|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439 |
carling liczony z dogrywka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
OK niech by tak bylo.Byc moze moj blad bo mimo ze mecz mialem na typowej megatasmie i niedoczytalem regulaminu co do curlingu do konca, ale nieco irytuje mnie ilosc pomylek tego buka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630 |
panowie i jak warto wplacic kase do tobet? , jak jest z tymi limitami na 3,4 lige polska czy sa az tak niskie? a i jeszcze jedno w tym zakladzie stal musi wygrac minimum 4 golami?
Stal Rzeszów - Spartakus Szarowola H(0.0 - 3.0)
jesli tak to polecam 2222222 po dobrym kursie 2.15 graja na prawde ladna pilke , slabo rozpoczeli sezon ale koncowke mieli znakomita , m.in. wygrana (niestety) 5-1 w Przeworsku z Orłem od tamtej pory śledze ich poczynania. Wyniki sparingow napawaja optymizmem , funkcje trenera objal ukrainiec , ktory sprowadzil kilku rodakow i od razu widac efekty: Od 24 listopada ubiegłego roku, Spartakus rozegrał 14 spotkań. Spartakus wygrał dziesięć meczow: z Chełmianką (5:2), Motorem Lublin dwukrotnie (3:2 i 3:1), Olendrem Sól (2:0), Hetmanem (2:1), Spartą Wożuczyn (5:0), Koroną Łaszczów (9:1) Golbaluxem (4:0), Ładą (2:1) i w ostatnią sobotę z JKS Jarosław (3:1). W czterech meczach padły remisy: z Górnikiem II Łęczna (0:0), Stalą Poniatowa (2:2), Chełmianką (1:1), Polonią Przemyśl (1:1).W meczach tych strzelono rywalom 42 bramki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425 |
potwierdzam kolge powyzej.... to meoje strony lubelskie( choc juz teraz nie do konca)... ale jestem zorientowany .... i wiem ze to dobra oferta//// oby jeszce bylo @2.15 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Z okazji 1 kwietnia wszystkim dajemy po 5 PLN na testowanie naszej oferty... Powaga! Bo Tobet nawet w prima aprilis traktuje polski sport bardzo serio! www.tobet.com [ tobet.com] Przetestuj nas na nasz koszt! Tobet to najsportowsza oferta bukmacherska w Polsce. PS. Wygrana idzie na Twoje konto - tej zasady nie zmieniamy nawet w prima aprilis.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
Z okazji 1 kwietnia wszystkim dajemy po 5 PLN na testowanie naszej oferty... Powaga! Bo Tobet nawet w prima aprilis traktuje polski sport bardzo serio!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
Obrót 3x po kursie 1.50 minimum
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
Obrót 3x po kursie 1.50 minimum  i wyplacicie jak obrocicie te 5zl ?:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171 |
Najlepszy w tobecie jest LIVE  Praktycznie wszystkie kursy jakie serwują na żywo, są identyczne jak w b365  Nieźle kopiują.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Jak jest u nich z szybkością rozliczania zakładów?  Tak mniej/więcej.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
Jak jest u nich z szybkością rozliczania zakładów?  Tak mniej/więcej. szybciutko, na drugi dzien juz masz 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
Najlepszy w tobecie jest LIVE  Praktycznie wszystkie kursy jakie serwują na żywo, są identyczne jak w b365  Nieźle kopiują. tylko ze bardzo czesto przysypiaja z kursami i mozna fajne wylapac
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2006
Posty: 93 |
te promo nadal wazne? bo na stronie nic nie pisze
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872 |
Musze pochwalic Tobet!
Czekajac na rozliczenie zakladu okazalo sie ze mecz byl rozgrywany wczesniej niz mieli w ofercie. Po zwroceniu uwagi momentalnie mi rozliczyli zaklad i dorzucili 20 PLN za zwrocenie uwagi na Ich pomylke...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983 |
Tez narazie pozytywne wrażenia z tym bukiem,wpłaciłem kase przelewem w czwartek wieczorem,w piątek w południe kasa na koncie  ,dzisiejsze zakłady szybko rozliczane,narazie jest ok zobaczymy po pierwszej wypłacie czy nie zmienie zdania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
siema!
Można grać tu mecze z challengerów jako single?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353 |
Nie do końca wiedziałem gdzie zamieścić moje pytanie. Chciałem zrobić pierwszy depozyt w Tobet za pomocą Przelewy24. Nie pierwszy raz wykorzystuję tą formę płatności, ale pierwszy raz zaistniała sytuacja, że pieniążki nie dotarły do buka. Otrzymałem dodatkowo odpowiedź od Przelewy24 z potwierdzeniem o niedokończeniu transakcji:
Szanowni Państwo
Proces płatności przeprowadzany przy pomocy systemu Przelewy24 został nieprawidłowo zakończony i zamówienie nie zostanie zrealizowane.
Z dokonanej wpłaty została utworzona w serwisie przedpłata:
Numer:****** Hasło: ****** Data: ***** Kwota: ***** pln Sprzedawca: Nordic Gaming Limited Ta przedpłata oczekuje na wykorzystanie.
Czy ktoś z was wie, jak wykorzystać tą przedpłatę, aby dotarła do buka? Z góry dzięki za pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852 |
W ciągu godziny powinny pieniądze same trafić do buka. A jak nie chcesz czekać to zaloguj się na stronie https://secure.przelewy24.pl/przedplata/ wpisz dane przelewu (tytuł, hasło, email) i tam powinno być coś w stylu 'przekaż pieniądze do sprzedawcy '
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852 |
jest też druga możliwość: wchodzisz na stronę buka, wybierasz depozyt poprzez przelewy24, i gdy Cię przeniesie do okna gdzie masz do wyboru banki wybierasz 'użyj przedpłaty'. Wpisujesz dane przelewu, kwota musi być taka sama lub mniejsza i kasa bez problemu powinna trafić do buka
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353 |
Wielkie dzięki za szybką pomoc, wszystko udało się bez problemu.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|