Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Dziś pierwszy typ w tym sezonie -
Chicago White Sox - Kansas City Royals
myślę że w 1 spotkaniu przed swoją publicznością Białe Skarpety zechcą się pokazac - biorę -1,5 po kursie 2.60
ale typ bardziej na czuja - niz na jakieś logiczne uzasadnienie - Buehrle - jeden z wielu pitcherów jakich darzę sympatią wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Originally Posted by KRAJAN
Dziś pierwszy typ w tym sezonie -
Chicago White Sox - Kansas City Royals
myślę że w 1 spotkaniu przed swoją publicznością Białe Skarpety zechcą się pokazac - biorę -1,5 po kursie 2.60
ale typ bardziej na czuja - niz na jakieś logiczne uzasadnienie - Buehrle - jeden z wielu pitcherów jakich darzę sympatią wink
Nos zakatarzony aż nie miło - ale CWS 4-2FT po homerku Jima Thome w 8-mym iningu - (dzis naprawdę dobre zawody)
http://www.cbssports.com/mlb/players/playerpage/8127

Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
KRAJAN,
gratualcje, nie ma to jak zdjąc miotacza, któremu idzie...

lupus,
nie rozumiem w czym widzisz problem ?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
ogladajac spotkanie Mil-SF zastanawia sie jak to mozliwe ze linia wyjsciowa na sume punktow wynosila 7 blush i na jakiej podstawie była wystawiona (jest poczatek 3 ina i wynik 4:3)
obaj starting piczers nie sa rewelacyjni (patrzac na statystyki z poprzedniego sezonu) ... a patrzac na h2h nie chcialo mi sie wierzyc ze dzis akurat bedzie mniej niz 7 pkt smile
z reguły na poczatku sezonu nie atakuje tak mocno ale tu postanowilem ostro zaatakowac overka smile ... to taka mała refkleksja nad ty co sie dzieje w ty meczu ...

[003]
Oakland Athletics/LAA Angels over 9 @1.833 [8/10]
co tu duzo pisac ... Moseley (LAA) w kazdym meczu daje zdobyc rywalom po kilka punktow , nie jest wysokiej klasy piczerem do tego w meczach z jego udzialem czesto padaja dwucyfrowe wyniki ... dodajac do tego debiut Cahilla (Oak) wysoki wynik jest całkie mozliwy ...
PS: stawkuje progresywnie


Win : 000
Lose: 002
[-60]

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by aifedar
nie rozumiem w czym widzisz problem ?

Suche typy, zapraszamy do działu Private Picks, tu musisz tez dodac opinie.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
Originally Posted by KRAJAN
Dziś pierwszy typ w tym sezonie -
Chicago White Sox - Kansas City Royals
myślę że w 1 spotkaniu przed swoją publicznością Białe Skarpety zechcą się pokazac - biorę -1,5 po kursie 2.60
ale typ bardziej na czuja - niz na jakieś logiczne uzasadnienie - Buehrle - jeden z wielu pitcherów jakich darzę sympatią wink


czy o takie uzasadnienie typów tobie chodzi lupus ?

prosiłbym , żebyś zostawił moje statystyki z dwóch dni - a będę pisał tak jak KRAJAN ok. smile


wczorajsze typy:

Houston - 2,00 smile
Boston - 1,61 smile
San Francisko - 1,59 smile
Kansas - 2,2 frown

1/ Progresja zakończona na Etapie 1
Wynik meczu 06.04.09:
10:5 won [kurs 2.65]

Bilans: +1.65 j.


2/ Pozostały bilans:

W - 006 (+1 progresja)
L - 003

Bilans: +3,04 j.


Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Panowie, trochę luzu. Ja tam wolę mieć posty aifedara czy innych tutaj niż szukać ich po różnych tematach w private picks. Przejrzyjcie sobie tematy z zeszłych lat i sami pomyślcie czy to tak fajnie mieć super typy z analizą, raz na miesiąc. A jak Wam się to nie podoba, to zacznijcie coś robić sami, bo posta skasować jest łatwo, ale rozruszać temat znacznie trudniej, nie? wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Jezeli dla Ciebie Ghost suche typy to rozruszanie tematu, to moze ranknig jeszcze zalozysz co? wink

Zasady sa jasne, tu trzeba podawac swoje opinie, suche typki laduja w PP.
Nie kasowalem ich od 1 dnia, tylko poczekalem na zmiane, zmian nie ma.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Originally Posted by lupus
Jezeli dla Ciebie Ghost suche typy to rozruszanie tematu, to moze ranknig jeszcze zalozysz co? wink

Zasady sa jasne, tu trzeba podawac swoje opinie, suche typki laduja w PP.
Nie kasowalem ich od 1 dnia, tylko poczekalem na zmiane, zmian nie ma.

No jasne, lupus. Masz rację. Tylko, że za dużo lat już tu jestem, żeby nie wiedzieć czym się to skończy.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
lupus, zanim typ -jedna uwaga starszego kolegi smile - jeszcze niedawno żył (zmarł w 1996 r.)wybitny polski brydżysta Henryk Wolny. Co najciekawsze nie skończył on nawet szkoły podstawowej, co nie przeszkadzało mu stać się jednym z najlepszych brydżystów świata. Podczas gier potrafił wyłapywać, damy, króle, walety u innych graczy, robic impasy w odwrotne strony niz robiliby to wszyscy pozostali - i wygrywał, a jednocześnie całe życie pozostawał skromnym facetem. Pytali go czesto jak on to robi - a Henio tylko wruszał ramionami, usmiechając się. To była intuicja, która pozwoliła mu stać sie wybitnym w tym co robił.

I tak samo jest z typowaniem - można książkę napisać nt. poszczególego meczu, ale co to da, jeżeli i tak na wiele czynników nie mamy wpływu - pozostaje więc czasami właśnie intuicja.
Osobiscie zawsze przeprowadzam analizę wybranych meczy, ale nie zawsze mam czas, żeby o niej pisać - i prosiłbym, żebys to uszanował.
pozdrawiam

Na dzisiaj zaczynam znowu progresję na porażkę NY Yankees
Poziom 1 - stawka 1j - kurs 2,45

Typ drugi:
Floryda Marlins - Washington Nationals

W ostatnich dwóch sezonach 2007 i 2008 rozgrywanych w kwietniu pomiędzy tymi zespołami po dwóch zwycięstwach Florydy następowała ich porazka. Washington na R miotacza ma na pałce 0,258, natomiast Foryda na R ma 0,167. Pomimo zdecydowanych dwóch wygranych w tegorocznym sezonie, w hitach już takiej przewagi nie było 21-19 dla Florydy, a jako, że kurs atrakcyjny

Typ: Washington Nationals - kurs 2,1

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Baltimore Orioles - New York Yankees

Wang nie wyglądał najsolidniej podczas treningów. Sabathia miał być gwarantem sukcesu, tak się nie stało, Webb i Harren też mieli poprowadzić Arizonę do dwóch zwycięstw, to też się nie powiodło. Bal bez presji, podbudowane zwycięstwem w pierwszym meczu, jeśli forma skośnego będzie zbliżona do tej z gier kontrolnych, to ofensywę Orioles stać na powtórzenie wyczynu z inauguracyjnego spotkania. Jak dla mnie:

over 9.5 2.01 & Bal 2.40

Texas Rangers - Cleveland Indians

Ofensywa Texasu potwierdziła swój potencjał, dlatego przed Carmoną trudne zadanie. Indianie mogą być zadowoleni z postawy Fausto w Spring Training. Nawet jeśli przyjmiemy, że Carmona zagra na zbliżonym poziomie, to jednak ofensywa Clev w pierwszym starciu wyglądała bardzo blado. Przeciwko Rangersom Carmonie wiedzie się średnio, dlatego przy "rozgrzanej" ofensywie Tex może zaliczyć falstart.

Texas 1.94

Minnesota Twins - Seattle Mariners

Widząc kogo wystawia dzisiaj Sea, byłem pewny że postawię na Minesotę. Silva wiele razy dał zarobić w poprzednim sezonie, a gry kontrolne zdają się potwierdzać że i w tym będzie można śmiało grać przeciwko Mariners, gdy Carlos będzie rzucał. Minesota stawia na Slowey'a, który w okresie przygotowawczym spisywał się bardzo dobrze i spodziewam się, że znacznie utrudni życie pałom Mariners.

Minesota 1.63

Cincinnati Reds - New York Mets

Poprzedni sezon był udany w wykonaniu miotacza CIN Volqueza ( 17W-6L). W spotkaniach przedsezonowych także prezentował się okazale. W czasie 22IP pozwolił na zdobycie jedynie 4 runów. Zdecydowanie słabiej spisywał się Pelfrey z NYM. Ostatni mecz "na styku" ( wygrana Mets 2-1), uważam że i tym razem ofensywna z Nowego Jorku nie będzie miała okazji by się wykazać, a Redsi wręcz przeciwnie.

Cin 1.91

Boston Red Sox - Tampa Bay Rays

Zarówno Lester ( Bos) jak i Kazmir ( Tampa) to solidni miotacze, dlatego stawiam na wyższy kurs wink oraz na mała ilość pkt

Tampa 2.28 & under 8.5 1.90







Dołączył: Apr 2009
Posty: 16
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 16
witam wszystkich kolegów! Jestem na forum absolutnym beniaminkiem,więc pewnie więcej będzie pytań,niż podpowiedzi z mojej strony:) moje pierwsze pytanie do ghosta i pozostałych speców MLB: jak to możliwe,że NYY z Sabathią w składzie,tak gładko przegrali pierwszy mecz ze słabym(teoretycznie)Baltimore?
Czy waszym zdaniem jest możliwe,żeby do drugiego spotkania podeszli równie nieodpowiedzialnie? Sadze,że jankesi spokojnie wygrają rewanż,ale kurs na NYY w drugim spotkaniu jest moim zdaniem żenująco niski,czy zatem warto wogóle dotykac tego spotkania?!

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Originally Posted by jankes
jak to możliwe,że NYY z Sabathią w składzie,tak gładko przegrali pierwszy mecz ze słabym(teoretycznie)Baltimore?

Nawet najlepsze zespoły przegrywają około 60 spotkań w sezonie. Ten współczynnik nie zmienia się od lat (od czasu kiedy gra się 162 spotkania).

A Sabathia w zeszłym sezonie, w kwietniu miał bilans 1-4 i jakieś kosmicznie wysokie ERA.
Każdemu pitcherowi zdarza się gorszy mecz. Nawet, tym najlepszym w historii. A Sabathii jeszcze daleko do Hall Of Fame.

Tak w ogóle jak ktoś jeszcze nie zna tej strony, to polecam:
http://www.baseball-reference.com

Biblia wszelkich statystyk MLB.

Originally Posted by jankes
Czy waszym zdaniem jest możliwe,żeby do drugiego spotkania podeszli równie nieodpowiedzialnie? Sadze,że jankesi spokojnie wygrają rewanż,ale kurs na NYY w drugim spotkaniu jest moim zdaniem żenująco niski,czy zatem warto wogóle dotykac tego spotkania?!

Baseball to gra serii, więc...

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
A najlepsze to w tym wszystkim jest to , że CC miał o K - słownie ZERO.
A on potrafi rzucać K.

Dołączył: Apr 2009
Posty: 16
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 16
Ghost,szybko,fachowo i na temat:) wielkie dzięki!

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Philadelphia Phillies over 4 @ 1.98 pinn

Phila znowu źle zaczyna sezon. To jednak za mocna ofensywa, żeby mieć tylko 1 run w 2 meczach. Linia wydaje się być niewysoka, biorąc pod uwagę, że Vazquez w obu meczach na Citizens Bank Park dostał mocno w dupę, a przeciwko Phili w ogóle ma ERA 4.55. W mojej opinii, dość ciekawy zakład.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Na dzisiejszy wieczór dwa typy - oba na przełamanie

Typ: : Over (9.0) @ 2.05 Wydarzenie: MLB Games, ATLANTA(Vazquez,J) @ PHILADELPHIA(Blanton,J) 08/04/2009 21:05

Typ: : PHILADELPHIA(Blanton,J) (-1.5) @ 2.70 Wydarzenie: MLB Games, ATLANTA(Vazquez,J) @ PHILADELPHIA(Blanton,J) 08/04/2009 21:05

Phila po dwóch przegranych powinna dziś powalaczyc o wina - ale analizując poszczególnych "picherów" - może dzis się sporo dzia a co za tym idzie może by sporo pkt. - stąd over 9 (troszke pod buki które uważają że bardziej prawdopodobny jest under)



Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
Na noc dwa typy:
Los Angeles - San Diego
podobno marzenia się spełniają, a jeżeli chodzi o Waltera Silvę to niech ta chwila trwa nadal - dla człowieka znikąd - ja mu daję szansę na Petco Park
Typ: San Diego - 2,50

Chicago Cubs - Houston Astros
Jeżeli porównamy sześć podstawowych statystyk to 4:2 dla Houston, Cubs jakos tak na razie bez przekonania
Typ: Houston Astros - 2,20

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
wczoraj 1:0

Win : 001
Lose: 002
[+6.64]

[004]
Detroit Tigers Money Line for Game @2.210 [2/10]
juz dwa razy Det poległo w Toronto ... ostatnio ekipa gospodarzy nie wygrała z Tigers 3 meczow pod rzad na wlasnym stadionie ...
Miner (D) ostatnio przegrał w lidze 3 razy pod rzad
Litsch (T) przegral juz z Detroit ... w ubiegły roku (sierpien) 1:5

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
[Linked Image] Boston Red Sox (-1) 1.962 pinnacle

Red Sox are 15-1 in Lester's last sixteen home starts.
Red Sox are 5-1 in Lesters last 6 home starts vs. Rays.
Red Sox are 7-2 in Lesters last 9 starts vs. Rays.
Rays are 2-5 in Kazmirs last 7 road starts vs. Red Sox.
Lester was 3-2, 2.76 against Tampa Bay last year. Kazmir was 0-2 in six starts against Boston LY, with a 7.62 RA (only 28.1 IP).

bardzo lubie Kazmira, ale najwidoczniej mu nie idzie przeciwko czerwonym skarpetom,
natomaisto Lester w swoich "czterech ścianach" po prostu miażdzy.

bilans: 1:0 +117j. ( płaska stawka 100j. na typ )


Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, alfa, Lukasz111, Sensei, burbon), 3,219 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,800
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1