Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#302063 25/02/2005 09:59
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />

7:30 pm Charlotte @ New Jersey
8:00 pm Cleveland @ Indiana
8:00 pm Denver @ Memphis
8:30 pm Washington @ Chicago
8:30 pm Toronto @ Milwaukee
9:00 pm Boston @ Utah
10:00 pm Atlanta @ Portland
10:30 pm Detroit@ LA Lakers
10:30 pm Minnesota @ Seattle

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />

Last edited by amkwish; 25/02/2005 13:59.
Bonus: Unibet
#302064 25/02/2005 11:28
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Jeszcze dokładnie nie analizowałem, ale zagram dziś dużo zwycięstw gospodarzy (a może i 9), wszystko zależy od handicapów ustalonych przez bukuff!
Pozdrawiam
KRAJAN

#302065 25/02/2005 11:52
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
A ja poważnie myśle nad zwycięstwem Atlanty na wyjezdzie , 15 meczy pod rząd porażki , a Portland lubi przegrywać z takimi rywalami , jak handi będzie na Atlante ponad 10 to z pewnością zagram

#302066 25/02/2005 12:22
Dołączył: Feb 2005
Posty: 86
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 86
jeżeli w atlancie nie zagra gary payton (zamieniony za a>walkera) to może być bardzo ciężko przypominam żeby sprawdzic zmiany w zespołach bo niektóre wyglądają naprawde interesująco (webber) wiec można troche wdupić
skusił bym się na takie mecze
la-detroit 1 może może
utah-boston 2
seattle-minesota 1 bo minesota w dużym dołku ale tu kurs bedzie bardzo mały
no i może zwycięstwo waszyngtonu nad chicago

#302067 25/02/2005 12:33
Dołączył: Nov 2004
Posty: 423
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 423
Na dzis dosc pewny wydaje sie typ Milwukee z Toronto 1(-4), Kozły po powrocie Reeda ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji, kolejny atut to własne boisko, na którym wartość Bucksów znacznie wzrasta. No i przede wszystkim
ostatnie pojedynki miedzy tymi druzynami, Kozły brały wzsystko, zarówno home jak i away win.

#302068 25/02/2005 14:08
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
W dużej mierze zgadzam się z Krajanem,nie szukałbym dzis "dwójek",oprócz jednej,dla mnie w miare pewnej,mianowicie wygranej Pistons w LA.

#302069 25/02/2005 15:33
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
Dzisiejszy typ na 2 dla Bostonu wcale nie jest na siłę, to przed ostatni mecz ich wyjazdowej serii w ,której nie odnieśli jeszcze zwycięstwa, przed nimi jeszcze mecz z Phoenix ,więc jeżeli niechcą przywieźć do domu samych porażek muszą dziś wygrać. Mam nadzieję,że powrót do druzyny A.Walkera wpłynie pozytywnie i chłopaki z Bostonu będą grać lepiej niż ostatnio.

over 186 w New Jersey - [color:"green"]rzucić w końcu więcej punktów zważyszy na to,żę przyjeżdżają do nich bobki,które lubią ofensywny basket i mistrzami obrony i zwalniania akcji nie są.[/color]

[/b] over 202 w Chicago[/b] - grają moje dwie ulubione wschodnie drużyny,więc nie śmiem opowiadać się po którejś ze strona,powrót Hughesa pozwoli ponownie czarodziejom ustabilizować liczbęzdobywanych punktów na poziomie ponad 100.Chicago ostatnimi czasy rówież zaliczam do ekip overowych i akurat w meczu z Wizards nie powinno się nic zmienić.

Aby płynnie powróćić do grania zagram sobie te trzy typy ozpisie 2z3 plus pewniaki jak dla mnie Milwaukee i Seattle

#302070 25/02/2005 19:21
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
po dośc długiej przerwie która wybiła mnie troche z rytmu spróbuje dzisiaj za małe stawki Pistons ML,wprawdzie Lakersi po powrocie Kobego wprawdzie coraz lepiej,ale uważam że na super-defensywe Tłoków,sam Bryant to za mało

#302071 25/02/2005 19:38
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Po analizie , musze stwierdzić że dziś jak dla mnie warto grać:Detroit , Milwaukee też powinno , korci mnie +hc dać na Washington nie sądze aby Chicago dziś rozbiło Wizards , bykom musi sie przytrafić w końcu słabszy mecz , licze na dobry występ Arenasa , tak to widze dzisiaj.

#302072 25/02/2005 19:41
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
Hej, co sadzicie o meczy Seattle - Minesota? Wedlug mnie over 191 jest prawie "pewny".

#302073 25/02/2005 20:16
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
W porownaniu z moim porannym postem są niewielkie zmiany. Na dziś wybrałem 6 zdarzeń które zagrałem jako rozpisy i combos oraz jeden singielek:
1) rozpis 2/3
Indiana Pacers - Cleveland Cavaliers 1(-3,0)
Milwaukee Bucks - Toronto Raptors 1(-4,5)
Memphis Grizzlies - Denver Nuggets 1(-4,0)

2) rozpis 2/3
Memphis Grizzlies - Denver Nuggets 1(-4,0)
Los Angeles Lakers - Detroit Pistons 1 /2.30/
Utah Jazz - Boston Celtics 1(-3,0)

combos:
Indiana Pacers - Cleveland Cavaliers 1(-3,0)
Milwaukee Bucks - Toronto Raptors 1(-4,5)
Memphis Grizzlies - Denver Nuggets 1(-4,0)
Utah Jazz - Boston Celtics over 197,5
Los Angeles Lakers - Detroit Pistons 1 /2.30/

i singielek (grubiej:
Milwaukee Bucks - Toronto Raptors 1(-4,5)

narazie tyle zobaczymy może coś się jeszcze urodzi!
Pozdrawiam
KRAJAN

#302074 25/02/2005 21:37
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Po analizie , musze stwierdzić że dziś jak dla mnie warto grać:Detroit , Milwaukee też powinno , korci mnie +hc dać na Washington nie sądze aby Chicago dziś rozbiło Wizards , bykom musi sie przytrafić w końcu słabszy mecz , licze na dobry występ Arenasa , tak to widze dzisiaj.

Moge sie pod tymi typami podpisać oburącz:-)

Myslę jednak,ze chyba nie warto zabijac sie o handi dla Bucks skoro na ML mamy 1,60.

Dla mnie dobrym typem jest równiez under w Chicago i overy w NJ oraz Indianapolis.

To na razie tyle,bo doszedłem tylko do 2:30 na razie:-)

Memphis - Denver na live w B&W i na C+,więc nastawiam się w tym meczu na typy ad hoc.

#302075 25/02/2005 22:03
Dołączył: Nov 2004
Posty: 423
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 423
Memphis po serii wschodnich wojaży wrociło do domu na tarczy, 3 porazki i dzis najwyzszy czas na przełamanie. Co prawda jeszce nie w pełnym skladzie ale dzis licze na ich wygrana. 1 za 1,50 lub handicap(-4,5) wygladaja kuszaco.
Denver gra niby lepiej po zmianie trenera, ale graja w kratke i dzis wypadlo na ich przegraną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#302076 25/02/2005 23:29
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
a co sadzicie o taki dubelku New Jersey + Bucks?? warto zagrac za grubiej?? jakie przeciwskazania?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#302077 26/02/2005 09:34
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Chyba Bucks nas przewiozło dzisiaj co

#302078 26/02/2005 09:50
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
No Bucks nas powiozło, nie wiem co sie dzieje z tym Toronto! Najpierw cały czas plecy, kłótnie z trenerem Mitchellem, sadzanie na ławie pierwszopiatkowych zawodników, a teraz chyba ze 3 wygrane pod rząd, w tym 2 na wyjazdach... Masakra

Naszczęście typowany przeze mnie wczoraj Under w meczu
NJ Nets - Charlotte Bobcats wszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />...

Re: Grupa ekspertow [Re: MaRcIn_7]
#1491389 - 25/02/2005 17:12

Typ nr: 02
Zdarzenie: New Jersey Nets - Charlotte Bobcats
Typ: Under 185,5
Kurs: 1,91
Data: 26.02.2005.
Godzina: 01:30
Bukmacher: Betandwin
Stawka: 7
Ewentualna wygrana: 13,37
Pozostaly stan konta: 99,10

Dzisiaj ciekawe zdarzenie w nasze ukochanej lidze. Bobki przyjeżdżają do New Jersey, aby powalczyć z Netsami. Uważam, że obie drużyny nie zdobędą dzisiaj więcej niż 185,5 pkt. Przesłankami tego zdarzenia są: Średnia punktów zdobywanych przez Nets w tym sezonie to 89,85, natomiast średnia Bobków to 93,35. Średnia punktów zdobywanych przez Nets w ty sezonie w domu to 89,04, a przez Bobcats na wyjeździe to 92,24! Nets to typowy zespół underowy. Poza Carterem i Kiddem praktycznie nie ma tam kto zdobywać punktów. Z kolei Rysie z Charlotte też nie grzeszą jakimiś supersnajperami. Dlatego myślę, że dzisiaj padnie tutaj under.


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, betowiec, aker, forty, alfa, $-man), 2,746 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,427
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1