|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />
1:00 pm 19.00 Orlando @ Miami 7:00 pm 01.00 Chicago @ Charlotte 7:30 pm 01.30 Indiana @ New York 7:30 pm 01.30 Sacramento @ Philadelphia 8:30 pm 02.30 Phoenix @ Dallas 8:30 pm 02.30 Memphis @ San Antonio
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />
Last edited by amkwish; 26/02/2005 19:43.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Jak dla mnie ciekawie wygląa , under w Charlotte-Chicago , sądze że jest możliwy , choć nie znam linii jeszcze jaką wystawi my book, New York ciężko , raczej bym oscylował na Indiane ale under tam też mi sie widzi , dallas na pewno over tylko niewiem jak wysoka będzie linia , sądze ze jak około 225 to powinna zostać przekroczona , san antonio sądze że zaunderuje grubo z Memphis , nie powinno paśc więcej jak 190 pkt , więc czekam na linie w tych granicach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521 |
Linia na San Antonio - Memphis wynosi 178,5 w Betandwin. Dla mnie jak nic over!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,056
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,056 |
Panowie mam pytanie sorry ze nie zwiazane z tematem ale potrzebuje szybkiej odpowiedzi w GB postawilem wczoraj dwa kpony. W jednym mialem tor z HC a w drugim BUCKS z HC jakim cudem zostaly one przyjete ?? normalnie nie da sie u jednego booka postawic na to samo spotkanie przeciwnych zakladoow blad GB ?? czy czegos nie wiem ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
KostneR jeśli zagrałes 2 oddzielne kupony i na jednym Toronto z plusowym handi a na drugim kuponie Bucks z ujemnym to gdzie widzisz problem? Gdyby zagral te zdarzenia na jednym to bym sie zdziwil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,056
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,056 |
gooniek ale w kazdej innej dyscyplinie nie da sie u jednego booka zagrac przeciwnych druzyn np w 2 singlach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644 |
Witam, czy sa moze jakeis uzasadnione przesłanki żeby graćdzis na miami z orlando ?? chcialbym grubiej przyciac miami...co Wy na to ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11 |
WITAM:) wszystkich
odnosnie lini PHO - DAL to watpie zeby przekroczyli linie wiecej niz 230 jak to zrobili ostatnio gdzie linia byla 229,5 a rzucili 232 points.wyczytalem ze kontuzjowani sa zawodnicy ponizej sam bym zagral na over!!! dzisiaj jest inna sytuacja hehe.. linia 220 points
Injuries Phoenix Suns Player Injury A. Stoudemire, C Prob Sat - Personal Q. Richardson, SG Prob Sat - Achilles S. Nash, PG Ques Sat - Hamstring
Wiadomo ze te 2 druzyny to niezle siekacze w lidze bo w ostatnich 10-ciu spotkaniach maja łaczna srednia 225 points a dallas jest na fali na dodatek!
Jednak linie do zagrania to chyba jednak
New York Knicks - Indiana Pacers 189.5 typ 9/10 over San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies 176.5 10/10 over nie sa wysokie jak na te druzyny nie czytaja statystyk chyba hehe maly prezent od buk.?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> SA i MEM łacznie e sredniej z ostatnich 10 meczy poprawili skutecznosc nie wiele ale poprawili i maja 191,4 to łacznie wiec jesli Tim Duncan znow zagra taki mecz jak z Huston i rzuci okolo 30 oczek to spokojnie, memphis zaczyna chyba passe na overy po 6 z rzedu underów musza w koncu cos rzucic nadal co prawda jest kontuzjowany ich lider gasol ale graja ostatnio na lini pond 80 punktów na mecz.
w sumie NBA zaskakuje coraz bardziej ostatnio mecz sacramento z dallas nie gralo w sacramento 3 podstawowych w tym webber! i potrafia rzucac! zobaczymy hehe
Na pewno nie ruszam tego spotkania SAC - PHI! wiadomo co sie ostatnio wydarzylo na rynku transferowym i tu nie wiadomo jescze czy zagraja przeciwko swojemu bylemu zespolowi w tym spotkaniu. moze ktos ma info na ten temat??
a co zrobi Miami bez Shaqa? ten mecz rowniez pozostaje do odpuszczenia w sferze under/over.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
W takim razie w expie prezent 220 linia!
[color:"green"] helmudinho,mam prośbe do Ciebie:-) Jak zakladasz temat,wpisz pełna date,bym nie musiał 4 dzień z rzędu(jutro,hehe)dopisywać "2005" Jeszcze jedno i to również prośba do wszystkich naszych Userów - nie ma sensu cytować całego dlugiego posta,by potem dopisać jedno swoje zdanie. [/color]
Last edited by amkwish; 26/02/2005 19:49.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Na dzis suche typy bez opisów. Jak znajdę chwilkę później to krótkie uzasadnienia. Mecz w toku (przerwa) Miami - Orlando - 1(-4,5) i over 199,5 Będzie bardzo ciężko, ale zobaczymy New York Knicks - Indiana Pacers , Typ: over 189,5, Philadelphia 76ers - Sacramento Kings , Typ: over 212,5 i 1(-3,0) Dallas Mavericks - Phoenix Suns , Typ: over 219 i 1(-4,5) San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies 2(+13,0) W sumie 8 typów w krótkich rozpisach 2/3 3/4 Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Panowie... ja po dosyć głębokich analizach , daje dziś na noc , Sacramento + 3.5 a dlaczego... , ponieważ po pierwsze Sacramento poniosło 4 porażki pod rząd w tym sezonie im się zdarzyło to raz i za piątym razem odnieśli wtedy wyjazdowe zwycięstwo , jeśli chodzi o mecze wyjazdowe to ponieśli 3 porażki pod rząd w tym sezonie maksymalna seria to 4 porażki która sie zdarzyło tylko raz, zazwyczaj są to 2-3 porażki i wygrana .Kolejnym argumentem jest ostatnio mecz z Dallas gdzie Sacramento napędziło sporego stracha gospodarzom prowadząć przez spory kawałek meczu. Następnym argumentem jest to że Phila u siebie też bardzo często toczy mecze zacięte , które kończą się 1-3 pkt różnicą punktów między ekipami, phila rzadko gromi dobre ekipy u siebie , ja spodziewam sie meczu walki , i z analiz wyniki że sacramento może wygrać w philadelphii , wiadomo może zagrać Webber , ale nie wiadomo do końca...W Sacramento pozostało kilku zawodników dobrych( Stojakovic,Bibby) i kilku doszło , spodziewam sie tak jak pisałem zaciętego meczu i dałem +hc na królów
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940 |
A cośmi wierci dziurę w brzuchu,że dziś w San Antonio będzie niespodzianka. O ten over w Dallas to bym się obawiał, kiedy zabraknie Kandyjczyka to sami wiemy co się dzieje z tą drużyną.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
A cośmi wierci dziurę w brzuchu,że dziś w San Antonio będzie niespodzianka. O ten over w Dallas to bym się obawiał, kiedy zabraknie Kandyjczyka to sami wiemy co się dzieje z tą drużyną. Co gorsze nie tylko Tobie?! Misie dawno nie wygrały. Spursi graja dobrze, ale trochę w kratkę. Jakby to powiedział Roman - Dawno wałków też nie było? Może dziś - spróbuje po kursie 8.00 za symboliczną stawkę 1/10 i z hp +12,5 za 3/10. A nuż wejdzie?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940 |
William Hill ma w ofercie special sread +5.5 na bobki, ja sobie chociaż skorzystałem w konkursowym typie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
Czy zagra dzis Peja i Stojakovic,bo to wazne,moze amkwish cos powie na ten temat i jak w zwiazku z tym przedstawiaja sie szanse..pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Czy zagra dzis Peja i Stojakovic,bo to wazne,moze amkwish cos powie na ten temat i jak w zwiazku z tym przedstawiaja sie szanse..pozdrawiam Peja ma zagrać, a Stojakovic podobno nie..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
a nash na pewno nie?Bo tak to handi na dallas -4 powinno wejsc
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Troche alkoholu i troche włoskiego disco i człowiek nawet palic nic nie potrzebuje zeby smiac sie do lez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Fozzie ja mam inne info, Peja podobno dawal koncert dzis i nie zagra natomiast Stojakovic moze jednak sie pojawi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Ech niektorzy potrafia mnie rozbawic...
A tak powaznie to dzis dla mnie dubelek Phila i Byczki oba ML, bez komentarzy dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam Dominik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Ja ostatecznie dziś zagrałem tak: na jednym kuponie +3 na króli ,a na drugim Dallas ale czyste bez handi , Phoenix nie jest w najlepszej formie na dodatek bez nasha nie poradzą sobie do tego Memphis+13 , san antonio wygrało za duzo meczy ostatnio pod rząd u siebie ,a memphis jest bardzo niewygodną drużyną , san antonio przegrało 90-93 w 1 spotkaniu to najlepiej świadczy , może nastąpić przerwanie serii .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
A ja nie zdążyłem pozbierac się w chaosie dnia dzisiejszego. najpierw wygralem na akademikach,potem wtopiłem,a na koniec znowu wygrałem i postawiłem NBA.
Dałem +hc na Kings,emelki na Byki i Knicks,over w NY,-hc na Mavs i +hc na Grizzlies. Wcześniej z NCAAB wpadła emelka na moje Miami:-)
To tak w skrócie na dziś. Zapomniałem z tego wszystkiego o overze HT na Bobki,a teraz widzę,że wykonali.
Strasznie dziś zakręcony dzień,nawet piłka weszła,hehe
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|