|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
może mi ktoś powiedzieć (majner nie odpisujesz na pw) jak zostaną rozliczone moje zakłady?
#1 31.03.2009 19:00 Svetlana Kuznetsova vs. Caroline Wozniacki H(0.0 - 1.5) (1) @ 1.9 #2 31.03.2009 17:00 Novak Djokovic - Tomas Berdych H(0.0 - 4.0) (1) @ 1.9
rzekomo nie spełniają warunków "czytelności"
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
PLAYOFF WINNER 2011 
|
|
PLAYOFF WINNER 2011 
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465 |
może mi ktoś powiedzieć (majner nie odpisujesz na pw) jak zostaną rozliczone moje zakłady?
#1 31.03.2009 19:00 Svetlana Kuznetsova vs. Caroline Wozniacki H(0.0 - 1.5) (1) @ 1.9 #2 31.03.2009 17:00 Novak Djokovic - Tomas Berdych H(0.0 - 4.0) (1) @ 1.9
rzekomo nie spełniają warunków "czytelności" a kto tu czegos nie rozumie, zapis wg rozpiski Tobetu na HC gemowe, wszak innych nie wystawiaja. Sponsor pewnie by sie obraził gdyby go poprawiac:))
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
jest pewna dobra dusza która mi wysłała priv żebym poprawił bo typy nie zostana zaliczone, dlatego chciałem sie upewnić. Dokładnie tez tak uważam, zapis był dokładnie taki sam jak na tobet.com a HC na sety nie wystawiaja  dla mnie wszystko oczywiste
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
|
|
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351 |
z regulaminu: 3. Co tydzień każdy z uczestników ma prawo do podania 5 typów w każdej rundzie. Liczy się iloczyn kursów/typów trafionych!(1*trafione kursy/typy).  trafiam 5 typów, wychodzi mi z tego ako 10. Wg w/w mój wynik to 2 (10/5). Gość trafia jeden typ - w akcie desperacji rzuca jakimś kursem 8. Jego wynik to 8 (8/1). Awansuje gość-desperat. Czy to regulamin jest pokręcony? Czy to ja? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
tu chyba jest maly kruczek, bo kazdy ma obowiazek a nie prawo podac 5 typow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
To ja tylko napisze iż moim zdaniem "/" to nie jest w tym momencie znak dzielenia i w wypadku podanym przez igorynke wynik to @10 - @8. Jest prawo, nie obowiązek ;> Boomber ---> spełniają warunek, w końcu każdy kopiuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191 |
porazka totalna ten tobet godzina 10 a oni zadnych kursow nie maja, i jak tu mozna sie bawic w konkursie na taki zdymanym buku ;/ ehhhh syf nie buk
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Udział w konkursie to "prawo" nie obowiązek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191 |
nie no jasne tylko ginie idea konkursu gdzie sa 2 mecze do zagrania a 200 chetnych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Runda trwa tydzień. Myślę że w ciągu tygodnia znajdziesz 5 typów aby zagrać. Jeśli czeka się "taktycznie" do końca tygodnia to nie dziw się że potem typów mało. Coś za coś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
jak juz sie zglaszam, to dla mnie jest to obowiazek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Ech, człowiek na 2-3 dni zniknie z forum i już zamieszanie Boubson, nie można grać tego samego spotkania co przeciwnik, nawet jeśli typujemy odwrotnie. MagiK, jeśli zacytowałeś przed rozpoczęciem meczy, to wszystko jest OK. Jeśli nie, to przykro mi (sorry, ale jeszcze nie sprawdzałem jak to u Ciebie wygląda). Boomber, jak już wiesz, typ na Kuze policzony będzie po kursie 1 i wszystkie typy, w których jest HC 0:1.5 bez informacji, że jest to hc gemowy będą liczone po kursie 1, gdyż były w tym tygodniu wystawione kursy na hc setowe w kilku meczach. igorynka, liczy się iloczyn trafionych kursów. Jak już Leon stwierdził, znak "/" nie jest tutaj użyty jako znak dzielenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Osoby, które zostaną wymienione na liście poniżej, mają czas do niedzieli do np. 20:00 na podanie loginów z Tobetu. W przeciwnym razie zostaną wyeliminowane z konkursu:
delfiedor amRO djmuskla TeRMiNaL bartoss99 dominix maryanek Experto carlos lupus mat2000 włodar zludna
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
PLAYOFF WINNER 2011 
|
|
PLAYOFF WINNER 2011 
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465 |
Ech, człowiek na 2-3 dni zniknie z forum i już zamieszanie Boubson, nie można grać tego samego spotkania co przeciwnik, nawet jeśli typujemy odwrotnie. MagiK, jeśli zacytowałeś przed rozpoczęciem meczy, to wszystko jest OK. Jeśli nie, to przykro mi (sorry, ale jeszcze nie sprawdzałem jak to u Ciebie wygląda). Boomber, jak już wiesz, typ na Kuze policzony będzie po kursie 1 i wszystkie typy, w których jest HC 0:1.5 bez informacji, że jest to hc gemowy będą liczone po kursie 1, gdyż były w tym tygodniu wystawione kursy na hc setowe w kilku meczach. igorynka, liczy się iloczyn trafionych kursów. Jak już Leon stwierdził, znak "/" nie jest tutaj użyty jako znak dzielenia. Ale na Kuze byl tylko HC gemowy, sugeruje rozwazyc ducha sportowego i zaliczyc te HC 0:1,5
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Albo jestem slepy, albo nie wiem co  Krecz = zwrot?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Bullet, krecz równa się zwrot.
_mkr, duch sportowy nie idzie w parze z regulaminem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
majner nie odpisałeś mi na gg, więc pytam tu, jest jakaś kara za niepodanie typów ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Nie odpisałem na gg, bo jestem "poza terenem" i nie włączam gg  Kara jest prosta, czyli status: eliminated 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
IV ćwiartka McDziarz xqwzts zgodnie z regulaminem skoro avi7 i cartmann nie wysłali żadnego typu to spotyka ich automatyczna eliminacja , czyli w II rundzie mam wolny los rozumiem i przechodze do III automatycznie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 191
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2009
Posty: 191 |
Majner nie moge wyslac priv jeszcze, podalem juz login w mailu mam nadzieje ze wszystko ok. Nie logowalem sie przez banner w temacie konkursu bo juz wczesniej mialem tam konto zanim sie owy konkurs rozpoczal.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|