Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#302119 26/02/2005 10:53
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />

1:00 pm 19.00 Orlando @ Miami
7:00 pm 01.00 Chicago @ Charlotte
7:30 pm 01.30 Indiana @ New York
7:30 pm 01.30 Sacramento @ Philadelphia
8:30 pm 02.30 Phoenix @ Dallas
8:30 pm 02.30 Memphis @ San Antonio

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />

Last edited by amkwish; 26/02/2005 19:43.
Bonus: Unibet
#302120 26/02/2005 11:51
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Jak dla mnie ciekawie wygląa , under w Charlotte-Chicago , sądze że jest możliwy , choć nie znam linii jeszcze jaką wystawi my book, New York ciężko , raczej bym oscylował na Indiane ale under tam też mi sie widzi , dallas na pewno over tylko niewiem jak wysoka będzie linia , sądze ze jak około 225 to powinna zostać przekroczona , san antonio sądze że zaunderuje grubo z Memphis , nie powinno paśc więcej jak 190 pkt , więc czekam na linie w tych granicach.

#302121 26/02/2005 13:21
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
Linia na San Antonio - Memphis wynosi 178,5 w Betandwin. Dla mnie jak nic over!!!

#302122 26/02/2005 14:14
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,056
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,056
Panowie mam pytanie sorry ze nie zwiazane z tematem ale potrzebuje szybkiej odpowiedzi w GB postawilem wczoraj dwa kpony. W jednym mialem tor z HC a w drugim BUCKS z HC jakim cudem zostaly one przyjete ?? normalnie nie da sie u jednego booka postawic na to samo spotkanie przeciwnych zakladoow blad GB ?? czy czegos nie wiem ??

#302123 26/02/2005 14:24
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
KostneR jeśli zagrałes 2 oddzielne kupony i na jednym Toronto z plusowym handi a na drugim kuponie Bucks z ujemnym to gdzie widzisz problem? Gdyby zagral te zdarzenia na jednym to bym sie zdziwil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Dominik

#302124 26/02/2005 14:46
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,056
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,056
gooniek ale w kazdej innej dyscyplinie nie da sie u jednego booka zagrac przeciwnych druzyn np w 2 singlach

#302125 26/02/2005 17:33
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
Witam, czy sa moze jakeis uzasadnione przesłanki żeby graćdzis na miami z orlando ?? chcialbym grubiej przyciac miami...co Wy na to ??

#302126 26/02/2005 17:39
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11
WITAM:) wszystkich

odnosnie lini PHO - DAL to watpie zeby przekroczyli linie wiecej niz 230 jak to zrobili ostatnio gdzie linia byla 229,5 a rzucili 232 points.wyczytalem ze kontuzjowani sa zawodnicy ponizej sam bym zagral na over!!!
dzisiaj jest inna sytuacja hehe.. linia 220 points

Injuries
Phoenix Suns
Player Injury
A. Stoudemire, C Prob Sat - Personal
Q. Richardson, SG Prob Sat - Achilles
S. Nash, PG Ques Sat - Hamstring

Wiadomo ze te 2 druzyny to niezle siekacze w lidze bo w ostatnich 10-ciu spotkaniach maja łaczna srednia 225 points a dallas jest na fali na dodatek!

Jednak linie do zagrania to chyba jednak

New York Knicks - Indiana Pacers 189.5 typ 9/10 over
San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies 176.5 10/10 over
nie sa wysokie jak na te druzyny nie czytaja statystyk chyba hehe maly prezent od buk.?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
SA i MEM łacznie e sredniej z ostatnich 10 meczy poprawili skutecznosc nie wiele ale poprawili i maja 191,4 to łacznie wiec jesli Tim Duncan znow zagra taki mecz jak z Huston i rzuci okolo 30 oczek to spokojnie, memphis zaczyna chyba passe na overy po 6 z rzedu underów musza w koncu cos rzucic nadal co prawda jest kontuzjowany ich lider gasol ale graja ostatnio na lini pond 80 punktów na mecz.

w sumie NBA zaskakuje coraz bardziej ostatnio mecz sacramento z dallas nie gralo w sacramento 3 podstawowych w tym webber! i potrafia rzucac! zobaczymy hehe

Na pewno nie ruszam tego spotkania SAC - PHI! wiadomo co sie ostatnio wydarzylo na rynku transferowym i tu nie wiadomo jescze czy zagraja przeciwko swojemu bylemu zespolowi w tym spotkaniu. moze ktos ma info na ten temat??

a co zrobi Miami bez Shaqa? ten mecz rowniez pozostaje do odpuszczenia w sferze under/over.

#302127 26/02/2005 18:05
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
W takim razie w expie prezent 220 linia!

[color:"green"] helmudinho,mam prośbe do Ciebie:-)
Jak zakladasz temat,wpisz pełna date,bym nie musiał 4 dzień z rzędu(jutro,hehe)dopisywać "2005"
Jeszcze jedno i to również prośba do wszystkich naszych Userów - nie ma sensu cytować całego dlugiego posta,by potem dopisać jedno swoje zdanie.
[/color]

Last edited by amkwish; 26/02/2005 19:49.
#302128 26/02/2005 19:28
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Na dzis suche typy bez opisów. Jak znajdę chwilkę później to krótkie uzasadnienia.
Mecz w toku (przerwa)
Miami - Orlando - 1(-4,5) i over 199,5
Będzie bardzo ciężko, ale zobaczymy
New York Knicks - Indiana Pacers , Typ: over 189,5, Philadelphia 76ers - Sacramento Kings , Typ: over 212,5 i 1(-3,0)
Dallas Mavericks - Phoenix Suns , Typ: over 219 i 1(-4,5)
San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies 2(+13,0)
W sumie 8 typów w krótkich rozpisach 2/3 3/4
Pozdrawiam
KRAJAN

#302129 26/02/2005 21:29
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Panowie... ja po dosyć głębokich analizach , daje dziś na noc , Sacramento + 3.5 a dlaczego... , ponieważ po pierwsze Sacramento poniosło 4 porażki pod rząd w tym sezonie im się zdarzyło to raz i za piątym razem odnieśli wtedy wyjazdowe zwycięstwo , jeśli chodzi o mecze wyjazdowe to ponieśli 3 porażki pod rząd w tym sezonie maksymalna seria to 4 porażki która sie zdarzyło tylko raz, zazwyczaj są to 2-3 porażki i wygrana .Kolejnym argumentem jest ostatnio mecz z Dallas gdzie Sacramento napędziło sporego stracha gospodarzom prowadząć przez spory kawałek meczu.
Następnym argumentem jest to że Phila u siebie też bardzo często toczy mecze zacięte , które kończą się 1-3 pkt różnicą punktów między ekipami, phila rzadko gromi dobre ekipy u siebie , ja spodziewam sie meczu walki , i z analiz wyniki że sacramento może wygrać w philadelphii , wiadomo może zagrać Webber , ale nie wiadomo do końca...W Sacramento pozostało kilku zawodników dobrych( Stojakovic,Bibby) i kilku doszło , spodziewam sie tak jak pisałem zaciętego meczu i dałem +hc na królów

#302130 26/02/2005 21:34
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
A cośmi wierci dziurę w brzuchu,że dziś w San Antonio będzie niespodzianka.
O ten over w Dallas to bym się obawiał, kiedy zabraknie Kandyjczyka to sami wiemy co się dzieje z tą drużyną.

#302131 26/02/2005 21:46
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
A cośmi wierci dziurę w brzuchu,że dziś w San Antonio będzie niespodzianka.
O ten over w Dallas to bym się obawiał, kiedy zabraknie Kandyjczyka to sami wiemy co się dzieje z tą drużyną.
Co gorsze nie tylko Tobie?!
Misie dawno nie wygrały. Spursi graja dobrze, ale trochę w kratkę.
Jakby to powiedział Roman - Dawno wałków też nie było?
Może dziś - spróbuje po kursie 8.00 za symboliczną stawkę 1/10 i z hp +12,5 za 3/10. A nuż wejdzie?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
Pozdrawiam
KRAJAN

#302132 26/02/2005 22:17
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
William Hill ma w ofercie special sread +5.5 na bobki, ja sobie chociaż skorzystałem w konkursowym typie.

#302133 26/02/2005 22:25
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Czy zagra dzis Peja i Stojakovic,bo to wazne,moze amkwish cos powie na ten temat i jak w zwiazku z tym przedstawiaja sie szanse..pozdrawiam

#302134 26/02/2005 23:12
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Quote
Czy zagra dzis Peja i Stojakovic,bo to wazne,moze amkwish cos powie na ten temat i jak w zwiazku z tym przedstawiaja sie szanse..pozdrawiam

Peja ma zagrać, a Stojakovic podobno nie..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#302135 26/02/2005 23:16
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
a nash na pewno nie?Bo tak to handi na dallas -4 powinno wejsc

#302136 26/02/2005 23:30
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Troche alkoholu i troche włoskiego disco i człowiek nawet palic nic nie potrzebuje zeby smiac sie do lez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Fozzie ja mam inne info, Peja podobno dawal koncert dzis i nie zagra natomiast Stojakovic moze jednak sie pojawi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Ech niektorzy potrafia mnie rozbawic...

A tak powaznie to dzis dla mnie dubelek Phila i Byczki oba ML, bez komentarzy dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Dominik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#302137 26/02/2005 23:59
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Ja ostatecznie dziś zagrałem tak: na jednym kuponie +3 na króli ,a na drugim Dallas ale czyste bez handi , Phoenix nie jest w najlepszej formie na dodatek bez nasha nie poradzą sobie do tego Memphis+13 , san antonio wygrało za duzo meczy ostatnio pod rząd u siebie ,a memphis jest bardzo niewygodną drużyną , san antonio przegrało 90-93 w 1 spotkaniu to najlepiej świadczy , może nastąpić przerwanie serii .

#302138 27/02/2005 01:13
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A ja nie zdążyłem pozbierac się w chaosie dnia dzisiejszego.
najpierw wygralem na akademikach,potem wtopiłem,a na koniec znowu wygrałem i postawiłem NBA.

Dałem +hc na Kings,emelki na Byki i Knicks,over w NY,-hc na Mavs i +hc na Grizzlies.
Wcześniej z NCAAB wpadła emelka na moje Miami:-)

To tak w skrócie na dziś.
Zapomniałem z tego wszystkiego o overze HT na Bobki,a teraz widzę,że wykonali.

Strasznie dziś zakręcony dzień,nawet piłka weszła,hehe

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, aker), 2,619 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,513
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1