|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233 |
Co to walek z Irlandia? Ma ktos jakies info czemu wszedzie sa mecze poblokowane?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Dlaczego zaraz poblokowane. Z tego co widzę to wszystkie które mają się dziś odbyć nie są zablokowane http://www.eircomleague.ie/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233 |
Stachu sprawdzilem na tej stronce: SERIES NO. 12
Thurs. 20 May Dublin City v Waterford United Tolka Park 7.45 pm
Fri. 21 May Bohemians v St. Patrick's Athletic Dalymount Park 7.45 pm
Fri. 21 May Cork City v Longford Town Turner's Cross 7.45 pm
Fri. 21 May Drogheda United v Shelbourne United Park 7.45 pm
Fri. 21 May Shamrock Rovers v Derry City Richmond Park 7.45 pm a postawic mozna tylko shamrock i cork- tak jest w centrebecie, GB i BAW
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Te mecze których nie ma w ofercie buków być może miały się odbyć ale są posponed. Tak samo jak wczorajszy Dublin City v Waterford też się nie odbył. Przyczyn takiego stanu nie znam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977 |
Ja nie widzę żadnych braków - w takim bet365 [ bet365.pl] są wszystkie dzisiejsze mecze. Ja dziś gram singla za symboliczną stawkę remis w Cork City <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> statystyki [ betbase.info] wyglądają ładnie a dwa remisy z rzędu Longford kuszą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
moze prof i sts madrzejsze od innych, ze dawno wiedza, ze mecze odwolane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Sam już qrwa nie wiem, czy ten mecz jest, czy go nie ma? To jest jakiś mecz - widmo. Na Live Score [ livescore.com] podają wynik na żywo. Natomiast na oficjalnej stronie Shelbourne [ shelbournefc.com] nic o tym meczu nie piszą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Edycja: Po 30 minutach Livescore też uznał, że tego meczu jednak nie ma. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
dzis gra caua serie b, caua ligue 2 i czesciowo segunda. co prawda bookmacherzy sie wycfanili i kursy na remisy u wlochow czesto znacznie ponizej 2, ale moim zdaniem chca byc za sprytni bo prawie nigdy nie trafiaja w te grane przeze mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
II avellino-pescara x 3.6 I treviso-vicenza x 1.82 II amiens-laval 2.85 I lorient-guegnon x 3 III elche-alaves x 2.7 II xerez-salamanca x 2.55 I tenerife-cadiz x 2.6
zagrauem tez remis w meczu nordjylland-nykobing, ale poki co 0:1...
powodzenia!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977 |
Oryginalnie wysłał konkurent: [qb]Ja nie widzę żadnych braków - w takim bet365 [ bet365.pl] są wszystkie dzisiejsze mecze. Ja dziś gram singla za symboliczną stawkę remis w Cork City <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> statystyki [ betbase.info] wyglądają ładnie a dwa remisy z rzędu Longford kuszą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] ehhh.. coś mnie ostatnio fatum prześladuje bo żadnegi remisu nie mogę ustrzelić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473 |
FC Nordjylland 1 - 1 Nykobing FA
Przyszla i kolej na Nykobing FA 14 meczy bez X. Etap III zakonczony
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
A właśnie przymierzałem się do rozpoczęcia progresji na Legie. No to, do qrwy nędzy nie mogli poczekać z tym remisem jeszcze jednej kolejki? Jestem zły i życzę Lechowi zagrania w pucharze UEFA. Myślę, że to będzie sprawiedliwa kara zarówno dla Legii jak i Dyskobolii. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
Oryginalnie wysłał gregorrr: [qb]dzis gra caua serie b, caua ligue 2 i czesciowo segunda. co prawda bookmacherzy sie wycfanili i kursy na remisy u wlochow czesto znacznie ponizej 2, ale moim zdaniem chca byc za sprytni bo prawie nigdy nie trafiaja w te grane przeze mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
II avellino-pescara x 3.6 I treviso-vicenza x 1.82 II amiens-laval 2.85 I lorient-guegnon x 3 III elche-alaves x 2.7 II xerez-salamanca x 2.55 I tenerife-cadiz x 2.6
zagrauem tez remis w meczu nordjylland-nykobing, ale poki co 0:1...
powodzenia![/qb] slabo wczoraj bo ledwie 3 remisy (nykobing, tenerife, treviso). na pocieszenie fakt, ze w meczach, w ktorych booki remisow spodziewaly sie najbardziej - dupa nie remisy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dzis tylko: III terrasa-recreativo x 2.6 I eibar-sporting x 2.6 oba trafione wiec generalnie weekend obleci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2004
Posty: 10 |
Jutro gram rozpis 2 z 4
Molde - Valerenga X Goteborg - Hammarby X Elfsborg - Orebro X Osters - Norrkoeping X
Wejdą chociaz 2 remisy??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569 |
Oryginalnie wysłał Michau14: [qb]Jutro gram rozpis 2 z 4
Molde - Valerenga X Goteborg - Hammarby X Elfsborg - Orebro X Osters - Norrkoeping X
Wejdą chociaz 2 remisy??[/qb] chyba troche nie na tym polega progresja...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 133 |
Witam A u mnie znów trafił się remis w Argentyńskiej. Oby tak dalej. Olimpo - ROSARIO (IV) Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473 |
FT Sandefjord 1 - 1 Honefoss
Etap I zakonczony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473 |
Molde 1 - 1 Valerenga Oslo
Etap I zakonczony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279 |
Co sądzicie o zastosowaniu progresji naczach Euro 2004. W expekcie jest wystawione 8 meczy euro 2004 zaden z nich sie nie pokrywa czasowo. JAk myslicie opłaca sie zagrac progresje na X ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Oryginalnie wysłał Bógmacher: [qb]Co sądzicie o zastosowaniu progresji naczach Euro 2004. W expekcie jest wystawione 8 meczy euro 2004 zaden z nich sie nie pokrywa czasowo. JAk myslicie opłaca sie zagrac progresje na X ???[/qb] Nie oplaca sie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2004
Posty: 65 |
Oryginalnie wysłał Experto: [qb] Oryginalnie wysłał Bógmacher: [qb]Co sądzicie o zastosowaniu progresji naczach Euro 2004. W expekcie jest wystawione 8 meczy euro 2004 zaden z nich sie nie pokrywa czasowo. JAk myslicie opłaca sie zagrac progresje na X ???[/qb] Nie oplaca sie[/qb] super myśl na pewno choć jeden remis wpadnie powodzenia
|
|
|
Link skopiowany do schowka