Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 24 1 2 3 4 5 23 24
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
może mi ktoś powiedzieć (majner nie odpisujesz na pw) jak zostaną rozliczone moje zakłady?

#1 31.03.2009 19:00 Svetlana Kuznetsova vs. Caroline Wozniacki H(0.0 - 1.5) (1) @ 1.9
#2 31.03.2009 17:00 Novak Djokovic - Tomas Berdych H(0.0 - 4.0) (1) @ 1.9

rzekomo nie spełniają warunków "czytelności"

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
M
mkr Offline
PLAYOFF WINNER 2011
PLAYOFF WINNER 2011
M Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
Originally Posted by Boomber
może mi ktoś powiedzieć (majner nie odpisujesz na pw) jak zostaną rozliczone moje zakłady?

#1 31.03.2009 19:00 Svetlana Kuznetsova vs. Caroline Wozniacki H(0.0 - 1.5) (1) @ 1.9
#2 31.03.2009 17:00 Novak Djokovic - Tomas Berdych H(0.0 - 4.0) (1) @ 1.9

rzekomo nie spełniają warunków "czytelności"

a kto tu czegos nie rozumie, zapis wg rozpiski Tobetu na HC gemowe, wszak innych nie wystawiaja. Sponsor pewnie by sie obraził gdyby go poprawiac:))

Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
jest pewna dobra dusza która mi wysłała priv żebym poprawił bo typy nie zostana zaliczone, dlatego chciałem sie upewnić. Dokładnie tez tak uważam, zapis był dokładnie taki sam jak na tobet.com a HC na sety nie wystawiaja smile dla mnie wszystko oczywiste

Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
z regulaminu:

Quote
3. Co tydzień każdy z uczestników ma prawo do podania 5 typów w każdej rundzie. Liczy się iloczyn kursów/typów trafionych!(1*trafione kursy/typy).

shocked trafiam 5 typów, wychodzi mi z tego ako 10. Wg w/w mój wynik to 2 (10/5). Gość trafia jeden typ - w akcie desperacji rzuca jakimś kursem 8. Jego wynik to 8 (8/1). Awansuje gość-desperat.

Czy to regulamin jest pokręcony? Czy to ja? confused

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
tu chyba jest maly kruczek, bo kazdy ma obowiazek a nie prawo podac 5 typow smile

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
To ja tylko napisze iż moim zdaniem "/" to nie jest w tym momencie znak dzielenia i w wypadku podanym przez igorynke wynik to @10 - @8. Jest prawo, nie obowiązek ;>

Boomber ---> spełniają warunek, w końcu każdy kopiuje wink

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191
porazka totalna ten tobet godzina 10 a oni zadnych kursow nie maja, i jak tu mozna sie bawic w konkursie na taki zdymanym buku ;/ ehhhh syf nie buk

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Udział w konkursie to "prawo" nie obowiązek wink


Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191
nie no jasne tylko ginie idea konkursu gdzie sa 2 mecze do zagrania a 200 chetnych wink

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Runda trwa tydzień. Myślę że w ciągu tygodnia znajdziesz 5 typów aby zagrać. Jeśli czeka się "taktycznie" do końca tygodnia to nie dziw się że potem typów mało. Coś za coś.

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
jak juz sie zglaszam, to dla mnie jest to obowiazek grin

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Ech, człowiek na 2-3 dni zniknie z forum i już zamieszanie smile

Boubson, nie można grać tego samego spotkania co przeciwnik, nawet jeśli typujemy odwrotnie.

MagiK, jeśli zacytowałeś przed rozpoczęciem meczy, to wszystko jest OK. Jeśli nie, to przykro mi (sorry, ale jeszcze nie sprawdzałem jak to u Ciebie wygląda).

Boomber, jak już wiesz, typ na Kuze policzony będzie po kursie 1 i wszystkie typy, w których jest HC 0:1.5 bez informacji, że jest to hc gemowy będą liczone po kursie 1, gdyż były w tym tygodniu wystawione kursy na hc setowe w kilku meczach.

igorynka, liczy się iloczyn trafionych kursów. Jak już Leon stwierdził, znak "/" nie jest tutaj użyty jako znak dzielenia.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Osoby, które zostaną wymienione na liście poniżej, mają czas do niedzieli do np. 20:00 na podanie loginów z Tobetu. W przeciwnym razie zostaną wyeliminowane z konkursu:

delfiedor
amRO
djmuskla
TeRMiNaL
bartoss99
dominix
maryanek
Experto
carlos
lupus
mat2000
włodar
zludna

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
M
mkr Offline
PLAYOFF WINNER 2011
PLAYOFF WINNER 2011
M Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
Originally Posted by majner
Ech, człowiek na 2-3 dni zniknie z forum i już zamieszanie smile

Boubson, nie można grać tego samego spotkania co przeciwnik, nawet jeśli typujemy odwrotnie.

MagiK, jeśli zacytowałeś przed rozpoczęciem meczy, to wszystko jest OK. Jeśli nie, to przykro mi (sorry, ale jeszcze nie sprawdzałem jak to u Ciebie wygląda).

Boomber, jak już wiesz, typ na Kuze policzony będzie po kursie 1 i wszystkie typy, w których jest HC 0:1.5 bez informacji, że jest to hc gemowy będą liczone po kursie 1, gdyż były w tym tygodniu wystawione kursy na hc setowe w kilku meczach.

igorynka, liczy się iloczyn trafionych kursów. Jak już Leon stwierdził, znak "/" nie jest tutaj użyty jako znak dzielenia.

Ale na Kuze byl tylko HC gemowy, sugeruje rozwazyc ducha sportowego i zaliczyc te HC 0:1,5

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Albo jestem slepy, albo nie wiem co blush Krecz = zwrot?

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Bullet, krecz równa się zwrot.

_mkr, duch sportowy nie idzie w parze z regulaminem.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
majner nie odpisałeś mi na gg, więc pytam tu, jest jakaś kara za niepodanie typów ?

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Nie odpisałem na gg, bo jestem "poza terenem" i nie włączam gg smile Kara jest prosta, czyli status: eliminated smile

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
IV ćwiartka



McDziarz
xqwzts



zgodnie z regulaminem skoro avi7 i cartmann nie wysłali żadnego typu to spotyka ich automatyczna eliminacja , czyli w II rundzie mam wolny los rozumiem i przechodze do III automatycznie smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 191
member
member
Dołączył: Jan 2009
Posty: 191
Majner nie moge wyslac priv jeszcze, podalem juz login w mailu mam nadzieje ze wszystko ok. Nie logowalem sie przez banner w temacie konkursu bo juz wczesniej mialem tam konto zanim sie owy konkurs rozpoczal.

Strona 3 z 24 1 2 3 4 5 23 24

Moderatorzy  Akhu 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, rymoholik, 11kera11, $-man, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, aker, Zaixi, betowiec, alfa, Akhu, ANZELMO), 2,826 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,692
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1