiaj ciekawe zdarzenie w nasze ukochanej lidze. Bobki przyjeżdżają do New Jersey, aby powalczyć z Netsami. Uważam, że obie drużyny nie zdobędą dzisiaj więcej niż 185,5 pkt. Przesłankami tego zdarzenia są: Średnia punktów zdobywanych przez Nets w tym sezonie to 89,85, natomiast średnia Bobków to 93,35. Średnia punktów zdobywanych przez Nets w ty sezonie w domu to 89,04, a przez Bobcats na wyjeździe to 92,24! Nets to typowy zespół underowy. Poza Carterem i Kiddem praktycznie nie ma tam kto zdobywać punktów. Z kolei Rysie z Charlotte też nie grzeszą jakimiś supersnajperami. Dlatego myślę, że dzisiaj padnie tutaj under.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|