Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
Co to walek z Irlandia? Ma ktos jakies info czemu wszedzie sa mecze poblokowane?

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Dlaczego zaraz poblokowane. Z tego co widzę to wszystkie które mają się dziś odbyć nie są zablokowane
http://www.eircomleague.ie/

Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
Stachu sprawdzilem na tej stronce:
SERIES NO. 12

Thurs. 20 May Dublin City v Waterford United Tolka Park 7.45 pm

Fri. 21 May Bohemians v St. Patrick's Athletic Dalymount Park 7.45 pm

Fri. 21 May Cork City v Longford Town Turner's Cross 7.45 pm

Fri. 21 May Drogheda United v Shelbourne United Park 7.45 pm

Fri. 21 May Shamrock Rovers v Derry City Richmond Park 7.45 pm
a postawic mozna tylko shamrock i cork- tak jest w centrebecie, GB i BAW

Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Te mecze których nie ma w ofercie buków być może miały się odbyć ale są posponed.
Tak samo jak wczorajszy Dublin City v Waterford też się nie odbył. Przyczyn takiego stanu nie znam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Ja nie widzę żadnych braków - w takim bet365 [bet365.pl] są wszystkie dzisiejsze mecze.

Ja dziś gram singla za symboliczną stawkę remis w Cork City <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

statystyki [betbase.info] wyglądają ładnie a dwa remisy z rzędu Longford kuszą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
moze prof i sts madrzejsze od innych, ze dawno wiedza, ze mecze odwolane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Sam już qrwa nie wiem, czy ten mecz jest, czy go nie ma? To jest jakiś mecz - widmo. Na Live Score [livescore.com] podają wynik na żywo. Natomiast na oficjalnej stronie Shelbourne [shelbournefc.com] nic o tym meczu nie piszą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Edycja:

Po 30 minutach Livescore też uznał, że tego meczu jednak nie ma. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
dzis gra caua serie b, caua ligue 2 i czesciowo segunda. co prawda bookmacherzy sie wycfanili i kursy na remisy u wlochow czesto znacznie ponizej 2, ale moim zdaniem chca byc za sprytni bo prawie nigdy nie trafiaja w te grane przeze mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

II avellino-pescara x 3.6
I treviso-vicenza x 1.82
II amiens-laval 2.85
I lorient-guegnon x 3
III elche-alaves x 2.7
II xerez-salamanca x 2.55
I tenerife-cadiz x 2.6

zagrauem tez remis w meczu nordjylland-nykobing, ale poki co 0:1...

powodzenia!

Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Quote
Oryginalnie wysłał konkurent:
[qb]Ja nie widzę żadnych braków - w takim bet365 [bet365.pl] są wszystkie dzisiejsze mecze.

Ja dziś gram singla za symboliczną stawkę remis w Cork City <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

statystyki [betbase.info] wyglądają ładnie a dwa remisy z rzędu Longford kuszą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
ehhh.. coś mnie ostatnio fatum prześladuje bo żadnegi remisu nie mogę ustrzelić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
FC Nordjylland 1 - 1 Nykobing FA

Przyszla i kolej na Nykobing FA 14 meczy bez X. Etap III zakonczony

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
A właśnie przymierzałem się do rozpoczęcia progresji na Legie.
No to, do qrwy nędzy nie mogli poczekać z tym remisem jeszcze jednej kolejki?
Jestem zły i życzę Lechowi zagrania w pucharze UEFA. Myślę, że to będzie sprawiedliwa kara zarówno dla Legii jak i Dyskobolii. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Quote
Oryginalnie wysłał gregorrr:
[qb]dzis gra caua serie b, caua ligue 2 i czesciowo segunda. co prawda bookmacherzy sie wycfanili i kursy na remisy u wlochow czesto znacznie ponizej 2, ale moim zdaniem chca byc za sprytni bo prawie nigdy nie trafiaja w te grane przeze mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

II avellino-pescara x 3.6
I treviso-vicenza x 1.82
II amiens-laval 2.85
I lorient-guegnon x 3
III elche-alaves x 2.7
II xerez-salamanca x 2.55
I tenerife-cadiz x 2.6

zagrauem tez remis w meczu nordjylland-nykobing, ale poki co 0:1...

powodzenia![/qb]
slabo wczoraj bo ledwie 3 remisy (nykobing, tenerife, treviso). na pocieszenie fakt, ze w meczach, w ktorych booki remisow spodziewaly sie najbardziej - dupa nie remisy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

dzis tylko:

III terrasa-recreativo x 2.6
I eibar-sporting x 2.6

oba trafione wiec generalnie weekend obleci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pzdr

Dołączył: May 2004
Posty: 10
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 10
Jutro gram rozpis 2 z 4

Molde - Valerenga X
Goteborg - Hammarby X
Elfsborg - Orebro X
Osters - Norrkoeping X

Wejdą chociaz 2 remisy??

Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
Quote
Oryginalnie wysłał Michau14:
[qb]Jutro gram rozpis 2 z 4

Molde - Valerenga X
Goteborg - Hammarby X
Elfsborg - Orebro X
Osters - Norrkoeping X

Wejdą chociaz 2 remisy??[/qb]
chyba troche nie na tym polega progresja...

Dołączył: Jan 2004
Posty: 133
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 133
Witam
A u mnie znów trafił się remis w Argentyńskiej.
Oby tak dalej.
Olimpo - ROSARIO (IV)
Pozdrawiam

Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
FT Sandefjord 1 - 1 Honefoss

Etap I zakonczony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
Molde 1 - 1 Valerenga Oslo

Etap I zakonczony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
Co sądzicie o zastosowaniu progresji naczach Euro 2004. W expekcie jest wystawione 8 meczy euro 2004
zaden z nich sie nie pokrywa czasowo. JAk myslicie opłaca sie zagrac progresje na X ???

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Oryginalnie wysłał Bógmacher:
[qb]Co sądzicie o zastosowaniu progresji naczach Euro 2004. W expekcie jest wystawione 8 meczy euro 2004
zaden z nich sie nie pokrywa czasowo. JAk myslicie opłaca sie zagrac progresje na X ???[/qb]
Nie oplaca sie

Dołączył: May 2004
Posty: 65
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 65
Quote
Oryginalnie wysłał Experto:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Bógmacher:
[qb]Co sądzicie o zastosowaniu progresji naczach Euro 2004. W expekcie jest wystawione 8 meczy euro 2004
zaden z nich sie nie pokrywa czasowo. JAk myslicie opłaca sie zagrac progresje na X ???[/qb]
Nie oplaca sie[/qb]
super myśl na pewno choć jeden remis wpadnie
powodzenia

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, $-man, latajaca_holenderka, Sensei, JelineK, ANZELMO, aker, forty), 2,544 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,342
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1