Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 16 1 2 5 6 7 8 9 15 16
Rosół #3006417 25/03/2009 23:32
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
carling liczony z dogrywka.

Bonus: Unibet
KAZIK WICHURA #3006422 25/03/2009 23:37
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
OK niech by tak bylo.Byc moze moj blad bo mimo ze mecz mialem na typowej megatasmie i niedoczytalem regulaminu co do curlingu do konca, ale nieco irytuje mnie ilosc pomylek tego buka

Rosół #3012400 27/03/2009 21:03
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
panowie i jak warto wplacic kase do tobet? , jak jest z tymi limitami na 3,4 lige polska czy sa az tak niskie? a i jeszcze jedno w tym zakladzie stal musi wygrac minimum 4 golami?

Stal Rzeszów - Spartakus Szarowola H(0.0 - 3.0)

jesli tak to polecam 2222222 po dobrym kursie 2.15 graja na prawde ladna pilke , slabo rozpoczeli sezon ale koncowke mieli znakomita , m.in. wygrana (niestety) 5-1 w Przeworsku z Orłem od tamtej pory śledze ich poczynania. Wyniki sparingow napawaja optymizmem , funkcje trenera objal ukrainiec , ktory sprowadzil kilku rodakow i od razu widac efekty: Od 24 listopada ubiegłego roku, Spartakus rozegrał 14 spotkań. Spartakus wygrał dziesięć meczow: z Chełmianką (5:2), Motorem Lublin dwukrotnie (3:2 i 3:1), Olendrem Sól (2:0), Hetmanem (2:1), Spartą Wożuczyn (5:0), Koroną Łaszczów (9:1) Golbaluxem (4:0), Ładą (2:1) i w ostatnią sobotę z JKS Jarosław (3:1). W czterech meczach padły remisy: z Górnikiem II Łęczna (0:0), Stalą Poniatowa (2:2), Chełmianką (1:1), Polonią Przemyśl (1:1).W meczach tych strzelono rywalom 42 bramki.

kasparov #3013678 28/03/2009 03:14
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425
potwierdzam kolge powyzej.... to meoje strony lubelskie( choc juz teraz nie do konca)... ale jestem zorientowany .... i wiem ze to dobra oferta//// oby jeszce bylo @2.15 laugh

mkplus #3026916 02/04/2009 00:12
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Z okazji 1 kwietnia
wszystkim dajemy po 5 PLN na testowanie naszej oferty...
Powaga!
Bo Tobet nawet w prima aprilis traktuje polski sport bardzo serio!

www.tobet.com [tobet.com]

Przetestuj nas na nasz koszt!
Tobet to najsportowsza oferta bukmacherska w Polsce.



PS.
Wygrana idzie na Twoje konto - tej zasady nie zmieniamy
nawet w prima aprilis.

Kura #3027009 02/04/2009 00:43
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z okazji 1 kwietnia
wszystkim dajemy po 5 PLN na testowanie naszej oferty...
Powaga!
Bo Tobet nawet w prima aprilis traktuje polski sport bardzo serio!

zalayeta #3030102 02/04/2009 16:32
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Obrót 3x po kursie 1.50 minimum

ziomal-111 #3034596 04/04/2009 06:05
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Originally Posted by ziomal-111
Obrót 3x po kursie 1.50 minimum

laugh i wyplacicie jak obrocicie te 5zl ?:D

Sturmwind #3042147 07/04/2009 19:33
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171
member
member
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171
Najlepszy w tobecie jest LIVE smile Praktycznie wszystkie kursy jakie serwują na żywo, są identyczne jak w b365 laugh Nieźle kopiują.

ubbe #3042153 07/04/2009 19:34
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Jak jest u nich z szybkością rozliczania zakładów? smile Tak mniej/więcej.

shane #3042164 07/04/2009 19:38
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Originally Posted by shane
Jak jest u nich z szybkością rozliczania zakładów? smile Tak mniej/więcej.

szybciutko, na drugi dzien juz masz tongue

ubbe #3042167 07/04/2009 19:39
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Originally Posted by ubbe
Najlepszy w tobecie jest LIVE smile Praktycznie wszystkie kursy jakie serwują na żywo, są identyczne jak w b365 laugh Nieźle kopiują.


tylko ze bardzo czesto przysypiaja z kursami i mozna fajne wylapac

Sturmwind #3052499 11/04/2009 21:43
Dołączył: Dec 2006
Posty: 93
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 93
te promo nadal wazne? bo na stronie nic nie pisze

radek__c #3053987 12/04/2009 04:10
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
Musze pochwalic Tobet!

Czekajac na rozliczenie zakladu okazalo sie ze mecz byl rozgrywany wczesniej niz mieli w ofercie. Po zwroceniu uwagi momentalnie mi rozliczyli zaklad i dorzucili 20 PLN za zwrocenie uwagi na Ich pomylke...

michal_tbg #3054404 12/04/2009 05:33
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Tez narazie pozytywne wrażenia z tym bukiem,wpłaciłem kase przelewem w czwartek wieczorem,w piątek w południe kasa na koncie ooo,dzisiejsze zakłady szybko rozliczane,narazie jest ok
zobaczymy po pierwszej wypłacie czy nie zmienie zdania grin

Paździoch #3060643 14/04/2009 16:49
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
siema!

Można grać tu mecze z challengerów jako single?

włodar #3061767 14/04/2009 23:43
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353
Nie do końca wiedziałem gdzie zamieścić moje pytanie.
Chciałem zrobić pierwszy depozyt w Tobet za pomocą Przelewy24. Nie pierwszy raz wykorzystuję tą formę płatności, ale pierwszy raz zaistniała sytuacja, że pieniążki nie dotarły do buka. Otrzymałem dodatkowo odpowiedź od Przelewy24 z potwierdzeniem o niedokończeniu transakcji:

Szanowni Państwo

Proces płatności przeprowadzany przy pomocy systemu Przelewy24 został nieprawidłowo zakończony i zamówienie nie zostanie zrealizowane.

Z dokonanej wpłaty została utworzona w serwisie przedpłata:

Numer:******
Hasło: ******
Data: *****
Kwota: ***** pln
Sprzedawca: Nordic Gaming Limited
Ta przedpłata oczekuje na wykorzystanie.


Czy ktoś z was wie, jak wykorzystać tą przedpłatę, aby dotarła do buka? Z góry dzięki za pomoc.

MaTHiaS #3061768 14/04/2009 23:46
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
W ciągu godziny powinny pieniądze same trafić do buka. A jak nie chcesz czekać to zaloguj się na stronie https://secure.przelewy24.pl/przedplata/ wpisz dane przelewu (tytuł, hasło, email) i tam powinno być coś w stylu 'przekaż pieniądze do sprzedawcy '

Cigano #3061774 14/04/2009 23:48
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
jest też druga możliwość: wchodzisz na stronę buka, wybierasz depozyt poprzez przelewy24, i gdy Cię przeniesie do okna gdzie masz do wyboru banki wybierasz 'użyj przedpłaty'. Wpisujesz dane przelewu, kwota musi być taka sama lub mniejsza i kasa bez problemu powinna trafić do buka

Cigano #3061785 14/04/2009 23:53
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353
Wielkie dzięki za szybką pomoc, wszystko udało się bez problemu.

Strona 7 z 16 1 2 5 6 7 8 9 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, Lukasz111, betowiec, latajaca_holenderka, poozon, kamel), 2,976 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,392
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1